Skocz do zawartości

e24 635 csi manual


kalina

Rekomendowane odpowiedzi

Masz to co chciałeś Halina.Jak widzisz marzenia się spełniają. Dobrze, że trafiły do Ciebie a nie do jakiegoś handlarza.

Czy urządzasz z tej okazji jakąś imprezę na Podhalu? Chętnie przyjadę świętować ten zakup ;]

 

PS. To ile w końcu trzeba było za nie położyć żeby przebić innych zainteresowanych jeśli można zapytać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Åadnie was tam zasypało śniegiem w tym Zakopanym.

Myślę, że podpis "Kupię BBS RS 285 286" możesz już zdjąć bądź zastąpić go "Już kupiłem K....A" :) Koła wydają się być w super utrzymane. Jeśli tak jest, to zostaw je w oryginalnym stanie z lat 80, owiń je baloniastymi oponami, żadnych polerek ani zmian rantów i niech trwają kolejne dekady. Teraz Kalina możesz już spokojnie zasiąść w fotelu i zacząć opowiadać ludziom różne góralskie bajki bo osiągnąłeś już w życiu wszystko. RS w 18 to sam szczyt, dalej nie ma już nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwniy ruch faktycznie, igłe zamienic za autko w ktorym jest co robić, no ale faktycznie połączenie kolorów miazdzy, gratuluje, zrobić co trzeba z zewnątrz - koło masz najwyższych lotów - no i zadbać o te wnętrze - naprawde tu bym się troche napiął o jakąs dobrą kosmetykę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki auto narazie idzie w odstawke ... Mam głowne składniki które chciałem. Teraz powolutku bede to wszystko doprowadzał do ładu ... Szerokosc eresów to 8,5 przód i 9,5 tył i tak pozostana . Nie opre sie napewno aby je wypolerowac i pochromowac srubki. Do tego mocna głeba dobre spasowanie z nizsza opona i mysle ze bedzie mordowac ..

 

A co do złotej igły to mozna róznie to rozkminac . Chodzi chyba o radosc tworzenia czegos nowego . Napewno ta bedzie bardziej niepowtarzalna choc nigdy nie dorówna stanem złotej ... ide przykrecac kolejne dwa koła :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...