Skocz do zawartości

e30 Coyote by Przemek 330ci


wally

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie tez dziwi podejście ludzi piszących jakby to auto było z trzech złożone...

 

A mi jak zrobili w byłym aucie z jednej rdzawki w lewym progu na skutek zmęczenia materiału po jakimś przejściu zrobili flinstona i budę którą gdzie nie dotkniesz tam rdza haha to jest właśnie syndyczek :mrgreen:

 

A Bobasowe cabrio znacie? taki ładny samochód po drobnym dachowaniu jakoś jeździ i nikt tam nie marudzi w temacie

 

Rób auto dla siebie nie dla ludzi... Głowa do góry i ruszaj z planami... Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 295
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Mnie tez dziwi podejście ludzi piszących jakby to auto było z trzech złożone...

 

A mi jak zrobili w byłym aucie z jednej rdzawki w lewym progu na skutek zmęczenia materiału po jakimś przejściu zrobili flinstona i budę którą gdzie nie dotkniesz tam rdza haha to jest właśnie syndyczek :mrgreen:

 

 

Hahaha dziury w podlodze, zdrutowane wypadajace kierunki i inne - i zrobili z mega projektu ulepa.

Wiadomo nowy wlasciciel mogl wybanglac lakier i dalej wszyscy by klaskali, jednak on wolal wszystko naprawic, a nie jezdzic a mysla ze moze wypasc przez podloge..

 

 

A Bobasowe cabrio znacie? taki ładny samochód po drobnym dachowaniu jakoś jeździ i nikt tam nie marudzi w temacie

 

Akurat w tym wypadku w tym aucie jest inna buda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bubu napisał/a:

3 drzwiowe e30 to w sumie Sedan tylko 3 drzwi na nie 4 ....

 

 

że cooooo :shock: E 30 3 drzwiowe

 

Jacku, Ty zdziwiony? Wstyd :-P

 

sm_users_img-44987.jpg

sm_users_img-44988.jpg

sm_users_img-45083.jpg

 

Przemku jak auto proste, zbieżność ok to nie ma się czym przejmować ;)

 

 

btw. jak jest szpachla na błotniku to bym pokusił się o wycięcie tego i wspawanie całej nowej połaci błotnika. U Stammka w Cabie było takie coś robione i jakoś nikt nie zarzucił że auto lepione itd

 

Z tym ja bym się jeszcze wstrzymał jeśli nic nie wyłazi a jeśli w przyszłości będziesz planował całą puścić w nowy lakier to wtedy byłoby to wskazane tak jak Grzesiu napisał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale przyznaj sam HT, czy to rozwiązanie nie było lepsze w tych prototypach??

Zdecydowanie lepsze, bo nawet sanitarka 125p miała pełnoprawne drzwi z tyłu, a nie próg załadunku powyżej lamp tak jak turas e30. Bardzo fajny jest turas e30 i kilka razy miałem sobie sprawić na dupo/gratowoza, ale wkładanie gratów przez otwór wielkości tablicy rejestracyjnej trochę studził moje zapędy. Zresztą - e34 już tego problemu nie ma :twisted:

 

PROZAC, zaświadczam Ci, że choćbym spał na pieniądzach, to takie coś w 3d touringu z du** jak w polonezie nie wylądowałoby u mnie pod blokiem, tfu, pod willą :lol:

 

ps. zamiast 2002 touring z Włoch, wziąłem e28 :wink:

 

ps2. Åoli, czy dobrze zauważyłem progres? Z picmonkey przesiadłeś się na Photoscape?

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps2. Åoli, czy dobrze zauważyłem progres? Z picmonkey przesiadłeś się na Photoscape?

 

 

a gdzie " :lol: " bo nie wiem czy szydera czy jak? :roll:

uwielbiam Cię

za pierwszym razem jak zwróciłeś uwagę na monkeja(a.d. 2012)to juz Scape'a ogarniałem za co Ci dziękowałem, (chyba na Breytonach pierwsze przymiarki jeszcze)

 

i tak były CSy za 2,4 na alle :-P Åoli znalazł :wink: , bo jak każdy wie nie każdy wie co ma, a te były jako "fotele sportowe" wystawione, niestety, jak cash,siano,szmalec powyciągałem ze skarpet to było za późno....

 

nołmater

 

jako że Przemek pewnie święta spędza w rodzinnym gronie :lol::lol::lol:

zapytam czy wiadomo coś?co kiedy gdzie i od czego zaczynacie?

będzie "hydro?" :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...