Skocz do zawartości

[E30] '86 Sedan 330i Cosmosblau od Bartasa.


Bobek E30

Rekomendowane odpowiedzi

23 godziny temu, Bartas napisał:

Poza tym chłopaki z firmy "pasywkolorze" mają chyba wszystkie możliwe kolory szelek łącznie z czerwonymi "Motorsportami" z e36 oraz nowymi, czarnymi z przeszyciem w kolorach ///M jak w nowych emkach, także szczerze polecam ich usługi.

Podrzucisz na nich dokładniejszy namiar proszę :)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Wisnia135i napisał:

Z ciekawości te pasy  to  jakieś z homologacja?  Czy  tylko wszywaja  ori  homologacje z ori pasów?   bo takie pasy też widywałem  jakieś chińczyki i  szczerze   nie chciałbym mieć  w tym wypadku...

przeszywają ori 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, AdRRian napisał:

Podrzucisz na nich dokładniejszy namiar proszę :)?

na FB wyszukaj Pasywkolorze - https://www.facebook.com/pasywkolorze/

18 minut temu, Wisnia135i napisał:

Z ciekawości te pasy  to  jakieś z homologacja?  Czy  tylko wszywaja  ori  homologacje z ori pasów?   bo takie pasy też widywałem  jakieś chińczyki i  szczerze   nie chciałbym mieć  w tym wypadku...

Szelki są takie jak montuje się obecnie w nowo produkowanych autach, nici użyte do szycia są homologowane z atestami, czyli również takie jak używa się przy produkcji nowych pasów bezpieczeństwa. Reszta to rozłożenie mechanizmów i złożenie ich z powrotem, co przy trzydziestokilkuletnich elementach nie może być skomplikowane niczym misja na Marsa ;) Nie mają pirotechnicznych napinaczy itp. cudów z XXI wieku, to nie F30 :mrgreen:

Piona!

B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Bartas napisał:

na FB wyszukaj Pasywkolorze - https://www.facebook.com/pasywkolorze/

Szelki są takie jak montuje się obecnie w nowo produkowanych autach, nici użyte do szycia są homologowane z atestami, czyli również takie jak używa się przy produkcji nowych pasów bezpieczeństwa. Reszta to rozłożenie mechanizmów i złożenie ich z powrotem, co przy trzydziestokilkuletnich elementach nie może być skomplikowane niczym misja na Marsa ;) Nie mają pirotechnicznych napinaczy itp. cudów z XXI wieku, to nie F30 :mrgreen:

Piona!

B.

@Bartas chodzilo  mi właśnie  o szycia i  materiał :) same  mechanizmy  to znam dobrze  haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

No dobra, jak już mówiłem mam od samego początku problem z mechanikami :lol: Znowu szukam kogoś, kto mi złoży kwadrata pod kątem mechaniki, bo ten co miał robić buduje dom i nie ma czasu dla e30. Mam nadzieję, że do 3 razy sztuka :lol: i tym razem znajdę kogoś sumiennego i ogarniętego.

Tymczasem po blisko 3 latach czekania od momentu ich odnowienia zawiozłem kilka elementów do jednej z najlepszych firm w PL, żeby poskładali to w całość ;)

 

lYISntql.jpg

mPi6qFal.jpg

Wymiary: 17", 8,5 J + 9,5 J, ET nie pamiętam :D . Ranty 2" i 2,5".

Najbliższy cel to zwieźć karoserię na oczyszczenie i zabezpieczenie podwozia, ponieważ jak mój brat się tym zajmował został oszukany przez lakiernika i spód na dobrą sprawę nie został ruszony praktycznie w ogóle.

Na ile mi czas pozwala to działam.

Pzdr,

B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Felgi odebrane i nie mogę się na nie napatrzeć... :mrgreen: W zasadzie to zastanawiam się, czy jednej nie postawić obok łóżka, żeby to była pierwsza rzecz, jaką będę widział po obudzeniu :lol:

80l54FDl.jpg

lJvMeZxl.jpg

Stay tuned!

Bartas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.03.2020 o 13:29, Bartas napisał:

Felgi odebrane i nie mogę się na nie napatrzeć... :mrgreen: W zasadzie to zastanawiam się, czy jednej nie postawić obok łóżka, żeby to była pierwsza rzecz, jaką będę widział po obudzeniu :lol:

80l54FDl.jpg

lJvMeZxl.jpg

Stay tuned!

Bartas.

kutwq no aż żal zakładać

pięknie dojeba..s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.03.2020 o 13:29, Bartas napisał:

Felgi odebrane i nie mogę się na nie napatrzeć... :mrgreen: W zasadzie to zastanawiam się, czy jednej nie postawić obok łóżka, żeby to była pierwsza rzecz, jaką będę widział po obudzeniu :lol:

80l54FDl.jpg

lJvMeZxl.jpg

Stay tuned!

Bartas.

Ha zrobiłem to Samo z hartge. A z końcówką wydechu to spałem kilka dni xd

Edit

Jakie rozmiary wyszły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 13.04.2013 o 14:20, Bobek E30 napisał:

Więc, beema już została odstawiona do lakiernika :)
Odwiedziłem ostatnio ASO, i złożyłem zamówienie na komplet uszczelek drzwi bagażnika i szybra oraz brand new przedni błotnik prosto z niemcowni :)
Podsufitka również została zamówiona ale nie w ASO a u pana Krzysztofa, całkiem porządnego tapicera :)

Błotnik Przód lewy z wycięciem na kierunek

 

RS2SScrl.jpg

 

PFGO08Ql.jpg

Uszczelka pokrywy bagażnika:
 

f3waJWUl.jpg

 

 

pEP5JTNl.jpg

 

kpBg8vVl.jpg
 

gUcsMXAl.jpg

 

7A6Xonol.jpg

 

7WAetqul.jpg

GVColRbl.jpg


Zakupiłem jeszcze używkę, przeniesienie aku do bagażnika oraz siłownik maski.

I również czekam aż dotrze do mnie lotka na tylną klapę.

Dzięki uprzejmości mego przyjaciela skorzystałem z jego lakierni i delikatnie odświeżyłem osłony oraz dokładkę przód a oto efekty :

dokładka zapodkładowana szprajem Deco coś tam do plastików

 

1WlnTMjl.jpg


tutaj już po lakierze Deco Acryl coś tam

 

OmhIANal.jpg

 

9UqzjHMl.jpg

 

zRiAuR6l.jpg

 

oraz nadkola plastikowe,

M5gVQsKl.jpg


i również o ile się nie mylę to osłona chłodnicy

 

SeeNTC6l.jpg

 

8iBym15l.jpg

Opłaca się kupić błotnik w aso ?? Pasuje to jakoś dobrze ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...