Skocz do zawartości

[E36] by xx7Luki7xx 328i cabrio


xx7luki7xx

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 118
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Ringi i tylne lampy tragedia!!!!

 

Rotor tez wygląda źle Jeśli chodzi o sznycla najlepiej srebrny ewentualnie coś szaro podobnego do czarnej budy

 

Przód trochę za ciemny nie ma ładu

 

Bez tego co wyżej wymienione było by przyjemnie

 

tylne lampy w tym tygodni beda czlae czerwone i zobacze jak to siadzie , jak nie bedzie dobrze wygladac to kierunki z tyl beda ori biale, ringi moze z czasem wyleca , jak kupie nowe lampy, rotor na bank zostaje tak jak jest. a przodz tak wyszedl ciemno bo switlo tak padalo i nie widac halogenow.

--=CZARNY=-- twoje auto na zdjeciach widzialem milon razy i jak zobaczylem ze piszesz cos w temacie to wiedzialem odrazu ze to beda same minusu - hahah Pozdrawiam ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rotory akurat wg mnie akceptowalne, ale listwy w kolorze tj od lat nie do przyjęcia, ringi to już w ogóle absurd i jakby sie trzymać strikte regulaminu galerii to by poleciała do kosza, poza tym jest dobrze i te wady ktore wymieniłem można zlikwidować w 2h i tak bym zrobił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis o 7 rano kupujac kawe w McDonald moje auto nie spodobalo sie 5 nacpanym kolesionm wic stwierdzili ze mi je rozbija i zaczeli je okopywac wiec wyglade teraz tak :(

 

img1765hq.jpg

 

img1761ea.jpg

 

tak ze dzin mial byc za***isty bo auto mialo byc wystawiane w Limerick a wogole tam nie pojechalo ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrob cos z tym lakierem bo jest masakra i z listwami też

 

Dzięki 5 naćpanym malowanko za frajer, także nie ma tego złego :wink:

Wiem, że się wkurwiłeś i wcale się nie dziwie, ale po zapłaceniu odszkodowania może starczy na ogarnięcie fajnie autka :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xx7luki7xx, koła 9 i 10 cali ale jakie ET jakie opony? bo widze ze w ori nadkola weszło to wszystko ładnie :wink:

 

przod 9j et19 i jeszcze jest dystans 5mm , 205/40/17

tyl 10j i et18 225/35/17

 

 

widzicie tu jest tak ze nawet jak ich zlapia bo kamery maja wszystko , to i tak policjant powiedzial mi ze auta mi nikt nie naprawi .. bo ci kolesi nie maja pieniedzy i najwyzej za rozboj dostana po 2 miesiace aresztu .. wiec to nie tak jak w pl ze dostane odszkodowanie ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

jak biały robiłeś coś z nadkolami? bo jeżeli nie to u mnie 10,5 było by grane :wytrysk:

u Ciebie kolor rotora cos mi nie pasi ogólnie super autko, szkoda tylko że takie frajery chodza po świecie i nie doceniają tego co ktoś ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...