Skocz do zawartości

e30 Coyote by Przemek 330ci


wally

Rekomendowane odpowiedzi

Boczki z bagaja wytargaliście przynajmniej, jak w Poznaniu uczyniłem?

 

A po co? Przecież plasticzki wszystkie na miejscu, to je igła :lol:

BTW, pamiętam jak Adams rozbierał podczas kupna moje e30, to sprzedający nie wierzył w to co widział :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 295
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

BTW, pamiętam jak Adams rozbierał podczas kupna moje e30, to sprzedający nie wierzył w to co widział :twisted:

Jak robiłem oględziny X'a, to typ wziął ode mnie numer telefonu, bo mówi, że z różnymi klientami jeździł na weryfikację do ASO BMW lub Merca, ale nikt nigdy tak dokładnie auta mu nie przetrzepał, od lakieru na dachu, , przez uszczelki, blachy za boczkami, za wygłuszeniami itd, po podwozie :lol: Ale auto za 100k, przy tych dwudziestoparoletnich to faktycznie niektórzy oczy robią jak 5zł :mrgreen:

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzieś w archiwum na jakimś dysku mam. jak tylko odszukam to będą.

 

I zrobiło nam się: wiem ale nie powiem bo zapomniałem :mrgreen:

 

absolutnie nie tak. zwyczajnie muszę tego poszukać. mam ze 3 Tbit danych na kilku dyskach i to nie jest hop to przegrzebać by w tym wszystkim znaleźć 3 zdjęcia z przed ponad póltora roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dach się pogiął? Kielich z tyłu był wstawiany? Kto uzupełnił naklejki?

Wahacz to można z tyłu pogiąć w zimę bardzo łątwo, a więc z wygiętego wahacza bym tragedii nie robił, bo nie pierwszyzna, że ktoś przydryfcił i wygiął wahacz lub przekosił belkę. Podgięta podłużnica z tyłu jest - widziałem na foto, to i na warsztacie musieli chłopaki widzieć, więc chyba podrążyli temat dalej, skoro były ku temu przesłanki.

 

Poka foto, a się pomyśli, czy ciągac chłopa po sądach.

 

Dobrze hodi, że jesteś, jesli nie było pośrednika, to będziesz doskonałym świadkiem :lol:

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaaaa, a ja CI mówię, że jeśli ten co sprzedał naprawiał to auto i nie poinformował o tym Przemka, to wcale nie jest tak, że Przemek wylądował jak Kosecki z gołą du**! Dlatego napisałem, że jeśli pośrednik kupił od hodiego uszkodzony, a sprzedał Przemkowi!

 

Art. 556. § 1. Sprzedawca jest odpowiedzialny względem kupującego, jeżeli rzecz sprzedana ma wadę zmniejszającą jej wartość lub użyteczność ze względu na cel w umowie oznaczony albo wynikający z okoliczności lub z przeznaczenia rzeczy, jeżeli rzecz nie ma właściwości, o których istnieniu zapewnił kupującego, albo jeżeli rzecz została kupującemu wydana w stanie niezupełnym (rękojmia za wady fizyczne).

Art. 557. [Zwolnienie od odpowiedzialności] § 1. Sprzedawca jest zwolniony od odpowiedzialności z tytułu rękojmi, jeżeli kupujący wiedział o wadzie w chwili zawarcia umowy.

 

Art. 560. [Odstąpienie od umowy lub obniżenie ceny] § 1. Jeżeli rzecz sprzedana ma wady, kupujący może od umowy odstąpić albo żądać obniżenia ceny. Jednakże kupujący nie może od umowy odstąpić, jeżeli sprzedawca niezwłocznie wymieni rzecz wadliwą na rzecz wolną od wad albo niezwłocznie wady usunie. Ograniczenie to nie ma zastosowania, jeżeli rzecz była już wymieniona przez sprzedawcę lub naprawiana, chyba że wady są nieistotne.

§ 2. Jeżeli kupujący odstępuje od umowy z powodu wady rzeczy sprzedanej, strony powinny sobie nawzajem zwrócić otrzymane świadczenia według przepisów o odstąpieniu od umowy wzajemnej.

§ 3. Jeżeli kupujący żąda obniżenia ceny z powodu wady rzeczy sprzedanej, obniżenie powinno nastąpić w takim stosunku, w jakim wartość rzeczy wolnej od wad pozostaje do jej wartości obliczonej z uwzględnieniem istniejących wad.

§ 4. Jeżeli sprzedawca dokonał wymiany, powinien pokryć także związane z tym koszty, jakie poniósł kupujący.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na zdjeciach wyglada zjadliwie, jednak poza tapicerka nic tu szalu nie robi,

poskladana tez jakos tragicznie nie jest, do idealu kawalek jest

jednak jak sie lepiej przyjrzec na fotach jest juz widac ze cos nie halo, w realu pewnie bardziej po galach bije

 

co do sadzenia sie o wady ukryte, to nie jest to takie proste do przejscia

 

ps.

jednak osobiscie pod wiekszy "projekt" to bym waskiej poszukal...

inna sprawa, ze "szerokie" nie bardzo Przemka lubia :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega raczej nie ściemnia...

Jeden z jego postów na e30:

"ja mam bronzitbeige metallic. mialem robione nadkole i lakiernik spapral mi kolor. jest ciemniejszy niz cale nadwozie. czy zna ktos lakiernika ktory dobrze zmiesza kolor i poprawi spaprana robote i przy okazji zrobi inne poprawki na ktore czeka moja bunia? najlepiej z warszawy lub okolic"

 

I i obrazek z podpisu:

3909783804e0fd4ffd6718.jpg

 

 

Jestem ciekaw co tam może być...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawa podluznica tyl podgieta, kieszen tyl prawa do zrobienia mocna korozja, lewa kieszen tyl akwarium, lewy naroznik przod dziura, prawy blotnik tyl naprawiany ( spierdolona robota) lewy blotnik tyl wgniotka, pas tyl w okolicach ucha do zrobienia ( korozja) progi swietny stan reszta oryginal, pod maska absolutnie zadnej korozji kiessen akumulatora igla, podszybie rowniez, podluznice igla, wzmocnienie przod igla, pas przedni jak i doly blotnikow igla.

 

Kamil nie dopowiadaj sobie teori i nie rob szydery z Om-Serwis bo auto sprawdzilismy jak nalezy, Przemek o wszystkim wiedzial jak rowniez widzial wszystkie mankamenty na wlasne oczy, jak rowniez zostal Przemek poinformowany o tym ze to auto nie jest warte sumy jaka zostala uzgodniona z wlascicielem (nie z komisem) mimo to jednak zdecydowal sie na zakup tego egzemplarza.

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil nie dopowiadaj sobie teori i nie rob szydery z Om-Serwis bo auto sprawdzilismy jak nalezy, Przemek o wszystkim wiedzial jak rowniez widzial wszystkie mankamenty na wlasne oczy, jak rowniez zostal Przemek poinformowany o tym ze to auto nie jest warte sumy jaka zostala uzgodniona z wlascicielem (nie z komisem) mimo to jednak zdecydowal sie na zakup tego egzemplarza.

Nie wiem o co Ci chodzi z jakąś wyimadżinejszyn szyderą, ale chętnie się dowiem :idea: Proszę napisz o jaką Ci szyderę chodzi, bo zaczynasz mnie już męczyć. Od zawsze mam bardzo dobry kontakt z Mareczkiem i nie sądzę, by się to zmieniło. Ale jak widać Ty wszystko bierzesz za atak i jeszcze teorię dorobiłeś :lol: Chodziło mi o to by sprawdzić geometrię, bo może ten dzwon jakis przekolorowany. Ty jak zwykle po swojemu... :roll: ŻAL... Ogarnij się i nie płacz, bo kąsasz, kąsasz... zamiast ugryźć się w ucho, jak taki zdolny jesteś :lol: Proszę, napisz jaką to szyderą zaciągnąłem, bo już naprawdę mnie wnerwiają Twoje manie prześladowcze... Nawiasem mówiąc Przemkowi też pisze, żeby czekał na fotki, bo jakby dupę urwało to i dach by pofalowało, a wahacz wygięty to żaden argument. Pajacowanie i sztuczne bicie piany :/

 

ps. przy okazji proszę Cię o zmniejszenie podpisu do regulaminowych rozmiarów, bo się ciągnie na komórce...

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ULALA...ale sie towarzystwo rozpisało... :wink:

Moze dodam parę słów,

Żeby nie było niedopowiedzeń i żeby nikt nikogo o nic nie obwiniał:

Obejrzałem auto z chłopakiami i widziałem wady,widac było że dostało auto w tył i że do poprawki 1 błotnik oraz trochę korozji pod samochodem,ruszona podłużnica zaniepokoiła mnie,ale wiem po smerfie jak wolno można jechać i pocharatać auto ostro więc stwierdziłem że to nie musi oznaczać ostrego dzwona ,Dawca powiedział jaka jest jego opinia (nie namawiał mnie do zakupu),wysłuchałem i sam podjąłem decyzję, stwierdziłem że zaryzykuje,tym bardziej że te wady usunę dobrze i tanio bo brat zajmuje sie tym.Poza tym auto w ori w środku staruch ale w stanie jak na ten wiek ok.

Sprzedawca poinformował że auto miało malowany bok i że było walnięte, nie powiedział jedynie że 2 razy... :/

Zaden z nas nie pomyślał że auto mogło dostać 2 x w to samo miejsce,

jedyno o czym nie pomyślałem to żeby geometrię sprawdzić, sprawdzę to w ciągu tygodnia.

Kolega prześle foty to ocenimy jak mocny był dzwon,może wszyscy przesadzają,jak na tak stare auto wygląda dobrze, aż wierzyć mi się nie chce że znowu wpierd...sie...

myślałem że poprzekładam wszystko i sam rozbiję... :-P (głupi żąrt).

Jeździłem wczoraj auto prowadzi się dobrze,nie ściąga,żadnych dziwnych zachowań na drodze...

Martwi mnie tylko jedno...w ostatnim czasie wszystko co może mi ułożyć sie źle, układa się źle............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam podobnie :mrgreen:

od lat :D

 

fajna e30, szczególnie po wnętrzu widać klimat (który swoją drogą w wąskiej zrobionej na culta by się sprawdził).

 

ja mam pytanie co do wnętrza lub lakieru: nić jest niebieska - jak to zostanie dopasowane do nowego koloru?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil.geometria nie byla sprawdzona bo kazdy wie kto z komisu kiedys bral auto jak ich wlasciciele maja wyjebane na takie sprawdzanie.doslownie nakrecalismy zeby poswiecil 5min na wjechanie i oblookanie podlogi.

wiec nie bylo mozliwosci.

OM Serwis Marka na wydzielony czas przez gostka z komisu oblookalo auto dokladnie.jak male mrowki.ktore wlazly wszedzie :mrgreen:

 

i nieadwokatuje tu nikomu.

sam pojechalem tylko przema przetransportowac na ogledziny.

wiec moja osoba co najwyzej pecha moze przynosic :-P

 

tez z checia zobacze foty bylego wlasciciela bo auto wyglada przyzwoicie.

fajnie jezdzi i srodek jest kozak:)

 

mysle ze jak zapalu z wczoraj nie zabraknie to z auta idzie zrobic fajny projekt

 

osobiscie zycze powodzenia i sluze pomoca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem tylko ciekawy jaką ceną Was skusili na to auto, bo dobrych szerokich jest całkiem sporo i można poprzebierać a nie kupować egzemplarz z historią mniejszą lub większą.

 

Ciekawe co piszesz...jakoś przez miesiąc nie znaleźliśmy ciekawej szerokiej za rozsądną sumę...a uwierz że szukaliśmy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam pytanie co do wnętrza lub lakieru: nić jest niebieska - jak to zostanie dopasowane do nowego koloru?

Pytasz o wnętrze ze smerfa? Jeśli tak to wnętrze jest na allegro, tu jeszcze konkretnej wizji nie ma,tym bardziej po ostatnich wpisach na temat historii auta... :/

tak, o te ze smerfa.

jak się sprzeda to mam nadzieję, że tutaj będzie brązowa skóra (włącznie z deską) :D

 

powodzenia z projektem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba każdy wie że tylu letnie auto będzie po dzwonie,nie dramatyzujmy skoro nie ma zdjęć i po słowie bite nie róbmy na starcie z tego auta złoma.Okażę się w praniu jak jest faktycznie, a teraz nie nastawiajmy negatywnie Przemka skoro wiedział w chwili kupna co jest grane mniej więcej:)Powodzenia w modzeniu,aczkolwiek szkoda że nie będzie to dalej cabrio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...