Skocz do zawartości

[E39] Pituh for ///M5


Gość Pituh

Rekomendowane odpowiedzi

wally, tak konsola jest oklejona bo po dłuższym wpatrywaniu to widać :wink:

listwy są miejscami troszkę uszkodzone i to będzie robione i wtedy padnie decyzja czy wszystko w carbon czy szczotkowane aluminium a jeśli już carbon to hydrografika :wink:

 

co do modów Pituh już pewnie lakier przetarł ale nie chce wysyłać fotek :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do zapierniczania gwint musowo. Ja miałem u siebie Bilsteina b16 i nie zamieniłbym na oryginał :mrgreen: W zakręty M power wchodzi jak przyklejony, nie wygina się no i najważniejsze jest to, że możesz regulować wysokość. Bardzo przydatne jak ktoś używa M cały rok. Także gwint musowo. Kolor robi robote :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

autor tematu mimo "sadzenia" postów musi czekać jeszcze 30 dni :evil::evil: więc pisze za niego

 

Dzisiaj autko dostało narazie tylko nowe gumowe dywaniki ( sam nie wiem po co jak auto nie będzie się poruszać w zimę :-P )

 

dzisiaj odkręciliśmy tylni zderzak bo poszedł do małej poprawki lakierniczej i pod spodem szok :shock::shock: wszystko jest jak w oryginale a miała mała przygodę nie będe ukrywał. Pogoda nie dopisała do zdjęć ale przez założeniem cyknę foto :wink::wink:

 

A no i żeby auto było bardziej indywidualne to będą tablice z nickiem oczywiście Pituh -czekam na odbiór

:-P:-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...