Skocz do zawartości

[E36] 325i coupe VMASHER`A !!!


vmasher

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 434
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

no kolego, nareszcie sa efekty

jest bardzo dobrze

do mojego ideału brakuje innych kierunków bo te sa za ciemne, seryjne TYCe sa ładniejsze choc jeszcze ciut przyjasne do przerobionej ciemnej lampy

gleba całkiem zacna ale wiadomo gleby nigdy za wiele hehe

nerke dał bym poliftową i koniecznie czarną

bedzie kosa

musze to zobaczyć na zywo

gratki :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z czarna nerka by lepiej wygladala:)
nerke dał bym poliftową i koniecznie czarną
bym pomyslal nad nerkami i halogenami

 

halogeny będą ori, a co do nerki jak dawno mnie dręczył temat czarnej, ale jakoś 100% się nie mogę zdecydować :-P

 

do mojego ideału brakuje innych kierunków bo te sa za ciemne, seryjne TYCe sa ładniejsze choc jeszcze ciut przyjasne do przerobionej ciemnej lampy

 

kierunki nie są zbyt ciemne, na zdjęciach tak wyszły, poza tym te żarówki Osram Diadem dają dziwny efekt

 

na dniach wrzucę chromowane żarówki, których w ogóle nie będzie widać przez szkiełko, to wtedy zobaczę jak to będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Panie vmasher kawał dobrej roboty, Hamann lezy tu idealnie świetnie sie prezentuje i ładnie ta polerka współgra z tym kolorem nadwozia gleba tez niczego sobie w zupełności wystarczająca, jedyne co bym zmienił to halogeny na org. oraz dymione kierunki TYC bo te dziwny odcien maja no i rzecz jasna nerka musowo w czarny mat no i oczywiscie dział wyzej :wink: Pozdrawiam --=CZARNY=--

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a więc panowie i panie proszę o chwilę uwagi :twisted:

 

dzisiaj moje autko miało małą sesyjkę (podziękowania dla Lolejko)

 

kierunki są inne i takie już pozostaną

co do nerek, to nie wiem czy czarne będą lepsze - jak przemyślę sprawę to się zobaczy :-P

co do halogenów to będą ori, ale na razie jeszcze przez jakiś czas te co na foto

nie wiem co sądzicie o zaciskach - mnie osobiście bardzo się podobają i fajnie się w Hamannach odbijają :-P

 

ogólnie z zewnątrz już nic chyba nie ruszam

rozmyślam jeszcze opcję lusterek z M3, ale do końca nie mogę się przekonać :|

 

 

62a5ae85.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...