Skocz do zawartości

[E36] Adamek45 - Alpina B3


Adamek45

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 169
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Czyli co rozumiem, że skoro mam B3 3.0 to muszę już całą robić na ori alpine???

 

i do konca nie rozumiesz co piszę wyzej ..., jesli te auto chcesz nazywac Alpina a tak z tego wynika czytajac tytuł tej galerii to sorry albo idziesz w alpine i starasz sie by zblizyc do oryginału albo wywal z tematu e36 alpina - nic nie mam do zmian ktorych chcesz dokonac - twoje auto twoje klocki -

 

 

dużo to auto ma wspólnego z Alpina.... przecież ma znaczek tzn naklejke

 

p.s dajcie trochę czasu może auto pójdzie w dobra stronę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weekend we Wrocławiu moją pokraką :wink: Ekipa E36 ze skandynawii też ostro pokraczona, ale niektóre rozwiązania to aż przesada...

Pooglądane niektóre E36 z tego forum i jest miazgunia. Brylant, Gamek, Rush, Brendon piękne samochody i miło było poznać i zamienić parę słówek :wink:

8ks3.jpg

 

No i wpadł pucharek, będzie pamiątka :mrgreen:

4v16.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedzialem ze tu bedą ostre dyskusje :D

 

Auto moze sie pododbać lub nie...ale nie da sie go niezauwazyć a to jak prezentuj sie w ruchu i lezy na ziemi miażdży system.

 

Auto po prostu w innym stylu niz te wszystkie Germany na forum :mrgreen:

Ale z tym wieś tuningiem to bym nie przesadzał bo ja tam laminatow i lexusow nie widze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedzialem ze tu bedą ostre dyskusje :D

 

Auto moze sie pododbać lub nie...ale nie da sie go niezauwazyć a to jak prezentuj sie w ruchu i lezy na ziemi miażdży system.

 

Auto po prostu w innym stylu niz te wszystkie Germany na forum :mrgreen:

Ale z tym wieś tuningiem to bym nie przesadzał bo ja tam laminatow i lexusow nie widze...

 

Dzięki wielkie Stammek :wink: Autko budzi kontrowersję i będzie ją budzić, mam nadzieję, że w coraz lepszym wykonaniu :-P

 

7cix.jpg

tbyv.jpg

 

5azc.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na zywo auto wyglada slabo...

na fotach moze sie podobac...

 

 

obadalem na Evencie Raceismu i dziwie sie, ze samochod przeszedl tamtejsza selekcje, tylko gleba jest tu na plus i to w sensie przegiecia

 

Na zdjęciach nie widać bylo stanu lakieru, na żywo niestety okazał się on mocno słaby szczególnie na przednim prawym błotniku, więc o lakierze naprawdę będziesz musiał pomysleć ,zeby auto wyglądalo ladnie nie tylko w ruchu czy na fotach ale równiez z bliska. Gleba jest masakryczna, o negatywie już pisałem, wiec sie nie bede powtarzal. Środek bardzo ladny, tez odrobina kosmetyki i bedzie git

Gratuluje nagrody, bo konkuencja była ogromna :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na zywo auto wyglada slabo...

na fotach moze sie podobac...

 

 

obadalem na Evencie Raceismu i dziwie sie, ze samochod przeszedl tamtejsza selekcje, tylko gleba jest tu na plus i to w sensie przegiecia

 

Na zdjęciach nie widać bylo stanu lakieru, na żywo niestety okazał się on mocno słaby szczególnie na przednim prawym błotniku, więc o lakierze naprawdę będziesz musiał pomysleć ,zeby auto wyglądalo ladnie nie tylko w ruchu czy na fotach ale równiez z bliska. Gleba jest masakryczna, o negatywie już pisałem, wiec sie nie bede powtarzal. Środek bardzo ladny, tez odrobina kosmetyki i bedzie git

Gratuluje nagrody, bo konkuencja była ogromna :wink:

 

Dokładnie przednie prawe nadkole jest tragedia, maska to samo, ale przynajmniej bmkowski lakier, a nie słaby lakiernik... musze polerować miękką gąbką z menzerna 3000 bo już się lakier kończy, ktoś to chyba kiedyś musiał często chujową grubą pastą jechać i jest mega lipa. Mam to auto 4 miesiące także póki co chciałem ogarnąć dla mnie podstawe. Wleci nowe koło, zrobi się błotniki z tyłu i na zimę pójdzie do lakiernika, wszystko po kolei. Teraz nie chcę tracić jej na pół sezonu :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawaj na tył 11j

 

Po co? na 11" nie można dobrać żadnej niskiej opony 10,5" to max by zostać przy naleśniku 225/35 bo 245/35 to sporo wyższa opona i trzeba targać nadkola na ostro

 

Dźwięk tego auta masakruje :!:

 

Lakier do ogarnięcia

 

Czerwone lamy na żywo wyglądają całkiem ok

 

Wyróżnia się z tłumu bandyta jeden

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obadana na żywca

myślałem że mam hardocorwego statica

już tak nie myślę :mrgreen:

fura zglebiona i spasowana świetnie, ma za***isty klimat prosto z usa

myślę że jak Adamek jeszcze będzie miał ją trochę w swoich rękach do dopracuje wszystko co trzeba dopracować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem, że mamy w Lubuskiem taką sytą E36 :)

 

Jak dla mnie to za mocny negatyw z tyłu, ale poza tym to jest piękna. Mam nadzieję, że będzie kiedyś okazja zobaczyć na żywo :)

 

EDIT: Dopiero teraz zobaczyłem, że jesteś z Poznania. Zmylił mnie blachy FG :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena wnętrza 3900zł (fotele, kanapa + boczki i listwy) :wink: Tak auto bez wątpienia będzie szło w stance i raceism ale odnośnie wnętrza nie jestem jeszcze zdecydowany zobaczymy jak to będzie z gotówką, bo może je sobie zostawię... :roll:

Są różne plany:

vhm0.jpg

omw8.jpg

 

i bardzo możliwe, że wpadną dobre kubły i rollbar, ale tak jak pisałem zobaczymy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...