Skocz do zawartości

e30 Coyote by Przemek 330ci


wally

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 295
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

du** du*** nierówna :P Jeden woli twarde drugi miękkie. W tych nowych Bride'ach nie siedziałem ale to nie ma znaczenia bo to Przemek ma dobrać stołek pod siebie. Osobiście pod względem komfortu też bardziej mi leżą Konigi niż Recaro czy Mirco. Typowe kubły bez regulacji oparcia w aucie prawie na codzień to strzał w kolano. Najlepiej poprzymierzać się samemu w różnych fotelach niż kupować w ciemno na podstawie opinii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi strasznie się podoba ten model dare bride i chyba bym zaryzykował bo wygląda rewelacyjnie a czy to dare czy nie mam to gdzieś :-P

http://allegro.pl/profesjonalny-fotel-kubelkowy-bride-max-black-new-i3063388988.html

 

ciekawe czy skrzypi :?::mrgreen:

 

fotel jest naprawde ladny, ale ciekawe jak z trwałością, bo jest tańszy od orginału kilka krotnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

profesjonalny fotel dare bridż i profesjonalne felgi dare rs do tego profesjonalne sportowe zawieszenie gwintowane TAT

 

Wszystko profi, z nazwy i wyglądu, ahahahahaha.

 

Można i tak, aby wyglądało, prawie jak ory.

 

A do m10 zrobić imitację osłony v10 w hydrografice i będzie wyglądać jak należy... co kogo będzie obchodzić, że nie jedzie...

 

m3-76.jpg

 

Mały, czasem Twoje teorie sa dla mnie niezrozumiałe, gość który pakuje kupę kasy w dobre auto, w dobre materiały eksploatacyjne i worek pieniędzy w paliwo, wyjeżdza z tekstem, że TAT jest fajny, dare bridż jest spox itd... To ile dałeś za te swoje fotele ory BMW? Czemu nie kupiłes mirco w ceracie? Jak wyjedziesz na dare LM 19" to ja oddaję paszport polsatu :wink:

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi strasznie się podoba ten model dare bride i chyba bym zaryzykował bo wygląda rewelacyjnie a czy to dare czy nie mam to gdzieś :-P

http://allegro.pl/profesj...3063388988.html

 

Tego samego rano wypatrzyłem i miałem podesłać ale ogólnie napisałem że jest jeszcze opcja Bride ;) Z dostępnych na allegro podoba mi się najbardziej i cena też dobra.

 

Wygląd to jedno ale dupskiem to już każdy musi indywidualnie klapnąć i stwierdzić czy mu pasuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie Przemek ma jeszcze duzo czasu... dajcie juz spokój z tymi fotelami :mrgreen:

 

Jedno jest pewne ,jak nie będzie się mógł zdecydowac to zapewne kupi ten model : bardzo wytrzymałe z podłokietnikiem przystępne cenowo i z pasami nie będzie problemu :mrgreen:

 

 

http://allegro.pl/kubelkowy-fotel-safari-design-podlokietnik-i3127752455.html

 

POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi strasznie się podoba ten model dare bride i chyba bym zaryzykował bo wygląda rewelacyjnie a czy to dare czy nie mam to gdzieś :-P

http://allegro.pl/profesjonalny-fotel-kubelkowy-bride-max-black-new-i3063388988.html

 

ciekawe czy skrzypi :?::mrgreen:

 

fotel jest naprawde ladny, ale ciekawe jak z trwałością, bo jest tańszy od orginału kilka krotnie :D

 

Nie wiem czy skrzypi ale Recaro CS, które były u Germana niestety również wydawały dźwięki co mnie mocno zaskoczyło i zniechęciło do tego fotela.

 

profesjonalny fotel dare bridż i profesjonalne felgi dare rs do tego profesjonalne sportowe zawieszenie gwintowane TAT

 

Wszystko profi, z nazwy i wyglądu, ahahahahaha.

 

Można i tak, aby wyglądało, prawie jak ory.

 

A do m10 zrobić imitację osłony v10 w hydrografice i będzie wyglądać jak należy... co kogo będzie obchodzić, że nie jedzie...

 

Obrazek

 

Mały, czasem Twoje teorie sa dla mnie niezrozumiałe, gość który pakuje kupę kasy w dobre auto, w dobre materiały eksploatacyjne i worek pieniędzy w paliwo, wyjeżdza z tekstem, że TAT jest fajny, dare bridż jest spox itd... To ile dałeś za te swoje fotele ory BMW? Czemu nie kupiłes mirco w ceracie? Jak wyjedziesz na dare LM 19" to ja oddaję paszport polsatu :wink:

 

pozdro

 

HT zdecydowanie masz rację ale fotel wygląda fenomenalnie tylko tu się robi śmiesznie bo fotel nie ma wyglądać a być wygodny i to musiał bym zdecydowanie sprawdzić zanim bym kupił takie coś.

 

Druga sprawa do M3 e46 do E92 nie wsadził bym takich foteli.

Do E30 HiEnd z najwyższej półki lala gdzie wszystko kipi skórą a w środku błyszczy polerowana klatka ogólnie auto nówka funkiel lekko śmigane nie wsadził bym takich foteli.

 

Ale do wybebeszonej E30 z porządnym piecem do zabawy/upalania gdzie nie jest to auto gdzie wczuwamy się w każdy szczegół tylko ma wyglądać w miarę schludnie jak najbardziej zamontował bym takie fotele.

 

Trzecia kwestia bezpieczeństwo tutaj mocno obawiał bym się tego fotela i to jest największa niewiadoma decydująca,że jednak miał bym spore obawy przed montażem takich stołków tylko z drugiej strony czy jeszcze tańsze Micro są bezpieczniejsze?

 

A co do TAT lubię na tym jeździć trwałość ma słabą ale fajnie zachowuje się na naszych dziurach wszystkie markowe zawiasy albo za twarde albo jak mamy regulację twardości i zrobimy an miękko to buja się jak łódka a TAT jest czymś pośrednim na jeden może dwa sezony. TUV ma więc raczej nikt się na tym nie zabije a na używanych 10-15 letnich KW czy innych wynalazkach po przebiegu 200tyś + często z aut po dzwonach jest taka szansa a pełno takich odpicowanych zawieszeń w "giermanach"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MIRCO wychodzi nawet z homologacją FIA, za odpowiednią dopłatą.

 

Co do wybebeszonej e30 do upalania, to nie sądze, by taką robił Przemek.

 

Aha - powiedz mi gdzie znaleźć KW po przebiegu 200 000km :)

 

Chcesz porównać grubą sztycę odwróconego amora b8 do tata?! Taką dyskusję omijam szerokim łukiem.

 

pa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że teoria o wyciąganiu KW v2 ze złomu w ilościach hurtowych jest dość mocno przekolorowana, o ile wogóle nie jest wyssana z palca. Taaa, ta duża część forum, te tłumy... :D Nigdy nie trafiłem KW do BMW w używanym aucie. Zdażyły się dwa razu koni, kilka razy b6 czy b8. Weitec!? 200 000km?! 20 lat? Chłopie, jak ja niecałe 10 lat temu kupoałem weiteca, to nikt nie wiedział w PL co to. Cena była taka jak dziś za tata. Co się zmieniło jak weiteca KW kupiło. No chyba, że ty tylko o e36 piszesz, bo w sumie tylko e36 ma całą lagę, któa wygląda jak kupa, gwintu do e34 lub e30 na pewno nie wytargasz ze złomu. A jak znajdziesz do e30 lub e34/e32 amorki billka, to one będą ładne, bo to wkłądy, :) Zdecydowanie bardziej zgadzam się, że większośc forum jeździ na loł budżecie tat, czy wylewającym fk, który po roku ma gwinty zardzewiałe jak tłumik profesjonalny z allegro za 100zł, który łądnie wygląda, na zdjęciu.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy skrzypi ale Recaro CS, które były u Germana niestety również wydawały dźwięki co mnie mocno zaskoczyło i zniechęciło do tego fotela

 

oj i tutaj Cie zaskocze :) Ja mam fotele Germana i nic nie skrzypi itp, zresztą Dawca może potwierdzić, widocznie German miał żle złożone po obszyciu, u mnie nie ma nic takiego miejsca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Makss może to była wina złożenia albo prowadnic nie wiem specjalnie zwróciłem na to uwagę w drodze do Tarnowa zaraz po tym jak Kamil zamontował CS i jak złapałeś za oparcie to fotel miał luz i wydawał dźwięki to samo jak siedziałeś zdziwiło mnie to w przypadku Recaro.

 

HT pisze o e36 bo tego jest 90% na forum i widziałem już ze 30 kompletów KW, na allegro które wyglądały jak złom i pewnie tym były a sprzedawały się w 5 min bo cena 1000zł potem rozebrane wyczyszczone i nówka funkiel a widać ewidentnie,że to zawieszenie swoje przeszło nikt nie pomyślał o regeneracji ważne że wygląda ładnie. A co do weiteca występował kiedyś często w sprowadzanych autach DE to nie PL tylko mało kto wiedział w PL co to jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do weiteca występował kiedyś często w sprowadzanych autach DE to nie PL tylko mało kto wiedział w PL co to jest.

 

Trochę przesadzacie z tym mało znanym Weiteckiem nawet w zapyziałych mazurskich dziurach ludzie wiedzieli co to jest :wink:

Masz rację --==maly==--, występował często bo sam 10 lat temu miałem w E30 z DE (nawet fakturę na zawias niemiaszki dały :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HTT te Twoje domowe foteliki pasują mi kolorystycznie... :wink:

 

To są moje domowe foteliki, które finalnie wylądują w mojej E30.

 

 

Co do Bona poszukiwania dobrej i zdrowej E30 to pewnie chodziło mu o moją białą szeroką lampę i srebrną wąską lampę.

Ta cała dyskusja i bicie piany zmobilizowało mnie do wystawienia jej na allegro :P

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=3138058639

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotel ma się podobać właścicielowi bo jego doopa będzie w nim jeździła. Trzeba wygodnego stołka , reszta to mały szczegół :-)

 

 

 

 

Ta cała dyskusja i bicie piany zmobilizowało mnie do wystawienia jej na allegro

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=3138058639

 

 

bardzo ładna szeroka, ale zdjęcie drugiego nadkola też mogłeś wrzucić :-D Jak mocowanie elementu wlewu paliwa jak i miejsce jego przejścia do środka auta jest w takim stanie jak reszta to "biere panie" :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotel ma się podobać właścicielowi bo jego doopa będzie w nim jeździła. Trzeba wygodnego stołka , reszta to mały szczegół :-)

 

 

 

 

Ta cała dyskusja i bicie piany zmobilizowało mnie do wystawienia jej na allegro

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=3138058639

 

 

bardzo ładna szeroka, ale zdjęcie drugiego nadkola też mogłeś wrzucić :-D Jak mocowanie elementu wlewu paliwa jak i miejsce jego przejścia do środka auta jest w takim stanie jak reszta to "biere panie" :-P

 

Nie miałem już pomysłu na inne zdjęcia :wink:

Skoro lud chce igrzysk to będzie je miał :)

 

I tak będziesz musiał mnie niedługo odwiedzić, więc nie oftopujmy już Przemkowi :)

 

Przemek miał kupić ją w innym setup'ie (uboższym o wiele elementów - stąd 4koła), sam miał zawias, silnik, wnętrze itp.

Kursy walut poszły w górę i e30'stka zdrożała :D

Kamil Twoja biała w mtechu teraz robi szał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...