Skocz do zawartości

[e30] 328i Cabrio by Kawul


Kawul

Rekomendowane odpowiedzi

To weż chociaz ta obudowe wiazki z e36 ustaw w pionie i przykreć do grodzi.

Wywal przepustnice od asc i zalóz gume od wersji bez.

 

Bede kombinował, z tą przepustnicą właśnie wczoraj rozmawiałem z Markiem, ze można się jej pozbyć, też mnie zastanawiało po co ona została :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba widziałem wczoraj na posesji u Ciebie, fajnie że gładko poszło ze swapem :)

 

Bardzo możliwe, jeżdzę cały czas tylko niestety na stalówkach :D czekam wciąż na fanty do felg ;)

 

 

Tak jak Marek pisze, nie da rady z przy tej rozpórce nic tam wcisnąć..

 

Auto było dziś na hamowni, po założeniu ori puszki z wkładem k&n wypluło 194km i 280Nm

 

Jednak na codzień jeźdzę z za małym stożkiem simota, i na nim jest 187km i tylko 250Nm...

 

Na dniach zmiana stożka na wiekszy i odizolowanie go od temperatury..

 

4asg1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No i siadło !

 

Przód za wysyko, będzie niżej bo to nie koniec zabawy przy pasowaniu, ale na szybko musiałem przymierzyć !

 

Już bym mógł jeździć gdyby nie walenie w ch**a tokarzy z PL! Drugie podejście i drugi raz problem !

 

Tymczasem wygl tak !

 

Sorry za jakość ale kalkulatorem robione :P

 

zdjecie11_zpse77434e7.jpgzdjecie3_zps7c4fe136.jpgzdjecie2_zps3d78718e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakło już pesos na ten sezon, swap i składanie felg oraz inne duperele pochłoneły aż za dużo :)

 

Tylko zastanawiam sie przy 9J jakie ET zrobić dystansem zeby bylo ok na zewnątrz no i żeby do lagi nie doszło :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skręć 9J z 2,5 calowym rantem i 6,5 calowym rotorem. wyjdzie ci et około 24 i bez dystansu powinno być fajnie, o ile masz Futury z rotorem pod bębnem.

 

Są skrecane tak ze rotor idzie na bęben nie pod.. niestety, ale nie wiem czy nie idzie tego zmienić ? :P

 

no i fajnie

widać różnice miedzy darkami a oz heh

a tyś chciał pakowac dystanse zmieniające rozstaw

 

Też mi się bardziej podoba ! Tylko jeszcze ciul mi szpilki za krótkie do dystansów wysłał, i tylko 2-3 zwoje gwintu sie wkręcały wiec nie jeździłem :P

 

O dystansach nie wspominaj, masz u mnie duuuuża flaszke za nawiert ! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli masz bebny 6,5 cala. ja bym zrobił je tak że dałbym bęben 6 plus rant 2,5, da ci to w takim samym ustawieniu co teraz 9J z et około 15, czyli powinno siedzieć tak samo jak ten zestaw co masz teraz et35 z dystansem 25 mm. ile masz miejsca między MC a felgą??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • KUJON odblokował ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...