Skocz do zawartości

[e36] Coupe, Alpinweiss by HELMUT


helmut

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 134
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

helmut, to na camberze można bodajże ustawić prawie pod 5 stopni, dużo za dużo :?

powyżej 2,2 - 2,3 stopnia auto bardzo niepewnie będzie się zachowywało, zwłaszcza w deszczu- jakbyś jeździł po lodzie... Zresztą też średni to wygląda wg mnie. Pomyśl nad tym jeszcze :wink:

PIONA!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

helmut, to na camberze można bodajże ustawić prawie pod 5 stopni, dużo za dużo :?

powyżej 2,2 - 2,3 stopnia auto bardzo niepewnie będzie się zachowywało, zwłaszcza w deszczu- jakbyś jeździł po lodzie... Zresztą też średni to wygląda wg mnie. Pomyśl nad tym jeszcze :wink:

PIONA!

 

x2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest grubo, ale dla mnie za grubo :roll: przód według mnie odrobinę za nisko i ten negatyw jakiś taki... za duży :-P . Ale i tak biel rządzi !!! Jeśli chodzi o felgi to mi się one podobają, aczkolwiek bez dekielków wyglądały by o wiele lepiej, przemyśl to. Pozdro dla Ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bunia leży pięknie widać "ogrom" włożonej pracy :)

 

Jedyne co mi się nie podoba to ten negatyw z przodu - ja wiem że musiałeś tak zrobić by uzyskać taką glebę ale wygląda to kępsko...

 

Podnieś przód lekko do góry, wyprostój koła i wysun je z nadkolki tak jak tył a będzie idealnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...