Skocz do zawartości

e24 635 csi manual


kalina

Rekomendowane odpowiedzi

. p8clgkha8y67_t.jpgihlqn3kipfbs_t.jpgi2bs0vnqi6s9_t.jpgbw5m40wdd75h_t.jpg

 

A tu radosna tworczosc dzisiejszej nocy pana K... Jak widac ze mna nie umie nawet porozmawiac oko w oko ale ranty nie oddadza to otlucze... Prawdziwy milosnik :D  nie moze pogodzic sie ze szczesciem innych wiec zachowuje sie dokladnie tak jak KUJON napisal choc z innych powodow.. Nie odzywalem sie ale dzis przegial pale... Wielu z was, zwlaszcza z Tarnowa i okolic wysluchiwalo od niego bredni na temat moj i Agi od bardzo dlugiego czasu... nigdy nie dementowalem jego opowiesci chociaz od niejednego z was do mnie dochodzilo bo wali mnie co taki szmaciarz o mnie mysli ale...

 

co do posta KUJONA to jak najbardziej pasuje... co wielu z was zwrocilo uwage juz nieraz dziwne zachowanie naszego wspolnego "kolegi" wynika z tego ze od dluzszego czasu leczy sie, ze tak to ujme malo dotkliwie nie na dolegliwosci fizyczne i ma bardzo mocne leki ktore powoduja ze zachowuje sie jak sami wiecie...

 

Brendon.... temat rzeka, swiety nie jest... ale... pan K niejednego z was podpuscil, podjudzil itp... opowiadal jak zostal wyj....ny z interesu przez Brendona i Bigosa i jaki to pokrzywdzony czlowiek.. Zapomnial tylko dodac za PRZY MNIE OSOBISCIE Bigos rozliczyl sie z nim, nie bede kwot podawac ale zainteresowani wiedza o co chodzi a ten pajac jeszcze raz wymusil od Brendona wyplate "naleznej" mu kwoty....

 

 

honor... od pazdziernika 2014 roku jest winny 22k zlotych bliskiej mi osobie i nie potrafi oddac nawet 100zl...naciagnal Ja na jej oszczednosci, wziela kredyt i jeszcze utrzymywala darmozjada przez 2 czy 3 lata (grubo ponad 40k) a i tak policzyla tylko po lebkach minimalnie.... w miedzyczasie zakupil w124, przeprowadzil swap w e46 i wiele innych rzeczy... co lepsze od kilku miesiecy potrafi dniem i noca slac litanie obrazliwych smsow pod moim jak i Agi adresem ze az nie chce sie tego czytac, obraza wszystko i wszystkich, potrafi wydzwaniac z pogrozkami a na koniec opowiada ze jest biedny i honorowy...

 

koles potrafi jezdzic do mojej bylej zony i opowiadac farmazony ze spali mi auto, ze mi morde obije itp do znajomych mojej bylej zony przywozi "pisma" z ktorych nawet oni sie smieja i nikt de fakto nie rozumie o co mu chodzi a na koniec kiedy byla zona daje mu kom zeby ze mna pogadal ucieka ze sklepu w ktorym ona pracuje... wypisuje ze przyjedzie pogadac, czekam raz, drugi ale jedyne co potrafi to przejechac pod oknami i zrobic przegazowke...

 

 

Jeszcze jedno... CI ktorzy sa w temacie wiedza, CI ktorzy nie informuje ze 6er tez nie jest Kubusia, tylko bardzo sympatycznego swoja droga jegomoscia ktorego serdecznie pozdrawiam i na nastepnej chotowej chetnie wypije z nim zalegla pigwowke :)

 

 

Tyle w temacie... od e46 poprzez z3m i zlota szostke, we wszystkich tych autach znaczna czesc kasy byla jego bylej dziewczyny, rsy, lansy.... a dzis UWAGA to jest "jego dobra wola ze odda" co oczywiscie nie jest prawda bo prawo jest prawem, ale pokazuje jaki to wspanialy czlowiek... wiem ze niektorzy z was mieli zamiar robic z nim interesy, niektorzy sie juz poznali jaki jest fantastyczny, Mnie moze co najwyzej pocalowac w du** za moja zgoda a ze na niczym bardziej mu nie zalezy jak na tym co ludzie o nim powiedza wiec... GADAJCIE :D

 

Pozdrawiam Kubus serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca się łapię w tych zakopiańskich mezaliansach, ale faktycznie od dłuższego czasu słychać to i tamto... Ale czy to jest odpowiednie miejsce do załatwiania takich spraw? Jeśli masz coś konkretnego do przekazania, to proszę załóż temat w czarnej liście, może ktoś coś dopisze, bo szkoda podjudzać gapiów, szczególnie, że jak mnie pamięć nie myli, to Kalina przestał się identyfikować z SYNDYKATEM jakoś w okresie kiedy jeździł różowym compactem (chyba pierwsze CHOTO).

 

pis_zpszyieq1j3.jpg

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

high-tech wkleilem to tylko po to, bo Kubus opowiada od dluzszego czasu rozne banialuki na temat roznych ludzi, nie chce mi sie tego kazdemu z osobna tlumaczyc, opowiadac itp pokazalem tylko do czego jest zdolny a jak tylko sprawa sie zakonczy napisze co i jak. A dlatego tu bo jest tu mnostwo osob ktore wspolnie znamy a Ja nie bede jak on chodzic i za plecami op***dalac kazdemu glupoty i mowic jaki biedny jestem a on be. Chce, niech odpisze, nie to nie, jego zdanie mnie najmniej interesuje i tak smsow pt cmok, dziad, mam różowe rotory, szmaciarz codziennie od rana do wieczora dostajemy od kubusia wystarczajaco, a jedna dobra sprawa wczoraj od 10 rano mam SWIETY SPOKOJ, ani jednej wiadomosci, wiec moze warto bylo tu napisac :) a przy okazji od wczoraj pare osob tez zdziwilo sie np tym ze przez dlugi czas placili za miejsce parkingowe w garazu za ktore moj znajomy trzymajacy auta w zyciu nawet flaszki w podziekowaniu od k nie dostal itp itd...  Wiekszosc ludzi ktorym zaszedl za skore zakrzyczal, a mnie moze w du** co najwyzej pocalowac wiec bede mowic otwarcie co mam do powiedzenia bo oklepaniem tych rantow przegial juz calkiem...  a wierzcie mi ze cala otoczke melodramatyczna ciagnaca sie od kilku miesiecy, telefony, grozby i cala reszte naprawde pominalem bo po co to komu sluchac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam nadzieje ze to faktycznie ostatni moj post w tym temacie... W kazdym razie jedziemy;

2lldhyd.jpg

30a5bti.jpg

25hluf5.jpg

mahxr7.jpg

 

 

Delikatesy mojej bylej zony... Kaline odcielo ostatnio i taki obraz po przyjsciu rano zastala... Nie bede juz pisac o calej procedurze, nerwach, sprawy oczywiscie sa na policji jednak koniec koncow Kalina chyba w koncu na trzezwo pomyslal, przyjechal  i przeprosil. Zobowiazal sie do pokrycia strat tj szyb oraz rantow a takze do splaty wszelkich zobowiazan wobec Agnieszki. Dla mnie sprawa zamknieta, niech sobie zyje swoim zyciem z dala ode mnie tak jak sie z nim umowilem.

 

P.S. Jak  cos dla niedowiarkow mam nagranie na ktorym sie do tego wszystkiego przyznaje

 

P.S.2 Denerwowac mi sie juz nie chce, moge sie juz tylko z tego smiac, wiec moi drodzy mogez czystym sumieniem polecic firme Authentic Cars. Nie sprzedaja lipy, ranty sa naprawde mocne i nawet kilkunastokilowym mlotkiem cyt "k....a ale sie musialem nameczyc zeby je wygiac"

 

 

Jak napisal HT PEACE, LOVE HAPPINESS ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre :)  Wlasnie dostałem przepustke z warjatkowa ,wypuscili mnie z kaftanu i moge naskrobac posta  ;)  Cala moja rodzina to psychole ojciec siedzi w zakladzie matka siedzi w zakładzie brat je koty a ja bawie sie w rodzine Pikoków  tne ludzi ,chowam mieso pod łozko Czasem dupcze zwłoki  i jem jak jestem głodny :) popijam to wódka i zre przy tym psychotropy .  Generalnie mam wyjeb....ane co ludzie o mnie myslla .  Pozdro men :) Ide podupczyc trupa :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...