Skocz do zawartości

e36 coupe by bartoloo


bartolomeorts

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak lapka666 napisał zrobiłbyś coś naprawdę z tymi rotorami bo tragicznie one wyglądają tak samo jak ringi w lampach :/ I zmieniłbym też osłony progów na całe czarne.

 

Ringi już dawno wyleciały i wpadły lampy soczewkowe Bosch i zrobione Black Hella. Co do rotorów to jednym się podoba, drugim nie. Kwestia gustu tak naprawdę aczykolwiek na przyszły sezon wpadnie już chyba coś innego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ringi już dawno wyleciały i wpadły lampy soczewkowe Bosch i zrobione Black Hella. Co do rotorów to jednym się podoba, drugim nie. Kwestia gustu tak naprawdę aczykolwiek na przyszły sezon wpadnie już chyba coś innego. 

Sorry nie doczytałem że lampy były robione :( A co do felg to już się nie wypowiadam swoje zdanie już napisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie, ale wsadź ori ;) Nie wiem skąd ta moda na te wszystkie 'other' radia... Gdzie w E36 tylko Ori najlepiej komponuję się z całą deską. ;) (takie moje zdanie).

Radio ori niestety tylko wygląda bo dobrego brzmienia niemożna oczekiwać od ponad 20 letniego radia. Miałem kiedyś u siebie i już raczej nigdy nie wrócę do niego.

 

 

Zanim kupisz taki sterownik, którym możesz sterować przez multi radio to zobacz czy radio posiada taka funkcje wogole, bo jeśli nie ma to nie będzie działać

 

Pozdro

 

Radio obsługuje sterowanie z kierownicy.

https://centrumaudio.pl/alpine/29-alpine-cde-178bt-radio-z-bluetooth-cd-usb-mp3-aux.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 6 miesięcy później...

Ostatnio wpadły listwy na progi M3 oraz subwoofer aktywny jako wykończenie systemu audio.
Trwają także poszukiwania szpery i paru innych rzeczy.

201712142_qxsehrw.jpg

201712151_qxsehrs.jpg

Na ten moment tylko takie zdjęcia.. lepsze przy kolejnej aktualizacji.

Czym najlepiej uszczelnić te listwy progowe po bokach? Są jakieś ori uszczelki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...