Skocz do zawartości

[E38] m60b30 by Radziej


RadziejV8

Rekomendowane odpowiedzi

SIEMA !!

Przód jakoś tam wygląda, a tył trzeba trochę wypchnąć . skręcony przód prawie na maxa, tył nie bo jak ktoś z tyłu siedzi to mocno ociera, a jadę sobie pojeździć z kolegami :mrgreen: z tymi błotnikami samochód oddaje 24 na małą poprawkę do lakernika przy okazji wypchnie mi błotniki. Szybka sesja i jadę dalej 8)

 

dsc0045nf.jpg

dsc0050bo.jpg

dsc0041nt.jpg

dsc0039jra.jpg

dsc0038la.jpg

dsc0037ye.jpg

dsc0034iu.jpg

dsc0048za.jpg

dsc0032so.jpg

 

Potem jakieś fajniejsze fotki ogarnę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 90
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

To się nazywa niestety TNS przesadziłeś z szerokością/wypchnięciem koła i nic ładnego z tego nie zrobisz. Z tyłu negatyw masz już idealny większy będzie wyglądał słabo jest po prostu po 2cm za szeroko i nie ma sensu niszczyć nadwozia bo i tak ładnie tego nie upchniesz. Na poprzednim setupie tył był idealnie i nie było sensu tego ruszać wystarczyły lekko szersze ranty przód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przód mogę jeszcze schować prawie cm zmieniając konwerter na mniejszy. Tyłu już nie mogę, ale patrząc na e34 ht gdy miał też szerokie ranty po rolowaniu na żywo podobało mi się

Patrząc na fotostory nie wierzę że to się da upchnąć,sorry ale przesadziłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przód mogę jeszcze schować prawie cm zmieniając konwerter na mniejszy. Tyłu już nie mogę, ale patrząc na e34 ht gdy miał też szerokie ranty po rolowaniu na żywo podobało mi się

Patrząc na fotostory nie wierzę że to się da upchnąć,sorry ale przesadziłeś.

 

patrząc po fotkach u ht bieżnik wystawał poza obrys, u mnie się chowa. Przód może jeszcze dzisiaj zmniejszę na konwerter 20mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadałem Ci jak rolowałem swoje nadkola. Lampy tylne trzeszczały, szpara miedzy blotnikiem a zderzakiem sie duża zrobiła i wszystko wróciło. Jak 0,5cm wypchneło się, to wszystko...

Ewentualnie tocz rotor i tarcze. Z tarczy możesz spokojnie 3mm stoczyć, a z felgi to juz trzeba wybadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadałem Ci jak rolowałem swoje nadkola. Lampy tylne trzeszczały, szpara miedzy blotnikiem a zderzakiem sie duża zrobiła i wszystko wróciło. Jak 0,5cm wypchneło się, to wszystko...

Ewentualnie tocz rotor i tarcze. Z tarczy możesz spokojnie 3mm stoczyć, a z felgi to juz trzeba wybadać.

+

 

 

Przód przetoczę wpadnie 7mm do środka bo jest 27mm, Tył jeszcze pomyślę. Dowiedziałem się, że można konwerter przetoczyć o 4-5mm tylko trzeba zastosować inne śruby plus toczenie tarczy tak jak mi mówiłeś kiedyś to już 7-8mm będzie razem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadałem Ci jak rolowałem swoje nadkola. Lampy tylne trzeszczały, szpara miedzy blotnikiem a zderzakiem sie duża zrobiła i wszystko wróciło. Jak 0,5cm wypchneło się, to wszystko...

Ewentualnie tocz rotor i tarcze. Z tarczy możesz spokojnie 3mm stoczyć, a z felgi to juz trzeba wybadać.

+

 

 

Przód przetoczę wpadnie 7mm do środka bo jest 27mm, Tył jeszcze pomyślę. Dowiedziałem się, że można konwerter przetoczyć o 4-5mm tylko trzeba zastosować inne śruby plus toczenie tarczy tak jak mi mówiłeś kiedyś to już 7-8mm będzie razem :mrgreen:

 

Nie łatwiej było sobie na spokojnie wyliczyć i kopić odpowiednie ranty? obeszło by się bez tej całej zabawy i kombinowania :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy najszersze/ węższe na forum nie wiem i nie będę wiedział bo jakoś tym nie żyje.wcześniej miałem 9,5 plus dystans prawie4cm koło wpadało jak cegła do studni. Pewien warsztat z radomia będzie mi robił blotniki :-) tak na serio znajomy blacharz który trochę się tym już zajm uje

Przód 4,25 235 /40

Tył 5,25 255/35

 

Początek lipca będzie zrobione to zapodam fotki. Nie płacze z tego powodu, że się komuś nie podoba ma prawo, najważniejsze jest moje zdanie. Podczas jazdy nie spotkałem się z odruchem wymiotnym u innych użytkowników drogi ,parę razy już ktoś mnie zatrzymał podczas jazdy, albo pytał się czy może zrobić fotki bo mu się podoba, nawet u niebieskich wczoraj w nocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szerokość i ET to tutaj nie jest jedyny problem, te koryta dla świń, a nie ranty nie wyglądają również, ale spoko masz najszerzej rispekt :)

Ty chyba się całe życie w mieście wychowałeś,korytka dla świnek są trochę inne :mrgreen:

 

Czyli ile ma cali szerokości tylna obręcz i ile przednia ? Bo nadal nie wiem a ta wiedza jest mi bardzo potrzebna :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...