Skocz do zawartości

[E36] TOURING by Siara


mariusz963

Rekomendowane odpowiedzi

WItam

 

Jestem już od 3 lat na forum i borykałem się z tym aby stworzyć temat, aż wkońcu się przełamałem . Chciałbym zaprezentować wam moje oczko w głowie ,a jest to BMW E36 Touring z 95roku z 1.8 silnikiem , wiem może i jest to mały silnik ale chodziło mi bardziej o budę , auto jest zadbane wnętrze nigdzie nie powycierane nie poszarpane plastiki .

Felgi to DOTZ nie znam modelu 16 cali , 4x9 cali opony 215/40.

Gwint APi .

 

Plany :

Doprowadzenie do ideału blacharsko i mechanicznie , już nie dużo mi zostało do zrobienia .

Zmiana felg na Hmmm Oz Breytony ACS-y bądź Gotii w słusznych szerokościach .

 

 

A to VIN :

 

Numer podwozia WBACE31080EU31300

Kod typu CE31

Typ 318I (EUR)

Typoszereg E E36 (3)

Seria 3

Rodzaj konstrukcji TOUR

Układ kierowniczy LL

Drzwi 5

Silnik M43

Pojemność skokowa 1.80

Moc 85

Napęd HECK

Skrzynia biegów MECH

Kolor ARKTISSILBER METALLIC (309)

Tapicerka STOFF KLEE/ANTHRAZIT (D6AT)

Data prod. 1995-10-06

 

S242A FAHRERAIRBAG MIT SERIENKRANZ(PUR) Kierownica z poduszką powietrzną

S243A AIRBAG FUER BEIFAHRER Poduszka powietrzna pasażera

S401A SCHIEBE-HEBEDACH, ELEKTRISCH Dach przesuwno-uchylny elektryczny

S428A WARNDREIECK Trójkąt ostrzegawczy i apteczka

S498A KOPFSTUETZEN IM FOND Zagłówki w siedzeniu tylnym mechaniczne

S510A LEUCHTWEITENREGELUNG ABBLENDLICHT Regulator zasięgu świateł

S651A BMW Bavaria C Reverse Radio BMW Reverse RDS

L801A DEUTSCHLAND-AUSFUEHRUNG Wersja krajowa Niemcy/Austria

 

Tak wyglądała po zakupie :

c264039001.jpg

c264039002.jpg

 

Parę gratów wpadło do auta :

 

 

Uchwycona na spociku :

18435779.jpg

 

Parę gratów :

20130319113906.jpg

20130312180024.jpg

 

Po 5 miesiącach udało się w końcu poskładać ten nieszczęsny przód który mnie nękał od zakupu auta :yeah: . Wpadł grill po liftowy , oraz zderzak przedni . Do środka wleciał podłokietnik i kierownica MT 2 . Muszę popracować jeszcze nad spasowaniem, ale efekt jest zadowalający . Aaaaa I na udokumentowanie tego wstawiam parę fotek :

3tdu.jpg

 

quvj.jpg

dzy6.jpg

 

:D

9vh5.jpg

 

 

W wolnej chwili wkońcu pokręcę gwintem by ukazać wam jak się jeździ po Warszawce ale to juz wkrótce .

 

 

 

Pozdrawiam i zachęcam do komentowania i narzucania mi różnych pomysłów na auto .

 

 

NUR ORIGINAL IST LEGAL !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Mały up. Wpadło Bh na przód, czarna nera . W niedługim czasie wpadną czarne halo oraz szeroka listwa która juz do mnie jedzie .

Tak tak wiem rejestracja jest krzywo bo komuś w Wawie spodobały się chyba numery blach ;D Tak także wiem że nerka jest krzywo bo się zatrzask przez przypadek mi połamał :evil:

 

xtir.jpg

 

I teraz mam pytanko jaką felgę wrzucać na auto bo mam 4 alternatywy oczywiście w słusznych szerokościach. Hamann Hm1 , BBS RS, OZ Breyton, Lub Fitipaldi ?? Z chęcia wysłucham wszystkich negatywnych opinii aby działać prężniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..no chyba ,że DARE RS :)

 

Tez mi trochę coś nie pasuje reszta kółek z tej niższej półki cenowej a tu nagle taki maślak RS warty 3-4 razy tyle co reszta kołek, może miało być RC a nie RS a moze faktycznie DARE ?? jeśli tak to Hamann oczyścicie + full poler

 

Chyba ze jakiś Kazik aluminiowe felgi szprychowe sprzedaje tylko to nie jest tania rzecz i 1500zł sobie woła bo to 17" jest :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..no chyba ,że DARE RS :)

 

 

Tez mi trochę coś nie pasuje reszta kółek z tej niższej półki cenowej a tu nagle taki maślak RS warty 3-4 razy tyle co reszta kołek, może miało być RC a nie RS a moze faktycznie DARE ?? jeśli tak to Hamann oczyścicie + full poler

 

Chyba ze jakiś Kazik aluminiowe felgi szprychowe sprzedaje tylko to nie jest tania rzecz i 1500zł sobie woła bo to 17" jest :lol:

 

Hmmm podałem takie felgi bo poprostu mi się podobają i jeżeli RS to napewno nie DARE i nie jestem idiotą żeby myśleć, że RSy to są RC ..... I proszę Was o pohamowanie swoich wywodów co do mojego wyboru felg i zaprzestania pier....nia na temat Bbsów bo wiem ile kosztują i jaki to jest maślak i jak je ciężko znaleść w rozsądnej kasie. Zobaczymy jakie to będą felgi czas pokaże.

 

 

A teraz na poprawę humoru który mi zepsuliście wstawię parę fotek ze spotu :

 

IMG_9122.jpg

IMG_9123.jpg

IMG_9142.jpg

e9os.jpg

 

 

HATERS GONNA HATE .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna ta morda czarna. zostają pomarańczki? wyglądają super

 

Aaa to Ty jeździsz tą ładną e30-chą ?? Można się złapać i pogadać chwilę .

 

kozą na szczudłach. można się złapać

 

I teraz mam pytanko jaką felgę wrzucać na auto bo mam 4 alternatywy oczywiście w słusznych szerokościach. Hamann Hm1 , BBS RS, OZ Breyton, Lub Fitipaldi ?? Z chęcia wysłucham wszystkich negatywnych opinii aby działać prężniej.

 

może każde koło inne? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Dawno mnie nie było. Mały up wpadła szeroka stal w parametrach 9J i 10J na tyle . Miały wpaść jakieś skręcane felgi ale zawsze chciałem mieć szeroką stal, no i mam :D

 

 

8m9e.jpg

b0ky.jpg

qdqn.jpg

7gxb.jpg

qp7n.jpg

oca0.jpg

 

 

No i niestety miałęm małą kolizję w której pewien Pan otworzył mi drzwi jak jechałe efekt tego :

4bjd.jpg

 

 

Bless Ya !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...