Skocz do zawartości

e30 Coyote by Przemek 330ci


wally

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 295
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Załatwiaj stary , załatwiaj . A może Ci podeśle to szybciej "wypłynie" hahahaha

 

PS. I nie zapomnij powiedzieć wtedy że szczur którym teraz jeździ Sebastian był też powypadkowy w takim razie :mrgreen: i jak się z tym czujesz że sprzedałeś po dzwonowe e30 ? :lol:

 

To żeś mnie rozbawił z samego piątku :lol::lol::lol:

 

Moze w ogóle załóżmy temat na sindi zamiast performance, żale, złości i zawiści userów? :mrgreen:

 

 

Przemek jakie koła wpadną? Msystemy moze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie, sam wjechałem w zimę w znak szczurem i podgiąłem zderzak, o czym chyba nawet na forum napisałem. Taaaa, taka piękna wąska za 4k. Nie wspomnę o rozdziewiczeniu białej, aż się paski pogubiły -> 205,4kM z kultowego b25 daje radę w e30 bez szybra :drive: Nadal mnie interesuje temat rzekomego kupna tej srebrnej ety od marcina, że to niby żal mnie ściska, że jej nie mam :lol: Czekam też na te oferty pęczków e30 w dobrym stanie za 3-4k, bo nawet jednego konkretu nie dostałem jeszcze!

To żeś mnie rozbawił z samego piątku :lol::lol::lol:

Nie dziękuj >>

72698_558705977483290_2043771814_n.jpg

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal mnie interesuje temat rzekomego kupna tej srebrnej ety od marcina,

 

pozdro

 

Ja wiem że chciałeś ją kupic bardziej niż ja od Marcina,

 

:/ Nie dogadujemy się widzę, myślałem że mnie zrozumiesz jak zabraknie dwóch słów i przecinka..... :-(:-(

Nic z tego nie będzie....Przykro mi..Masz rację...zbłądziłem gdzieś na zakręcie...

 

Ja wiem że chciałeś ją kupić ode mnie bardziej, niż ja od Marcina

 

 

PS. Znam taką jedną białą od Mariusza w dobrej kasie... :lol::lol::lol: Widocznie nie wszystko przechodzi przez HajTerTuning :-P:wink: ...i przez jego uszy.

 

Adijos Muciacios , idę szpachlować igły golasy :mrgreen:

 

Nie dobijamy do 100 stron w pierwszym tygodniu?! :cry:

 

Co nie , co nie?! Póki mi racji nie przyznasz to nie popuszczę. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek, dziwna sparwa jest z tymi Twoimi projektami...

Zaczales od super zadbanej e46 330ci ktora zamieniles na projekt e30 cabrio - Smerf-podobno fajne cabrio z mocniejszym silnikiem na miasto, co uwazniejsze oko dziwilo sie ze najpierw zrobiles wnetrze w skorze i muzyke w aucie a przez dach sie lala woda, bardzo dziwna kolejnosc jak na taki projekt. Pozniej wlecial silnik tzw. "bez kagancow" i wszyscy wiemy jak sie to skonczylo. Pozniej nie chciales ulep, bo wszyscy wiedza ze ulep i ty tez bys wiedzial itp. Zamiast szukac ciekawej budy cabrio na przekladke Ty znajdujesz coupe "wszystkie plasticzki na swoim miejscu"- ma byc german z mocnym silnikiem, jedziesz ogladac auto ktore wiesz ze jest po wypadku z krzywa podluznica a i tu tez niespodzianka- jest po wypadku. Wiec za porada kilku osob -zmieniasz plan dzialania o 180st i ma byc "dwa szybkie kubly na miasto" :shock:

Dziwi mnie Twoje podejscie do tematu, widac ze masz zapal i checi ale troche zle podchodzisz do tego...

cabrio->coupe->german->street-> cult?? rost?? :roll:

Wydaje sie jakbys chcial zrobic auto na juz i wyjechac za wszelka cene w tym sezonie.

Wedlug mnie powinienes odstawic to auto na bok-kupic bude cabrio i przelozyc graty aha i jeszcze wymyslec nowe szalowa nazwe dla projektu... smerf->kojot z parzeczewa-> :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przesadzajmy z tym laniem sie na głowe, stan dachu był i jest dobry

 

co do metodyki myślenia każdy ma swoje podejście

 

niejeden założy 3tlg a wentylowane stopy na potem :wink:

 

każdy się uczy na swoich błędach

 

co do kupienia zdrowej budy cabrio to trzeba jednak liczyć się z 2 razy większymi kosztami i 2 razy większymi staraniami zeby taka trafić

 

i nie bronie tu Przemka ale jest kilka osob co potwierdza ze smerf i tak po sezonie miał isc pod młotek na rzecz mocnego coupe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejscie do tamatu chaotyczne bo znajomosc tematu zerowa, do tego zycie weryfikuje plany i sprowadza czlowieka na ziemie...

Jako dzieciak marzylem o peugeocie 406 coupe-zaliczony, pozniej chcialem e46-zaliczone, e30 cabrio tez sie podobalo-zaliczone,, teraz chce e30 coupe i mam...

Co do tematu coupe, gdyby waska byla szedlbym w lalke, na szeroka nastawialem sie jako pojazd niepozorny do jazdy szybkiej po miescie.

Co do kolejnosci prac juz troche orjentuje sie.Tym razem zrobimy to sprawniej.

Jesli tylko w trakcie prac nie wyjdzie nic co by mialo oznaczac ze to auto to zlom, to ten DZWON malo mnie interesuje.

Poki co auto jest przyjemne, zazdroszcze Dawcy jego potworka, moze za pare latek i ja sie takiego dorobie :drive:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co komu zazdrościć każdy robi na tyle ile ma,prawda jest taka że jeden może na raz wyłożyć 50tyś na projekt a drugi za taką kasę buduje ze 2 lata bo nie ma wyłożyć na raz tyle kapusty....i już....powoli,powoli do celu przemo jeszcze nie jeden będzie tobie zazdrościł e 30tki sam po sobie to zobaczysz....tylko potrzeba na to trochę czasu...Jak to mówią ''nie odrazu warszawę wybudowali''...Jeszcze się będziesz cieszył jak małe dziecko. :mrgreen::mrgreen: ... Pozdro wariat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś mówi że po takim uderzeniu naprawa auta jest "lepieniem" to ku***a naprawdę mało w życiu widział :mrgreen:

 

 

btw. jak jest szpachla na błotniku to bym pokusił się o wycięcie tego i wspawanie całej nowej połaci błotnika. U Stammka w Cabie było takie coś robione i jakoś nikt nie zarzucił że auto lepione itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś mówi że po takim uderzeniu naprawa auta jest "lepieniem" to ku***a naprawdę mało w życiu widział :mrgreen:

 

 

btw. jak jest szpachla na błotniku to bym pokusił się o wycięcie tego i wspawanie całej nowej połaci błotnika. U Stammka w Cabie było takie coś robione i jakoś nikt nie zarzucił że auto lepione itd

Mnie tez dziwi podejście ludzi piszących jakby to auto było z trzech złożone...

Zanim HT wrzucił foty po uderzeniu myślałem że dzwon był konkretny,to co zobaczyłem jakoś bardzo mnie nie przeraziło, czytając wpisy typu"jak można kupić taki ulep" zastanawiam się co jest...E30 to auta mające po 20 i więcej lat więc cieżko wymagać żeby każdy był bezwypadkowy czy nie miał korozji...kupiłem auto z ori lakierem,bez korozji po wypadku,nie uważam tego za wielki błąd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...