Skocz do zawartości

[E36] Adamek45 - Alpina B3


Adamek45

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 169
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

No i kolejny dzień poświęcony na walkę z Alpiną....

 

Przywiozłem wnętrze w czarnej tapicerce w opłakanym stanie, syf, bród i ubóstwo, ale bez przetarć i za zajebistą cenę :D Od dłuższego czasu nie mogłem znaleźć takiego wzorku żeby nie był poprzecierany itp...

Tak to wyglądało świeżo po wyjęciu z busa :oops: :

5fls.jpg

whh6.jpg

mtlv.jpg

 

Poświęciłem parę godzin na całkowite pranie itd. i to załatwiło sprawę:

qnfs.jpg

h0uk.jpg

 

Przy okazji przeprałem całą wykładzinę i doczyściłem wszystko jak należy no i wyleciał najgrubszy mod - ręczny foliatec :lol:

yxvm.jpg

 

Wpadła czarna konsola i tunel bez podłokietnika żeby pasowało do kubłów:

2vtd.jpg

 

 

Chwilę po tym przyszły dłuuuugo oczekiwane paczki:

lckc.jpg

 

Jutro dokończę montaż, niestety na drugą sztukę poczekam parę tygodni, bo nie ma tego na stanie w PL :

9lvp.jpg

 

Poskręcałem na porządnie kółeczka, jest 9,75j na przodzie i 11,25j na tyle ;) Jutro zakładamy oponki, naciąg też będzie spory :roll:

bubh.jpg

hnlw.jpg

 

no i według wskazówek pewnych mądrych ludzi potwierdziło się że spokojnie to można zmieścić w nadkola, jeszcze dojdzie ok 5mm dystansu :P

1h7q.jpg

e9ma.jpg

 

Jutro pasujemy i składam wnętrze..... Jak nie będę się obijał to zdążę na Style'd :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukaszpio napisał/a:

\kubły jakoś ładnie obszyć i będzie malina,

 

Wątpię że te kubły były kupione w celu obszycia :lol:

 

no właśnie chyba po to kupione i prane nowe stare stołki? :roll:

Jakby miały być do obszycia to nie kupowałby w obszyciu bride, tylko tańsze w czarnym materiale bez loga :roll:

 

Mam nadzieje że szybko wpadnie rollbar do środka :wink: Wnętrze zdecydowanie wpada w mój gust :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukaszpio napisał/a:

\kubły jakoś ładnie obszyć i będzie malina,

 

Wątpię że te kubły były kupione w celu obszycia :lol:

 

no właśnie chyba po to kupione i prane nowe stare stołki? :roll:

Jakby miały być do obszycia to nie kupowałby w obszyciu bride, tylko tańsze w czarnym materiale bez loga :roll:

 

Mam nadzieje że szybko wpadnie rollbar do środka :wink: Wnętrze zdecydowanie wpada w mój gust :-D

 

ot co, wyraziłem subiektywne zdanie, że ni chu chu taki "przepych napisowy" mi nie lezy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze,ze wiekszosć osob tutaj to tacy konserwatyści ze w domu to chyba tylko pozycja na misjonarza :D

 

Swiat idzie do przodu...kiedyś borbet A i -60mm było hardcorem...

 

Mysle ze jak by wiekoszc tych ktorym sie nie podoba zobaczyla to auto na żywo w ruchu to bardzo mozliwe ze by zmieniła zdanie...i nie chodzi mi o stan tego auta tylko o to jaką ten kebeb robi robote w ruchu...jezdzie,jedzie a ty zastanawiasz sie jak to mozliwe ze on jedzie i nawet skreca :D

 

Negat moze i przegiety ale wazne ze na zywo wyglada to calkiem spoko i robi dobrze.

 

 

moze i wyglada, moze i swiat idzie do przodu....

 

tylko tutaj chodzi o to z czym nam kojarzy się Alpina, przyklejenie do tego auta znaczkow Alpiny to jak ubranie profesora Miodka w dres i wsadzenie go miedzy zbakanych ziomali przysłuchujących sie Bitwie na słowa miedzy dwoma lokalnymi raperami

 

dziekuje dobranoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dlatego odchodzę od stereotypu Alpiny...

 

Udało się to naciągnąć 215/40 na 11,25j...

o6hc.jpg

 

Udało się też pojechać do Poznania na Style'd event:

2i7i.jpg

rcdo.jpg

k62c.jpg

ot5b.jpg

jp1i.jpg

ndyy.jpg

 

Potem mała pomoc przy składaniu e21 u kumpla:

ugh8.jpg

 

sesja na 3 static 3....

qqg6.jpg

vri1.jpg

k82n.jpg

 

Potem zrobiliśmy wydech na nowo od kolektora, wyleciały katy, jest pociągnięty zdecydowanie wyżej, ale będziemy jeszcze kombinować z kolektorem...

tii2.jpg

2oex.jpg

 

Niestety była też smutna przygoda:

rijp.jpg

 

Ale już wszystko wymienione. Póki co nie lakierowałem, bo na zimę planowałem zmianę koloru u lakiernika i blacharza, więc wolę odłożyć trochę gotówki, odpuścić malowanie na czarno i dołożyć na potem...

Więc JESTĘ PRZEDLIFTĘ tak jak zawsze chciałem, wleciały seryjne lusterka z czego też się bardzo cieszę, halo i kratka już poszły do śmietnika.

t2n1.jpg

 

Też porobiłem porządki w komorze, ale fotki wkrótce:

gytl.jpg

 

No i wreszcie jest taki spas jak chiałem. Wiem, że "za nisko i za duże kąty" ale od razu mówię że to się nie zmieni, bo tak miało być :-P

p9gt.jpg

htuh.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...