Skocz do zawartości

e30 Coyote by Przemek 330ci


wally

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 295
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Mirco fajne ale na codzien odradzam, sa zdecydowanie za twarde chyba ze kombinowac z wiekszymi poduchami. mi strasznie kregoslup dostawal na mirco podczas codziennej jazdy

tak jak mówisz..

może nie jeździłem co dzień, ale dłuższa jazda niż 50km już męczyła :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirco fajne ale na codzien odradzam, sa zdecydowanie za twarde chyba ze kombinowac z wiekszymi poduchami. mi strasznie kregoslup dostawal na mirco podczas codziennej jazdy

tak jak mówisz..

może nie jeździłem co dzień, ale dłuższa jazda niż 50km już męczyła :lol:

a ja jeździłem kilkukrotnie (zawsze na fotelu pasażera!) właśnie po ok. 50km lub nawet kilka godzin dziennie z przerwami i mi się wygodnie jeździło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SZTUKA :lol:

 

Ale jak Åoli znajdzie za 2,5k dwa, nawet z TATA, to ja biorę od reki :lol:

 

Czy z reno, czy corsy, nie spotkałem taniej niż 4k

 

Ale mogę Ci zaproponować za 850zł/szt. nowe OMP, które powinno się sprawdzić na ulicy

 

HA750_lge.jpg

 

lub sparco za 1k

 

500_400_80_0__r100pl_01.jpg

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirco fajne ale na codzien odradzam, sa zdecydowanie za twarde chyba ze kombinowac z wiekszymi poduchami. mi strasznie kregoslup dostawal na mirco podczas codziennej jazdy

tak jak mówisz..

może nie jeździłem co dzień, ale dłuższa jazda niż 50km już męczyła :lol:

a ja jeździłem kilkukrotnie (zawsze na fotelu pasażera!) właśnie po ok. 50km lub nawet kilka godzin dziennie z przerwami i mi się wygodnie jeździło

 

z przerwami to ja całymi dniami jeździłem i nic mi nie było, zacieszałem tylko jak głupi :mrgreen:

 

wiadomo każdy inaczej znosi

nie bez wpływu jest jakość drogi, zawiecha i naciągane opony :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak Åoli znajdzie za 2,5k dwa, nawet z TATA, to ja biorę od reki :lol:

 

były na allegro za 2,4 komplet, całe 2 minuty ;)

 

 

Czy z reno, czy corsy, nie spotkałem taniej niż 4k

 

z corsy to jest całkiem inny fotel :)

 

 

Osobiscie do E30 szukałbym Pole Position, choć na rynku wtórnym, jeśli są używki to raczej na ebay.uk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oba te fotele wyglądają jak upośledzone :|

Tak samo wszyscy mówili jak mixowałem sportsitze z konigiem - obecnie w e34 u Brzytwy :lol:

 

Czyli co? Znów Przemek ma składać auto, które tylko wygląda?

 

Mirco dobrze wygląda w e30!? :lol:

 

Czy Przemek ma złożyć auto, które ma jechać, fotel dobrze trzymać i mieć regulację oparcia, ew. przelotki, a przy tym się nie zrujnować kolejny raz finansowo? :wink:

 

recaro pole position wyglądają jak kupa w e30, bo to zdecydowanie nowocześniejszy fotel

 

Mogę oczywiście zapakować dla potomnych swoje pole position do e30 i zobaczymy czy to faktycznie jest fajne. Pomijając cenę tych foteli. Bo to, że są naprawdę fajnie wyprofilowane i zdecydowanie mniej upierdliwe niż np mirco czy bimarco to już wiem. Ale oparcia to sobie nie poregulujemy, chyba, że podusią od Babci.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

recaro pole position wyglądają jak kupa w e30, bo to zdecydowanie nowocześniejszy fotel

 

CS również nie pasują.

 

Foteli jest sporo na rynku, także na spokojnie napewno coś się uda znależć :)

Też jestem tego zdania, dlatego odpuściłem w e34 na rzecz pole position, brak zaślepek na przelotkach po czasie przestał mnie tak bardzo drażnić :lol:

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co Ci chooooodzi ? Dare to markowe koło :!:

 

Stołki to nie rolki nie musi być metka. Konigi które podesłałeś mają siedzisko na dupsko 4xl a Przemek jest wąski w pasie :P Poza tym po co kupować takie kapcie rozruchane i obszywać jak taniej mogą wyjść nowe. Wybór jest można przebierać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to te ode mnie?! :lol:

Bo jak to te drugie, to te ode mnie może Przemek odkupi :P

 

pozdro

 

Te są oryginalne RECARO SP1 albo SP2, już sam nie pamiętam, złożone z 3sztuk jeden od Fabiana a dwa od Cichego, do kompletu kanapa z m3 e30 :)

 

Tamte ładnie obszyte niestety nie były oryginalne Recaro i jeździ na nich teraz mój znajomy;)

Twoje miały dużo lepsze gąbki ale Fabian się trafił i uchowały się.

 

U Ciebie Kamil na magazynach nic nie ma ?! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PROZAC, usiądź najpierw w takim fotelu, a potem pisz :lol:

 

Po drugie, to pierwsze co Fabian mi mówił o tych fotelach jak zadzwonił ze trzy dni temu, to wlaśnie to, że nie są rozklekotane. Miałem i recaro i konigi i jedno jest pewne - konig jest sztywniejszy, bardziej masywny. Ale co do foteli to czuje, ze dluga droga. Wiec mozemy pisac do bólu :D

 

Mario, ja już nic nie mam na handel, z bólem sprzedałem po raz drugi recaro speed z winkelhocka, ale pocieszam się, że do barzo fajnego auta poszły i czekam niecierpliwie na fotki po obszyciu.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...