Skocz do zawartości

[e30] 328i Cabrio by Kawul


Kawul

Rekomendowane odpowiedzi

Kiere chce zmienic, mimo ze ta jest ori (nie pojdzie na sprzedaż bedzie sie grzala w garazu) ale po prostu nie potrafie z taka jezdzic to jest za duze dla mnie :) a ostatnio jechalem kolegi bmw i ma wlasnie taka z mt i mi sie spodobała :) zanim bedzie założona to trafi do obszycia razem z aktualną gałką.

 

Bez dystansu na pewno nie wejdzie ? ale ok jak juz dam et 20 9 cali to co znowu z tarciem o nadkola ? :D Skoro od lagi bedzie juz daleko ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było ze nic sie nie dzieje w temacie,

 

dziś dotarły kierunki ori ZKW dymione, założona rozpórka Staffa na przód, czekam na zawias od Stammka, zdjęcia jak tylko to białe ścierwo zniknie i sie ociepli, rozpórke montowałem przy temp okolo 0 i powiedziałem sobie ze z nastepnymi modami poczekam.

 

Dalej walcze z tematem kierownicy MT2 czy podejdzie czy nie, a nie chce kupic na marne, jakies sugestie ktoś coś wie ? :P

 

I poluje na dokładke z ISa ori, nie żaden shit na klej do szyb ;)

 

 

No i temat najważniejszy KOÅA ! Chce coś zeby przelatac ten sezon na next i tak zbieram na RSy i to bez żadnych zmian musza byc RSy :P

 

Może pomożecie w wyborze czegos na ten sezon, oczywiscie bez szerokości niczego nie wsadzam :mrgreen:

 

 

Jakby ktoś chciał to mam jeszcze dojście do ZKW pary, lub dwóch... sprawdzone źródło z USA. A wysyłka, czekałem na nie zaledwie 4-5 dni wiec myśle ze sie opłacało :)

 

Pozdro !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dahrek, jakie ET miałes w tych 9 ? :P

 

Mój brat mnie na DARE namawia na jeden sezon :P ja myślałem nad własnie ML albo Brock B1... Przychylny jestem do tego Dare bo ich koszt to koszt opon do nich, reszte dostane ze tak powiem za free, ale znowu daaaaaaaaaaaare :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już z nimi miałem do czynienia bo kolega mial na Cabrio e36 takowe, i jezdzil na nich pare dobrych miesiecy i nic sie nie dzialo, mowie dla mnie to sa felgi przejsciowe na jeden sezon dosłownie, i właśnie patrzac na np Borbet T a na Dare to wizualnie nie ma porownania, jak dla mnie... Wiadomo JAKOŚĆ... Ale niestety nie mam tyle pesos zeby wyłożyć z góry 5-7 patyków na RSy... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to biorąc pod uwage wygląd tych kółek, jakośc podobną do Keskina i cene to też uważam że jako "przejsciówki" będą dobre :wink:

a teraz moje pytanie odnoście ET przy 17" 8.5Jprzód i 10J tył ET tych Daraków jest 30 wejdzie to bez bólu do E30stki z grubą lagą czy nie? wydaje mi sie że będzie potrzeba zastosowania jakiś dystansów jeszcze ale pewien nie jestem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale znowu daaaaaaaaaaaare

 

jak chcesz to sprzedam Ci oryginały :)

 

 

Dajesz na PW propozycje cenową :D

 

Co do felg to beda raczej 16 4x9 et 20 wszystkie, i mysle ze to powinno wejść na grubą lage ? Hmm ?

 

 

P.S Na 9 cali lepiej 195/40/16 czy 215/35 ? Tak żeby weszło do cabrio i nie było kina z jazda : :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś chwile świeciło słońce, to założyłem ZKW na auto, umyłem z kurzu i musiałem sobie chwile pojeździć :mrgreen:

 

A tak to wygląda teraz z przodu:

 

dsc1398a.th.jpg

 

dsc1403q.th.jpg

dsc1406e.th.jpg

dsc1411k.th.jpg

 

 

Kupione dziś 195/40/16 Conti Sport Contact 2, na dniach dojada felgi, no i czekam na gwint od stammka, jak pogoda pozwoli to na nastepny weekend juz bedzie na ziemi :D

 

 

Na dniach przerobienie lamp przednich na BH+krzyże :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • KUJON odblokował ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...