Skocz do zawartości

e36 coupe by bartoloo


bartolomeorts

Rekomendowane odpowiedzi

czerwone vadery są na OLX z łodzi tylko ciężki jest kontakt z facetem

a białe też są na OLX w krakowie :)

 

Pisałem do tych czerwonych już jakiś czas temu ale cisza... do tych białych z Wadowic też pisałem ale uważam że troszkę za dużo ktoś chce za zwykle fotele bez podgrzewania i boczków więc szukam dalej. :)

 

 

ciekawa modelka i ten stolik do wódki tez niczego sobie jakieś dalsze ostre plany .....

 

Jest trochę planów i teraz powinno się trochę ruszyć ze zmianami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem do tych czerwonych już jakiś czas temu ale cisza... do tych białych z Wadowic też pisałem ale uważam że troszkę za dużo ktoś chce za zwykle fotele bez podgrzewania i boczków więc szukam dalej. :)

Coś mi się wydaje że ceny tych foteli raczej nie spadną na dół bo sam tez szukam tego ale oby Ci sie  udało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
Przygotowania do sezonu trwają. Ostatnio okleiłem na nowo podsufitkę i słupki materiałem na wzór alcantary. Jak zrobi się cieplej to trzeba będzie poprawić samą podsufitkę bo wyszedł klej w kilku małych miejscach..Tylna półka też będzie na dniach oklejana na nowo.  :ok: 

 

20160130_152133_zpsgzditri3.jpg

 

20160207_140804_zpsuy8rl2jy.jpg

 

20160129_183641_zpsxrjreqpo.jpg

 

20160208_151816_zpswkruvdko.jpg

 

20160208_144714_HDR_zpseuj2fihc.jpg

 

 

20160208_151811_HDR_zpsdbagb5hv.jpg

 

20160208_151757_HDR_zps1qko6dth.jpg

 

 

Aktualnie nadal priorytetem jest żmudne szukanie czerwonych lub bialych Vaderów..  :ok: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na żywo wygląda według mnie o niebo lepiej niż na zdjęciach. Jak już dołożę komplet czarnych plastików i dojdą daszki to wtedy zobaczę czy zostawić ten materiał.. czy okleić na taki co są robione ori podsufitki. Za te koszta tak czy inaczej warto było spróbować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszty materiału i kleju spokojnie da się zamknąć w 150zł. A czy warto to okaże się za jakiś czas.

no to 150zł a za 300 masz używke ori, jeśli faktycznie ładnie to wychodzi i długo trzyma to spoko, ale jeśli nie to moim zdaniem szkoda roboty... pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 1 miesiąc później...
  • 4 tygodnie później...
Ostatnio udało się zrobić kilka trochę lepszych fotek.

Oprócz tego podłączony został gong do obc (działa także przy otwartych drzwiach na odpalonym silniku).

Do samego 3er festa za dużo się pewnie nie zmieni oprócz nowej półki i ori włączników do podgrzewania foteli. 

Do końca sezonu planuje kupić kierownice z serduchem z multi która odrazu pójdzie do obszycia razem z mieszkiem od lewarka biegów i od ręcznego, lampy boscha soczewke.  

 

20160519_182400_zpsr6ukpq20.jpg

 

20160528_170606_zpsdsw0zqt4.jpg

 

20160528_102902_zps044p8fmx.jpg

 

20160526_1402241_zps0wrgpiyt.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak już pisałem Ci na innym forum - cygańskie złoto out, ringi out no i z tyłu też przypadłby w końcu ori zderzak m-pakiet a nie ta dokładka. Wgl to koło nie moja bajka, coś z większym rantem by się przydało.

 

Ale kolor wnętrza fajny  :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy później...
Czas trochę odświeżyć temat.

W samochodzie zamontowane zostały w końcu lampy soczewkowe Bosch i od razu zrobione black hella. Zdjęć narazie brak bo auto jest w zimowym setupie i aż przykro na nie patrzeć.  :wstyd: 

W aucie do poprawy od strony technicznej było kilka elementów zawieszenia. Więc padła decyzja żeby odrazu zapobiegawczo wsadzić komplet poliuretanów. 

20170117_165633_zps3iyy2uuk.jpg

 

Oprócz tego do wymiany jeszcze drążki i sworznie z przodu.

Podłączone zostały w końcu grzane fotele oraz jeszcze raz na nowo przednie fotele ponieważ w paru miejscach nie byłem usatysfakcjonowany wykonaniem.  :ok: 

 

Na dniach idą też do obszycia przednie boczki bo też pozostawiają wiele do życzenia.

Plany na ten sezon to conajmniej kierownica serducho, gwint oraz tylny zderzak m pakiet z progami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Parę zdjęć na zimowym setupie z nowymi lampami.

 

20170128_164035_zpsif9bqifu.jpg 

 

20170128_164501_zpsls09o9oy.jpg

 

20170128_164625_zpsfur2pfqi.jpg

 

 

Oprócz tego wpadło radio Alpine CDE 178BT z bluetoothem i zestawiem głośnomówiącym. Zdecydowanie polecam bo jakość dźwięku jest świetna. Dzięki bursztynowemu podświetleniu nie razi też jakoś bardzo w oczy jeśli chodzi o wygląd deski.

 

20161224_135451_zpswjcoz49t.jpg

 

20170128_164114_zpsjhiuojcp.jpg

 

 

A tutaj niestety oklejona na czarno jakieś 8 miesięcy temu półka tylna która praktycznie jest już biała..

 

20170128_164521_zpsuzfnllrp.jpg

 

Tutaj pytanie.. lepiej znowu poszukać innego materiału i okleić wszystko na nowo? Mówię tutaj o komplecie czyli podsufitka, słupki i tylna półka. Czy może lepiej kupić ori czarny sufit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
Wjechała kierownica serducho z multifunkcją w fajnym stanie.

Na dzień dobry została dokładnie wyczyszczona przy użyciu APC od ADBL, później już nałożone zostały Poorboys Natural Look i ADBL Interior Wow.

Efekt jest następujący.

 

29vgs52.jpg

 

zit43q.jpg

 

sgqyhs.jpg

 

3096nop.jpg

 

zvu6b5.jpg

 

Na dniach montaż i fotki jak siadła w środku.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...