Skocz do zawartości

[E36] 330i coupe by Kuba


kuba

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie z czasem wróci jakiś dobry gwint dystans i auto dalej będzie wyjadaczem :) mocno na plus OEM-owe Lampy Wygląda to 100 razy lepiej niż te oklepane wszechobecne BH

 

Wywalił bym jeszcze z wnętrza te cabrony bo za kolorowo tam trochę.

 

Kuba powodzenia, tak trzymaj dalej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

Kiedyś szczyt marzeń teraz ten środek, błotniki, wydech łapie się powoli w kategorii agro. To e36 lata świetności już dawno ma za sobą.

 

Nie uważam, żeby auto łapało się do agro, fakt, błotniki na ostro to troszkę przeszłość, no ale przecież  Kuba nie będzie ciął i spawał, bo coś nie jest już modne. Wydech i wnętrze git, mi pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę w środku za kolorowo, ale poza tym jest tak dobrze jak było jakiś czas temu. Jedno z tych e36 którymi się jarałem zaczynając coś myśleć o obraniu tego kierunku z moją coupe. Choć ja swoją mam dłużej bo 9 lat :mrgreen:  ale przez pierwsze 5 lat to był goły golutki niepozorny cywil piwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie uważam, żeby auto łapało się do agro, fakt, błotniki na ostro to troszkę przeszłość, no ale przecież  Kuba nie będzie ciął i spawał, bo coś nie jest już modne. Wydech i wnętrze git, mi pasuje.

Åooo jezu, błotniki na ostro temat rzeka, dla mnie syf, a a dla niektórych na tyle bezproblemowy temat, że do dzisiaj takie auta otrzymują stos nagród na imprezach typu GF, także nie wolno dyskredytować auta Kuby, bo ma błotniki na ostro. Projekt jest kompletny i jak widać zrobiony solidnie, bo ani dziury w podłodze nie wyłażą, ani silnik z osprzętem się nie rozsypuje, środek się świetnie trzyma i całokształt trzyma fason.

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...