Skocz do zawartości
Bobek E30

[E30] '86 Sedan 330i Cosmosblau od Bartasa.

Polecane posty

No dobra, kilka nowinek. Beemki nie będzie jednak składał Szymon. Bono się przebranżował i niestety, ale na mechanikę nie ma czasu. Auto zostało jakiś czas temu przewiezione do Zielonki, gdzie składania podejmie się mój kolega, pewnie przez niektórych znany Robert, właściciel białego E21 z V8, który zbudował to auto od A do Z własnoręcznie.Obecnie dalej kompletujemy graty mechaniczne i powoli składamy to wszystko w jedną logiczną całość.

Ostatnio przystąpiłem do programu BMW Koneser by Bawaria Motors i powiem wam, że polecam każdemu.

No i dalej zbieram różne "wykończeniowe" graty do kwadrata.

Piankowe wygłuszenie maski, emblematy maski i klapy, różne spinki, nowy kluczyk, pokrywa skrzynki bezpieczników, zestawy montażowe zderzaków P+T,

9YcwrVSl.jpg

Klucz do BBS-ów i komplet spinek do wygłuszenia maski

ScunQyQl.jpg

Wygłuszenie maski. Do odświeżenia.

VK59BIml.jpg

kompletne OBC I (już z nowym front panelem)

YmPEaK0l.jpg

nowy front panel do OBC- wersja angielska.

5yxxBI2l.jpg

xZp1DyLl.jpg

hdehA7hl.jpg

odświeżone zegary- szybka wypolerowana, wskazówki pomalowane i zmieniona kontrolka check. Zostało mi jeszcze wyzerować przebieg, ale to już na samym końcu ;)

Bv4tj9ul.jpg

Dodatkowe wskaźniki VDO - odnowione. Ramki pomalowane na nowo, szkło wypolerowane.

OfnXNWyl.jpg

Automatyczna antena Hirschmann. Nowa.

WGvVQ4Ql.jpg

Maglownica z E36. Zregenrowana.

jUaIRK4l.jpg

Autoalarm z kluczykami na wzór E46 / E39. Dojdzie do niego jeszcze centralny zamek z modułem komfortu, pod który podepnę wszystkie 4 elektryczne szyby.

2WoEQPJl.jpg

komplet naklejek serwisowych.

tAyYJyjl.jpg

Jakiś czas temu kupiłem RECARO SPEED. W przyszłym tygodniu chcę je zawieźć do obszycia.

tIqgQB8l.jpg

Zastanawiam się jeszcze nad kolorem, do wyboru jest:

14zXTTTl.jpg

Qv3wykOl.jpg

LUB

LjNQY1wl.jpg

Vl4Hgupl.jpg

Najbardziej chyba pasuje mi gładka Nappa Dunkelbrown, i w sumie tej kolorystyce do wyboru jest jeszcze Kastanienbrown od AUDI i Terra typu Dakota. Jakieś sugestie?

Teraz temat powinien ruszyć naprzód. Postaram się częściej aktualizować postępy w pracach :mrgreen:

piekarz, nie mam czasu robić zdjęć, nie mam czasu szukać gratów, w ogóle ostatnio nie mam czasu... ale pomalutku coś tam się robi z kwadratem ;) jak tylko się odkopię z remontami, robotą itp, to uzupełnię galerię !! Obiecuję !!

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Wróć na stronę główną forum

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.