Skocz do zawartości

e24 635 csi manual


kalina

Rekomendowane odpowiedzi

Jako ze trafila sie okazja a kolor wnetrza bardzo przemówił do mnie nie zastanawiajac sie ani chwili nabyłem ja droga kupna :mrgreen: Auto to ostani rok produkcji 1989 w schadowlinie .Blacharsko pozostawia wiele do zyczenia ale to co najwazniejsze jest bezwypadkowa . Idzie wiosna wiec czas zaczac cos działac ...

 

 

 

dscn2320s.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

dscn2318q.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

dscn2322f.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

dscn2323j.jpg

 

c277655985.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

dscn2306p.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

dscn2321a.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem fotki szpiegowskie wcześniej, ale czekałem cierpliwie na galerię.

 

AUTO MISTRZ! Do e24 podchodziłem już kilka razy i zawsze miał to być polift na shadowline. Krem w środku też byłby ciekawy, ale bordo w oryginale to niezła rarka.

 

Po butach, kompaktach itp pomysłach znów się morda cieszy, że zawitał kolejny old school w stylu KALINY. Trzymam kciuki, żeby zostało trochę dłużej, bo takie auta już naprawdę cieżko kupić.

 

POZDRO!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbliższy oddział zamkniety jest na ul:Babinskiego w Krakowie ewentualnie szpital w Kobierzynie niedaleko Krakowa :)

w drodze wyjatku zalatwilbym Ci miejsce na oddziale dziennym psychiatrycznym tu gdzie pracuje.

 

A po terapii : swap na V8 , blacharka, lakier i latanie bokami :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Kubuś Kubuś zazdroszcze Ci tego że co sprzedasz jakiegoś rodzyna to następny jest jeszcze lepszy! Chociaż tutaj widac że troche musisz dopieścic, ale poprzedniczka to się może schowac!

Co do psychiatryka to tez jestem za tym żebys skożystał z usług Davida bo ma dyplom i wie o co biega! A jak ja się chciałem u niego leczyc to szybko postawił diagnoze i udzielił wskazówek co robic. A brzmiały mniej wiecej tak żebym pier...ą głową w ścianę a jak się ocknę to już wszystko będzie wyglądac normalnie i nie będe się zamartwiał jakimis beemkami :lol:piwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...