Skocz do zawartości

BMW E91 330xD


BARABUS

Rekomendowane odpowiedzi

mi auto bardzo się podoba, powiedzmy takie marzonko w przedziale dupowoz, ja jezdzilem kilkoma dizlami 3,0 i dla mnie sa to swietne silniki nie widzi mi sie marna benzyka w takich duzych autach no chyba ze v, a takie m57 juz w e39 swietnie daje rade jest SIÅA chce jechac, jeszcze w manulu to jest szał Trója i rura.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł wybór xd był czystym przypadkiem, po prostu taka sie trafiła. Co do siknika to juz inaczej bo nie robie 50 tys rocznie tylko 20.... wiec nadmiar mocy mi nie przeszkadza i spalanie nie zabija, pozatym silniki 2.0 wcale nie sa wolne od wad... lacznie z klapkami :-D

 

generalnie szukałem kombi bo to rodzinne praktyczne auto zwłaszcza ze trzeba jeszcze kota wozić :mrgreen: nie ukrywam ze rozgladalem sie nawet za megane 3 w kombi... byla by na pewno prawie nowa i oszczedniejsza... no ale jak wsiadlem do e91 to zachorowalem 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoim przypadku czy może najzwyczajniej taka wersja się trafiła i postanowiłeś spróbować IX ?

 

bardzo mało popularne, tak strasznie mało że w 2012 roku BMW zostało liderem w Polsce jeśli chodzi o sprzedaż samochodów z napędem na 4 koła .. 8)

 

Kiloff weź pod uwagę, że te statystyki nabiły głównie takie modele jak X3,X5,X6 i pewnie X1 też ma taki napęd więc ta statystyka nie jest wyłącznie zasługą E9x.a o tym modelu tu mówimy, choć jakiś tam wkład w to pewnie i ten model ma. Przewaga w ilosci egzemplarzy BMW z napedem na jedna os jest bardzo duża w stosunku do wersji z napedem X.

 

zatem przesiądźmy się wszyscy na mercedesy w124 250d :lol:

 

a czy jak mam już W124 200D to ujdzie czy szukać jednak 250D? :D

 

Poszukaj conajmniej 300D lub 300TD :) Jeździłem takim W124 200D i powiem Ci Kucharz, że dobry maluch się lepiej zbiera niż ten mercedesowski zamulacz. Z resztą masz to wiesz, że podczas wyprzedzania tym wołem patrzysz śmierci w oczy nawet jak najbliższy samochód z przeciwka jest dopiero na widnokręgu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plastic fantastic :)

 

muszę cię rozczarować bo więcej w niej skóry niż plastyku :-P

 

panowie jakie polecacie oponki 225/35/19 i 255/30/19 ? Macie wyrobione jakieś zdanie o Nankangach ?? Bo z nowych to tylko takie w grę wchodzą :mrgreen:

Te opony miałem w dupowozie i powiem tak, są b głośne, efekt huczącego łożyska,ja ci te oponki odradzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plastic fantastic :)

 

muszę cię rozczarować bo więcej w niej skóry niż plastyku :-P

 

panowie jakie polecacie oponki 225/35/19 i 255/30/19 ? Macie wyrobione jakieś zdanie o Nankangach ?? Bo z nowych to tylko takie w grę wchodzą :mrgreen:

Te opony miałem w dupowozie i powiem tak, są b głośne, efekt huczącego łożyska,ja ci te oponki odradzam.

 

no to widocznie mialeś huczące łożyska albo zawieszenie do roboty, bo ja miałem 9 kompletów tych opon, wszystkie kupione jako nowe i absolutnie nic sie z nimi nie działo, wadę zauważyłem jedną na mokrym to sie nie nadają do żadnych wariacji bo słabo kleją, na suchym OK, do turlania sie w dupowozie wg mnie idealne. Teraz są NS20 ponoć poprawili na mokrym, ale nie miałem dlatego sie nie wypowiadam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne auto miałem takie i złego słowa na motor nie powiem wcale nie taki smok na paliwo :-P Na niemieckich banach pali tyle co nic jak na ten pałer pod maską .Teraz się przesiadlem na sedanika ze słabszym motorkiem bo za dobre peso się trafil.Jedyny mankament tych aut a jeżdzi ich w Belgi tysiące mowa o dieselu to wszech obecne problemy z elektroniką.Serwisuje swoj dupowóz w serwisie bmw to jak coś mają na warsztacie to zawsze jakieś e9??? przeważnie z początku produkcji niby jakieś pierdoły wysiadają ale stoisz na banie i dzwonisz po lawete he he

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plastic fantastic :)

 

muszę cię rozczarować bo więcej w niej skóry niż plastyku :-P

 

panowie jakie polecacie oponki 225/35/19 i 255/30/19 ? Macie wyrobione jakieś zdanie o Nankangach ?? Bo z nowych to tylko takie w grę wchodzą :mrgreen:

Te opony miałem w dupowozie i powiem tak, są b głośne, efekt huczącego łożyska,ja ci te oponki odradzam.

 

no to widocznie mialeś huczące łożyska albo zawieszenie do roboty, bo ja miałem 9 kompletów tych opon, wszystkie kupione jako nowe i absolutnie nic sie z nimi nie działo, wadę zauważyłem jedną na mokrym to sie nie nadają do żadnych wariacji bo słabo kleją, na suchym OK, do turlania sie w dupowozie wg mnie idealne. Teraz są NS20 ponoć poprawili na mokrym, ale nie miałem dlatego sie nie wypowiadam.

nankangi ns2 są głośne , na pewno głośniejsze niż markowe opony , Batman ma w F11 na 20" ch-r i jest bardzo niezzadowolony z poziomu glośności i prowadzenia na mokrej nawierzchni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie jakie polecacie oponki 225/35/19 i 255/30/19 ? Macie wyrobione jakieś zdanie o Nankangach ?? Bo z nowych to tylko takie w grę wchodzą :mrgreen:

 

 

Broń Cię Panie Boże kupować używane opony, jest takie powiedzenie:

 

"Każda kupiona używana opona zabija jedną teściową"

 

Pamiętaj, tylko nowy, huczący Nankang z fakturą da Ci przepustkę do aut syndykatu... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie jakie polecacie oponki 225/35/19 i 255/30/19 ? Macie wyrobione jakieś zdanie o Nankangach ?? Bo z nowych to tylko takie w grę wchodzą :mrgreen:

 

 

Broń Cię Panie Boże kupować używane opony, jest takie powiedzenie:

 

"Każda kupiona używana opona zabija jedną teściową"

 

Pamiętaj, tylko nowy, huczący Nankang z fakturą da Ci przepustkę do aut syndykatu... :lol:

 

Możesz kupić też coś droższego np Uniroyal, lub inne opony - nie koniecznie te z najniższej półki - nie tylko Nankang produkuje nowe opony :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam nankangi ns2 nowe 215/35/18 i przelatalem juz 2 sezony i oponki sprawuja sie dobrze nie nazekam na nie z tylu mam dunlopy uzywki i troszke halasuja z tym ze sa nacogniete, wiec niewiem to chyba zalezy na co sie trafi (dodam ze autem smigam na codzień)nie tylko w wekendy

 

ja polecam nankangi ns2

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idąc za rada Pawła zainwestowałem w nowe i prawie nowe dość okazyjnie kupione opony Continental ContactSport P5 :-P

 

przód 225/35 ZR19 (2011r jak nowe, jeszcze mają dzyndzelki :-D )

tył 255/30 ZR19 (2012r nowe)

 

felgi to nic szałowego ale osobiście bardzo mi się podobają, czyli Styling M225 :mrgreen:

 

53595146565983016570225.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł nie doczytałeś :

 

idąc za rada Pawła zainwestowałem w nowe i prawie nowe dość okazyjnie kupione opony Continental ContactSport P5

 

:mrgreen:

 

... :lol::lol::lol:

 

co do samochodu to szkoda, że X a tak poza tym szczegółem, auto to świetny dupowóz, na letnich felgach będzie się prezentował, i wcale nie prawdą jest, że popielate wnętrze jest be :mrgreen: dla mnie jest na ogromny plus do ciemnej budy :wink: nie dogryzajcie tak właścicielowi bo jeszcze sprzeda/zamieni za RENAÅULTA :lol::lol::lol:

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł nie doczytałeś :

 

idąc za rada Pawła zainwestowałem w nowe i prawie nowe dość okazyjnie kupione opony Continental ContactSport P5

 

:mrgreen:

 

Wszystko doczytalem Biniu -spokojnie- czekalem jedynie na Twoje mocne wejscie w temat i blyskotliwa interwencje :) I nie zawiodles - pamietaj - bystre oko musi byc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napęd X tj wg mnie duży plus, ja dziś po intensywnych opadach śniegu, BMW (Blokada W Mieście) 320iA na dobrych oponach zimowych blokowałem większość stromszych podjazdów z włączoną kontrolą trakcji, a z wyłączoną jechałem tyłem do przodu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...