Skocz do zawartości

[E38] m60b30 by Radziej


RadziejV8

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 90
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

  • 3 tygodnie później...
...i co ?...dało się to jakoś uratować ?

 

Dziś/ jutro odbieram samochód jest szerzej błotnik. Na dniach przetoczę tarczę o 3mm, rotor w feldze 3mm to już będzie razem 6mm, a jeśli będzie potrzeba wymyślę coś z konwerterem tak żeby ładnie się to wszystko pochowało. Opony conti kiepsko się naciągają więc przód kupiłem już nankangi, z tyłem na razie szukam czegoś co ładnie się naciągnie. Rotory przemaluję, ale na razie żyję wakacjami w sierpniu wyjeżdżam i próbuję oszczędzać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dziś/ jutro odbieram samochód jest szerzej błotnik. Na dniach przetoczę tarczę o 3mm, rotor w feldze 3mm to już będzie razem 6mm, a jeśli będzie potrzeba wymyślę coś z konwerterem tak żeby ładnie się to wszystko pochowało. Opony conti kiepsko się naciągają więc przód kupiłem już nankangi, z tyłem na razie szukam czegoś co ładnie się naciągnie. Rotory przemaluję, ale na razie żyję wakacjami w sierpniu wyjeżdżam i próbuję oszczędzać

Tak to sie na Sindi nie dogadamy...

Albo projekt, albo wakacje!

He dobre :mrgreen:

No i zgadza się,już po wakacjach :-D .Mam pomysł,możesz zrobić nowe dziury w piastach żebyś mógł zrezygnować z adaptera,koło wejdzie głębiej o grubość konwertera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pomysł,możesz zrobić nowe dziury w piastach żebyś mógł zrezygnować z adaptera,koło wejdzie głębiej o grubość konwertera.

:wink::?:
o i zgadza się,już po wakacjach
Za tydzień zacznie się praca z siódemką, na razie pluskam się w wodzie :mrgreen:

puki co nowy głośnik do skrzyni basowej i stacja multimedialna clarion

out.php?i=589348_img-20130805-00134.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
Te poszerzanie ma przyciągnąć klientelę ?

 

mam wyjexxxe czy przyciągnie czy nie, lakiernik tylko spierdzielił temat doboru lakieru więc będzie poprawiane. W głowie siedzi mi już od dłuższego czasu e34 ale wszystko może się jeszcze zmienić :mrgreen:

parę fotek z nocy, muszę ogarnąć dzienną sesję

out.php?i=631103_bbbb.jpg

out.php?i=631102_bb.jpg

out.php?i=631101_b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jestem pewien czy jestem do końca zdrowy na psychice :shock:

heh ostatnio to często słyszę :mrgreen:

 

Po syndykatowej amnezji która trwała kilka mieś zrobiłem też sufit

out.php?i=631308_sufit.jpg

 

tylnych lampek nie mogę znaleźć, muszę zrobić porządek w garażu 8)

 

ja bym dał ten brzydki rotor w ciemny kolor, nawet mat :!:

Co do rotorów mam pomysł w grafit tak jak wally miał, ewentualnie tak jak piszesz coś bardziej ciemnego bo mnie oczy bolą. Mam teraz drugie auto, więc mogę więcej działać przy siódemce, dziś pogrzebałem przy przetwornicy i xenon już iluminuje :lol: zgubiłem też jedno mocowanie lampy :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...