Skocz do zawartości

[E34] Grzesiek 540i


Ges

Rekomendowane odpowiedzi

dobra piatka :twisted:

 

tylko troche sie do wysokosci na tych 18tkach nie moge przestawic, za duzo e34 jest na 17calach z wahaczami polozonymi na asfalcie :-P

 

Przymierzałem się do 17ek...ale wg mnie bryła piątki jest sporawa i koło deczko większe pasuje jak ulał. Wiem, że nie jest tak nisko jakby mogła być, ale wydaje mi się, że coś innego nie zaszkodzi :wink:

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 164
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Możesz wrzucić więcej zdjęć wnętrza po obszyciu? Fotele wyszły super, ale szew na desce rozdzielczej jest w trochę innym miejscu, niż w oryginale.

Bardzo ładna ogólnie, mam nadzieję, że kiedyś ją przyuważę na mieście ;)

 

Jutro wrzucę fotony środka,jest już poskładany. Co do oryginału-nie próbowałem go podrabiać. Miałem jakąś tam swoją wizję i wg niej powstał środek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna e34! Kawał porządnej roboty i serca wpakowanego w za***isty projekt!!!

Ps. Kierownica ałt i gniazda pasów :wink:

 

A masz jakiś inny pomysł na wyałtowane fanty? Czym je zastąpić? :-)

 

Kierownica nie podoba mi sie przede wszystkim ze względu na nie rownomierną skórę po całości, a wolałbym ja zastąpić serduchem które rownież posiada poduszkę (oczywiście jest to w/g mojego gustu..) ;)

Przyciski gniazd pasów wymienilbym lub np spolerowałbym wypłowiałą powierzchnie ponieważ razi to biorąc pod uwagę piękne wnętrze Twojego auta :wytrysk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna e34! Kawał porządnej roboty i serca wpakowanego w za***isty projekt!!!

Ps. Kierownica ałt i gniazda pasów :wink:

 

A masz jakiś inny pomysł na wyałtowane fanty? Czym je zastąpić? :-)

 

Kierownica nie podoba mi sie przede wszystkim ze względu na nie rownomierną skórę po całości, a wolałbym ja zastąpić serduchem które rownież posiada poduszkę (oczywiście jest to w/g mojego gustu..) ;)

Przyciski gniazd pasów wymienilbym lub np spolerowałbym wypłowiałą powierzchnie ponieważ razi to biorąc pod uwagę piękne wnętrze Twojego auta :wytrysk:

 

Co do kierownicy-na razie chyba zostanie. Co do przycisków od pasów-to nie mam pojęcia jak do tej pory tego nie zauważyłem. Na żywo wygląda to tragicznie-podziałam z tym, żeby była malyna.

Środek poskładany. Muszę jeszcze popracować nad spasowaniem kilku elementów. Do tapicera muszą jeszcze pojechać boczne słupki pomiędzy przednimi i tylnimi drzwiami-są w bdb stanie,ale odstają od reszty. No i tylna półka musi być w czerni.

img1154q.jpg

img1155mq.jpg

img1160e.jpg

Doszła nowa biegałka. Szkoda,że nie wychodziły takie same ale bez znaczka m. No i szkoda,że kolor podświetlenia jest zupełnie nietrafiony z całą resztą.

img1159j.jpg

Trzeba wymienić przyciski od grzanej kanapy.

img1163tl.jpg

img1165qp.jpg

 

Dopracuję to co zostało ze środka i biorę się za zaciski,tylną belkę i ogarnięcie pod maską.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...