Skocz do zawartości

e30 Coyote by Przemek 330ci


wally

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 295
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Dobra Panowie, czas legend minął, teraz trochę faktów od jednego z poprzednich włascicieli rzeczonego auta, który jest zarejestrowany na forum, ale w tym dziale pisać nie może.

 

 

Siema,

 

Kilka słów ode mnie:

 

Auto przyjechało z Niemiec z niewielkim uszkodzeniem tylnego prawego błotnika oraz koła, które lekko pochyliło się do wewnątrz od uderzenia. Auto było normalnie jeżdżące i nie było żadnych problemów z tylnym zawieszeniem. W związku z powyższym został wymieniony prawy tylny wahacz (był zgięty) oraz naprawione zostało nadkole.

 

Widziałem również zdjęcie auta zaraz po wypadku, bo Maciek przesłał mi je MMS'em i niestety kolorowo to nie wyglądało, bo chyba znowu oberwał najbardziej prawy tylny błotnik i był wygięty w trójkąt, a podłoga bagażnika, z tego co pamiętam z relacji troszkę się "zharmonizowała".

Jak mam być szczery, to nie sądziłem, że komuś przyjdzie do głowy jeszcze reanimować to auto...

 

Pozdrawiam

 

Fotki po naprawie nadkola i przed wymianą wahacza za mojego posiadania:

 

dsc08483l.jpg

dsc08500n.jpg

dsc08502yo.jpg

dsc08506ah.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panowie, czas legend minął, teraz trochę faktów od jednego z poprzednich włascicieli rzeczonego auta, który jest zarejestrowany na forum, ale w tym dziale pisać nie może.

 

 

Siema,

 

Kilka słów ode mnie:

 

Auto przyjechało z Niemiec z niewielkim uszkodzeniem tylnego prawego błotnika oraz koła, które lekko pochyliło się do wewnątrz od uderzenia. Auto było normalnie jeżdżące i nie było żadnych problemów z tylnym zawieszeniem. W związku z powyższym został wymieniony prawy tylny wahacz (był zgięty) oraz naprawione zostało nadkole.

 

Widziałem również zdjęcie auta zaraz po wypadku, bo Maciek przesłał mi je MMS'em i niestety kolorowo to nie wyglądało, bo chyba znowu oberwał najbardziej prawy tylny błotnik i był wygięty w trójkąt, a podłoga bagażnika, z tego co pamiętam z relacji troszkę się "zharmonizowała".

Jak mam być szczery, to nie sądziłem, że komuś przyjdzie do głowy jeszcze reanimować to auto...

 

Pozdrawiam

 

Fotki po naprawie nadkola i przed wymianą wahacza za mojego posiadania:

 

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

 

 

ja przetrząsam stare foldery ale tracę nadzieję że uda się znaleźć foty z dnia wypadku. może ktoś ze znajomych któremu jak cytowanemu powyżej Patrykowi wysyłałem foty po pukaniu jeszcze gdzieś to zachował. wyglądało to kiepsko.

przyznam że ja się nie spodziewałem jeszcze na oczy zobaczyć tego auta. sam się bardzo cieszyłem że typ który odemnie je kupił był skłonny dać mi za nią 3k w stanie w którym była.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dahrek napisał/a:

Ja jestem tylko ciekawy jaką ceną Was skusili na to auto, bo dobrych szerokich jest całkiem sporo i można poprzebierać a nie kupować egzemplarz z historią mniejszą lub większą.

 

 

Ciekawe co piszesz...jakoś przez miesiąc nie znaleźliśmy ciekawej szerokiej za rozsądną sumę...a uwierz że szukaliśmy....

 

2 lata temu swojej szukałem przez 1.5 roku!! W tym czasie objechałem pół polski (wszystko pociągami, bo za każdym razem miał być ideał). Zawsze wychodziło, że z autem jest "coś" nie tak. COŚ znaczy kg szpachli, których miało nie być. Pomijam lakierowane elementy, bo szkoda parkingowa może zdarzyć się nawet najbardziej wytrawnemu kierowcy (nie z jego winy). Auta jakie wtedy oglądałem kosztowały od 9tyś w górę....Swoje przeszedłem, nikt mi nie powie że w miesiąc znajdzie zajebistą szeroką.

Ba byłem nawet kilka razy w Niemczech po e30 i też wiem, że nie jest łatwo o dobry egzemplarz. Też trzeba mieć farta albo ludzi na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dahrek napisał/a:

Ja jestem tylko ciekawy jaką ceną Was skusili na to auto, bo dobrych szerokich jest całkiem sporo i można poprzebierać a nie kupować egzemplarz z historią mniejszą lub większą.

 

 

Ciekawe co piszesz...jakoś przez miesiąc nie znaleźliśmy ciekawej szerokiej za rozsądną sumę...a uwierz że szukaliśmy....

 

2 lata temu swojej szukałem przez 1.5 roku!! W tym czasie objechałem pół polski (wszystko pociągami, bo za każdym razem miał być ideał). Zawsze wychodziło, że z autem jest "coś" nie tak. COŚ znaczy kg szpachli, których miało nie być. Pomijam lakierowane elementy, bo szkoda parkingowa może zdarzyć się nawet najbardziej wytrawnemu kierowcy (nie z jego winy). Auta jakie wtedy oglądałem kosztowały od 9tyś w górę....Swoje przeszedłem, nikt mi nie powie że w miesiąc znajdzie zajebistą szeroką.

 

 

Dokładnie tak, E30 jest już tak mało, że znalezienie ideału jest niemal niemozliwe w "normalnej" kasie.

 

Darkowi się chyba pomyliło z E90 :lol:

 

 

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie moi poprzednicy, ale śmiem twierdzić że nie kupowaliście e30 więcej niż ze dwa razy, bo raz - kupiliście ulepa, a drugim razem chcieliście kupić nóffkę jak z ASO więc, deko "pierdoolicie Hipolicie" . Oglądałem dziesiątki , jak nie setki e30tek. Jeździłem wieloma, a sam od 7 lat w 90% po godzinach hobbystycznie zajmuję się tymi ulepami, i krótko powiem , nie pier.olta głupot że e30 w szerokiej latami trzeba szukac, jak nie wychodząc z domu mogę pokazac palcem gdzie jechac po dobre e30.

 

PS. Nawet 30 letnie e30 może być bezwypadkowe , i nie jest sztuką znalezienie takiej bez koniecznosci wyjazdu do niemiec czy chin :lol:

 

PS.2 Znając upodobania niektórych forumowych moli, nasrane przez ptaszysko g.wno na masce potrafi dla co poniektorych byc wymówką :lol: a dla drugiego calak bez dachu malowany będzie dobrą bazą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bono, bezwypadek nie zawsze równa się super stan i widać każdy z nas ma inne podejście do tematu. Szanuję Ciebie i Twoją wiedzę, ale swoje zdanie na ten temat wyrobione mam. Wiem też co jeździ po zagłębiu beemek, tzw Otwocku i okolicach (bez urazy, bo generalizowanie nie jest dobre, ale wiem o czym piszę mieszkając na Wawrze). Dla niektórych z tutejszej okolicy Ubott to mistrz sfapów.....Mechanikę zrobić dobrze to żaden problem. Blacharkę, prawdziwe wyzwanie (dobry, ceniony blacharz ma w du*** wymianę 1 błotnika, woli zająć się całym nadwoziem kompleksowo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha. Bono, to moje szukam e30 jezzcze wisi chyba w KUPiĘ. Proszę, sypnij z rękawa gdzie stoją, na pewno je wezmę :-)

 

e30 na pęczki, dobre

 

ja nadal czekam na fotki, bo hodi trzeci raz pisze, ze dzwon byl taki, ze wogole oszukal przeznaczenie

 

w zeszlym miesiacu chyba ze trzy e30 przydzwonione nie oszczedzily zycia kierowca i nie sadze by kfos dzis je odkupil za 3k by zrobic i sprzedac za thle co Przemek kupil.

 

Hodi, kolejny raz cie prosze o info co bylo strzelone, ale nid odpisujesz nic poza: mocno, ze szok.

Kielich tyl prawy ruszony? szyba tyl i tyl bok zbita? boczek wewnatrz caly? kufer dostal, kolo czy bok

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde no niefajna historia :/ Ja w tej E30 nie widzę nic ciekawego poza soczewką bez uśmiechu, kolorem i stanem wnętrza. Kolor budy mi się nie widzi ale to kwestia gustu. Do przekładki to M20 było szukać, check panel by chociaż był...

 

hodi, jak masz tyle danych to nie grzeb po kolei po folderach. Wyszukaj na każdym dysku wszystkie obrazy, wpisz jako hasło: "*.jpg" i segreguj po dacie jeśli pamiętasz kiedy był dzwon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzytwa żadnej afery niema, ludzie się odnależć niemogą bo wiosne odwołali :mrgreen:

 

Tak jak Kamil napisał, czekam na fotki bo zastanawia mnie czy poważnie czy zbagatelizowane troche

 

bo widziałem auto i tak jak Marcin opisał co do zrobienia a co igła to zastanawia mnie czy niema troche pzesady.

 

nawet jakby tył z kufrem był wszczepiony to i tak chyba lepiej niż przód hehe

 

co do zdjęc i i opini że widać że coś z nią nie tak już po zdjęciach

to są one robione z nieruszonej strony (z drugiej brak paska na tylnim błotniku) i chyba fabrycznej jeszcze (aczkolwiek mogę się mylić - z miernikiem nie chodziłem), to zapytam co tam takiego widać? (z ciekawości)

 

Przemek oglądał sam i z innymi auta za duzo większy pieniądz i sam powiedział że ludzie "kłamią"

 

auta po 8-12k które trzeba by malować czy wstawiać podłogę (dosłownie)

tu ma auto za połowę mniej z mankamentami (mniejszymi niż kebaba za 20k - no offense :-P )

 

więc postanowił kupić

 

ja nadal czekam na fotki, bo hodi trzeci raz pisze, ze dzwon byl taki, ze wogole oszukal przeznaczenie

 

padłem :lol: i też czekam, bo wygląd auta na żywo zdaje się zaprzeczać co by auto miało mieć 2 przystanki autobusowe wspawane

 

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie w całej tej sytuacji choć przykra i faktycznie powinny być wstawione foty albo chociaż wysłane Przemowi na maila żeby mógł podjąć decyzję czy w ogóle zaczynać czy nie najbardziej rozbawiło sformułowanie:

 

guess who's back :mrgreen:

 

no i wbrew namowom pojechał z Åoli obejrzeć auto hehe

 

 

Zapowiedz ostra.. foty ładne no i po trzecim postem amba... hehe NIE KUPUJCIE NIC Z ÅOLIM!! ON MA ZÅO W SOBIE!

 

Przemo czekaj na foty i podejmuj decyzję... Nie jeden jeździ mercem e klasy za 150k i nawet nie wie że był składany z trzech...

 

Mój szef jeździł wypasioną A8 za prawie 100k przez dwa lata dumny że znalazł igłe... jak doszło do sprzedaży to przyjechało dwóch kozaków z Krakowa i okazało się że auto jeździło w firmie i walona z każdej strony.. powymieniali drzwi klapy itd na nie ruszone i bajka.

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie moi poprzednicy, ale śmiem twierdzić że nie kupowaliście e30 więcej niż ze dwa razy, bo raz - kupiliście ulepa, a drugim razem chcieliście kupić nóffkę jak z ASO więc, deko "pierdoolicie Hipolicie" . Oglądałem dziesiątki , jak nie setki e30tek. Jeździłem wieloma, a sam od 7 lat w 90% po godzinach hobbystycznie zajmuję się tymi ulepami, i krótko powiem , nie pier.olta głupot że e30 w szerokiej latami trzeba szukac, jak nie wychodząc z domu mogę pokazac palcem gdzie jechac po dobre e30.

 

bono, nikt nie pisze tutaj że jest znawcą E30-tek tak jak Ty. Ja kupywałem może ze cztery, którymi jeździłem, poza tym kilkadzisiąt jak nie setki innych aut, nie tylko BMW. Nie ma się co oszukiwac,że ciężko znaleźc zdrową baze,serie o czym doskonale świadczą poszukiwania Przemka. Nikt nie pisze również ,że latami trzeba szukac :!: Można trafic po tygodniu na za***iste auto lub po pół roku. Mówimy oczywiście o kwocie nie przekraczającej 10k, choc wydaje mnie sie że te droższe wcale nie znaczą lepsze... :wink:

 

 

Brzytwa żadnej afery niema, ludzie się odnależć niemogą bo wiosne odwołali

 

 

Taaa, podobno wiosny ma nie byc i będą tylko trzy pory roku :shock: Trzeba będzie terminy germanfestów zmienic: rozpoczęcie na sierpnia a zakonczenie w grudniu :lol:

 

 

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha. Bono, to moje szukam e30 jezzcze wisi chyba w KUPiĘ. Proszę, sypnij z rękawa gdzie stoją, na pewno je wezmę :-)

 

e30 na pęczki, dobre

 

 

No przecież podobno Ty już masz, i to dwie... 8)

 

 

Podsyłałem Przemkowi namiary..... Ale widocznie nie spodobała się, choc prostsza pewnie była :lol:

 

Brzytew, ja się znawcą nie nazywam, ani nie nazwę, po prostu czasem wychylam nosa spoza monitora :wink: ale są tacy co oględziny przez allegro robią :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, w ostatnim czasie sam oglądałem białego ulepa, czarnego szczepana, srebrną szeroką z Przemkiem w Poznaniu. Przemek oglądał też wąską na borbecie. Dzięki Chrisowi nie zmarnowałem soboty na to bordo w Chojnicach rost style :lol: Coś jeszcze pewnie było, ale juz nie pamiętam, to same e30, bo o innych modelach nie wspomnę :lol:

 

BONO, nadal czekam na sprawdzone info o dobrej bazie w normalnej cenie! Masz ich na pęczki, to Ci mówię, że dwie albo trzy bierzemy od ręki! Czy tylko tak w internecie masz? :lol:

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz już ma byc dobra baza w normalnej cenie, a przed chwilą chciałes tylko e30 których jest na pęczki.... To ja nie wiem , wiesz co chcesz ? Czy tylko e30 chcesz? Czy sam nie wiesz Hajter?

 

Jakie są Twoje kryteria odnośnie dobrej bazy? Tylko mi nie wymyślaj że 15.000 przebiegu , i do tego ASO na 3 lata gratis .

 

Twoja Biała jest dobrą bazą?

 

Twoja czerwona jest dobrą bazą?

 

Do czego się odniesc mogę?

 

Kret?

 

Aha, i jaka to jest normalna cena? 6kzł za prostowane e30, czy 3kzł za proste?

 

 

:wink:

Hahaha. Bono, to moje szukam e30 jezzcze wisi chyba w KUPiĘ. Proszę, sypnij z rękawa gdzie stoją, na pewno je wezmę :-)

 

e30 na pęczki, dobre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...