Skocz do zawartości

e24 635 csi manual


kalina

Rekomendowane odpowiedzi

widzisz Kuba, zepsułeś kultowe e24. Tak nie wolno, trza było e30 kupić to byś sie mógł w swapy bawić i najlepiej jeszcze żeby to było kultowe m54 :lol:

To samo m54, które u nas zaklepałeś i nie dałeś nawet znać, że nie kupiłeś różowego compacta? :lol:

 

Porównanie e24 do e30 jest tak trafne jak e12 do sedana e36 :wink:

 

Jeśli Kuba wrzuca 18" RS o wartości e30 z m54 i to ma zapierdzielać, to ja nawet mu kibicuję, żeby to v8 miało S'kę z przodu. Chce, niech ma. Albo grubo, albo wcale. Jak to kiedyś PUZ powiedział: "teraz v8 się w PL wsadza tyle w BMW, co kiedyś m50..." Więc może LS?! :P

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo m54, które u nas zaklepałeś i nie dałeś nawet znać, że nie kupiłeś różowego compacta? :lol:

 

 

 

Hajtuniu bo się pogniewamy. Przypomnij sobie dokładnie tą sytuację. Ale dokładnie.

Gdybym wszedł w posiadanie "różowej strzały" transakcja na pewno doszłaby do skutku.

 

Co do V8 to też jestem zdania ,że Kuba powinien zapakować S do tego e24 :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochod jest dla własciciela a nie własciciel dla samochodu .. Ma przynosic frajde z jazdy .Nieporozumienie to m30 b35 stary dziadkowski silnik który pali hektolitry i nic nie jedzie .. To jest zwykłe 635csi i na sentymenty tu nie ma miejsca ..

 

Jakbyś trochę pogrzebał przy m30 z jajem, to w tych samych pieniądzach zrobił tę samą moc, a dziadka E24 uszanował. Szkoda takiego klasyka, ale rób co chcesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj cyrk moje małpy i tak zrobie po swojemu . Moze załoze dolot simona racing :mrgreen: moze nieskoncze go i zamienie na cabrio e46 albo kebaba :mrgreen: jak bedzie trzeba to kupie kolejne felgi moze tym raze dare rs (takich jeszcze nie miałem ) Air ride nie załoze bo potrzebny jest jak ku***e majtki a palstidipem fundamenty w garazu zaizoluje :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...