Skocz do zawartości

[E911] INDIVIDUAL by rush


rush

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem zaprezentować moje autko, jest to moje trzecie bmw, posiadam je ponad 2 lata i nie planuję się z nim rozstać :drive:

Jestem ciekaw z jakimi opiniami auto spotka się na innych forach BMW i również u Was

 

SILNIK: M50B25

UKÅAD DOLOTOWY: seria

UKÅAD WYDECHOWY: seria bez katów

ELEKTRONIKA: seria

UKÅAD NAPĘDOWY: szpera 40% z przełożeniem 3.64 złożona na nowych częściach od Michała z Åodzi

ZAWIESZENIE: TA przód, tył amory Koni + custom springi beton

UKÅAD HAMULCOWY: seria

BODY-KIT: ori M-Pakiet bez progów, bo mi się nie podobają :P poszerzone tylne błotniki

KOÅA: 3tlg Artec Turbo P 18" przód 8,5", tył 11" na nich opony przód Toyo T1R 205/35/18 i tył Continental ContiSport 2 255/30/18

ŚRODEK: fotele Porsche które podobno występowały w modelu 911 wersji 996 i boxterze 986 obszyte skórą nappa w kolorze z palety Bentleya, siedziska perforowane a reszta gładka, kierownica ori Nardi Torino, gałka m-pakiet, klima, pełne obc, szyber, podłokietnik

CAR-AUDIO: głośniki jakieś + radio Clarion z bursztynowym podświetleniem

INNE: nowy lakier

PLANY: sporo - zaślepki w halogeny malują się, kompletny wydech, ogarnięcie komory, ciekawsza dokładka z przodu, inna podsufitka, z przodu 1" większe ranty, hamulce z Porsche, gwint przód na którym zejdę niżej i inne....

 

jak wyglądało auto w dniu zakupu

 

31283902.jpg

 

jak prezentuje się teraz

 

img05962kopia.jpg

 

img06011kopia.jpg

 

img061111kopia.jpg

 

img061412akopia.jpg

 

img0626kopia.jpg

 

img06362bkopia.jpg

 

img06393ckopia.jpg

 

img06471dzimnekopia.jpg

 

img06502kopia.jpg

 

img06521zimnekopia.jpg

 

img06562bkopia.jpg

 

img06662kopia.jpg

 

img06691kopia.jpg

 

img06702kopia.jpg

 

img07151kopia.jpg

 

img07231kopia.jpg

 

img07291kopia.jpg

 

img07342kopia.jpg

 

img07391kopia.jpg

 

img07421kopia.jpg

 

img07471kopia.jpg

 

img07582bkopia.jpg

 

img07592cieplokopia.jpg

 

img07721kopia.jpg

 

img07751kopia.jpg

 

img07772kopia.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 286
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

dzięki za opinie

jest szał! Na prawdę bardzo dobre e36.

Nie zmieniaj nic!, tylko ulepszaj jesli juz ;)

taki mam plan, zgodnie z tym co pisałem w pierwszym poście :)

Samochod piekny tylko uzupełnij te halogeny i załóż nakładki na progi

:wink:

zaślepki malują się. progi miałem ale nie założyłem i sprzedałem.

progi M odstają a nie lecą w pionie równo z linią drzwi i przez to wyglądają słabo, poza tym w poziomie lecą dużo niżej niż linia zderzaka przedniego co też wygląda średnio :) no i po trzecie musiałbym wiercić swoje zdrowe progi, reasumując progów na pewno nie założę.

a jak ty jedzisz przeciez z tylu to ci trze neisamowicie

po czym wnosisz?

Widze ze z Lublina jestes, trzeba by sie styknac przy okazji.

z Lubina, niestety drugi koniec Polski :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedys juz coś, odnośnie stylu jaki tu kolega rush obrał, napisałem na tym forum

 

a więc w skrócie i bez ogródek:

 

BMW to nie VW, BMW to nie sierotka, nie marka której czegoś tam brakuje wzgledem przyrodniego rodzeństwa, BMW jest kultowe samo w sobie

 

koła jeszcze ujda, ale po co te znaczki :?:

 

więm że kazdy ma zapędy zeby się wyróżnić, zrobić coś indywidualnego, zabłysnąc pomysłem, ale bez przesady....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMW to nie VW, BMW to nie sierotka, nie marka której czegoś tam brakuje wzgledem przyrodniego rodzeństwa, BMW jest kultowe samo w sobie

mam takie wrażenie że dla większości fanów danej marki jego marka jest kultowa i lepsza od reszty :) a jeżeli już mielibyśmy rozstrzygać bezsensowną kwestię co jest bardziej kultowe czy bmw czy porsche to postaraj się odpowiedzieć sobie sam :) dlatego nie uważam żeby teile Porsche ujmowały na honorze mojej beemce.

koła jeszcze ujda, ale po co te znaczki :?:

znaczki Porsche na kołach bo to są koła od Porsche, znaczki na fotelach bo to są fotele z Porsche, jak dla mnie brzmi sensownie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest spko podoba mi sie choc wole oklepane wadery i typowe koło pod e36 sznycel hartge itd..

 

Jedyny wielki minus ze te koła to 18" brak gleby mimo takiego spasu i do tego od tyłu wyglada jak terenówka na tym kole. 18" do kebaba TAK ale nie na takich szerokościach

 

Najładniejszy kebab na 18" jaki widziałem jesli chodzi o glebe i spasowanie to było cabrio Kujona na RH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...