Skocz do zawartości

e30 Coyote by Przemek 330ci


wally

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 295
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Ja Ci Przemku nie powiem co masz zrobić, mogę Ci powiedzieć co ja bym zrobił... swap, zawias, heble, roll do tyłu, żeby ten przystanek usztywnić :mrgreen: Do środka dwa fotele nowe mirco, albo używki bardziej cywilne do przodu (recaro, konig, coś nawet mam) obszyć w brązowy welur za grosze.

 

Sprzedać wnętrze z cabrio, jak jest flota, to przytrzymać na szafie MT II.

 

Kupić dobre oponki i cieszyć się jazdą. Pojechać wyszaleć się na track daya jakiegoś, a nie na trasie gdańskiej.

 

Jak CI się będzie podobać nadal Twoja e30, to po sezonie zrobić podwozie, zrobić lakier i ew. uzbroić w m-techa. Wtedy auto zostanie na dłużej i będzie się amortyzować, a nie generować straty.

 

podejść na luzie jw

 

mogłeś ładniejsze droższe kupić a historii mogłeś nigdy nie poznać

tu masz czarno na białym jak sprawa wygląda

 

nie musisz wsadzac wszystkiego naraz - tłumaczyłem

mozesz silnik, zawias i nawet wnętrze zostaw póki co (zabafilip byłem pierwszy :P bo się podoba mi nawet jak e30 nie mam hehe)

 

ewentualnie poprawić błotnik

 

wystawione wnętrze ze smerfa - albo sie sprzeda albo nie, jak nie ok wsadz jak bedzie flota deche i dywan z konsola, HTT obspawają Ci tył i wstawią roll

 

MTII tez nikt nie zabroni Ci wkładać jak masz chęć, koło do Germana do sportu tez mozna wsadzać

 

2 fotele, nie torówki i będzie baja - tłumaczyłem

 

...polatasz z hydrołapą, przepolerujesz 3TLG o krawężniki to nigdy nie przyjdzie Ci już do głowy pomysł żeby kupic golfa GTI :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek, lubisz pozapierdzielać i do tego szkoda projektu za 50k, bo w razie czego, nawet nie z Twojej winy to wywalczyć można od ubezpieczalni 2k :-)

Wsadzać co jest, co niepotrzebne sprzedać i mieć trochę funu, a nie być niewolnikiem auta.

A kto wie, kiedyś w najmniej oczekiwanym momencie może trafi się jezcze coś co schowasz pod pierzynę. Do trzech razy sztuka :-P

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wedlug mnie nic powaznego temu auto nie dolega(poza tym ze to szeroka :D )

Kupił bys inne i rownie dobrze moglo mieć wstawione 2 cwartki i nawet nigdy bys sie o tym nie dowiedział.Tu wiadomo co było i ja bym sie nie przejmował a na pewno juz nie tym ze ktos coś powie,ze masz "ulepa" itp.

 

Wiekszosc ludzi nawet nie wie jakimi ulepami jezdzi :P

 

Twoj kant wymiary i geometrie trzyma,jedzie prosto,rudej za duzo nie ma...bedzie jeszcze z niego german :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirco fajne ale na codzien odradzam, sa zdecydowanie za twarde chyba ze kombinowac z wiekszymi poduchami. mi strasznie kregoslup dostawal na mirco podczas codziennej jazdy

 

polecam z uzywek recaro, jamex, konig aby przelotki byly

 

na sparco mam dobra cene i maja pare fajnych modeli atrakcyjnych cenowo

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to co? Środek bebeszysz całkowicie, wstawiasz rollbara ?

Fotele aut,tyl jeszcze nie wiem,deska zostaje,założe chyba kierownice ze smerfa bo ta co teraz jest to tragedia.Deska też chyba zostaje.

Fotele najchętniej kupię z regulacją podparcia w odcinku lędźwiowym bo mam problemy z tą częścią pleców.

 

Jak to jest z fotelami,każdy da się włożyć czy są jakieś ograniczenia (szerokość,wysokość,szyny do mocowania) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...