Skocz do zawartości

[E36] 318IS by Shift


Shift

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 83
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

brodawid, z kontekstu już wyszło co zamierzałem zrobić, ciekawiła mnie poprostu Wasza reakcja na depo :D. Kupiłem je bo jako jedyne miały czarne odbłyśniki co chciałem mieć bez malowania, do tego dojdą orginalne ryflowane szkiełka i właśnie malowanie tych "grzybków". Generalnie chcę mieć ciemno, ale trochę inaczej niż z krzyżami :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAREK GERMAN, mnie fotografia nie kręci a kupić aparat tylko żeby strzelić raz za czas fotkę to moim zdaniem nie ma sensu. Te fotki to tylko taka jakby dokumentacja z działań przy aucie. Takie "do popatrzenia" zrobi mi kumpel jak z wakacji wróci ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie fotografia nie kręci a kupić aparat tylko żeby strzelić raz za czas fotkę to moim zdaniem nie ma sensu

 

Z całym szacunkiem ale ja nawet na fotkach nie widzę czy auto jest czyste czy uyebane a gdzie dopiero wywoskowane. Aparat to niezbędna rzecz :!:

 

"do popatrzenia"

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Wreszcie wczoraj odebrałem perszinga od lakiernika, i jedno powiem, że czekać się opłacało :hurra:

 

 

Zrobione zostało:

-Cała maska

-Cały tylny zderzak

-Nosek przedniego zderzaka

-Dół drzwi kierowcy( już nie ma super naklejki :D )

-Przedni pas

-Tylny pas

-Oba tylne nadkola

-Wypryski w progu od kierowcy

Ogólnie rzecz biorąc nie mam tera grama rudzielca na aucie i nie drażnią mnie umęczone elementy ;)

Takie fotki poglądowe lakierowanych elementów:

imq9.jpg

 

iuaq.jpg

 

pumk.jpg

 

73l7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...