Skocz do zawartości

[E36] 325i coupe cosmosschwarz metallic by sebastian29


SEBASTIAN29

Rekomendowane odpowiedzi

no tak... Patryk też zmieścił, potem jeździł na dziewczyny M3 na futurach a jak coś wyrwał i trzeba było na tylne siedzenie to w ładzie... ;]

 

Biorąc pod uwagę 10j z tyłu w coupe e36 to zakładaj 215/40 i wejdzie... ale jak to wygląda... stajesz z tyłu i wygląda jak by koła były doczepione.

 

Tu akurat sedan:

 

nicejpgwr5.jpg

 

 

A tutaj germana była:

 

http://www.bmw-syndykat.pl/galeria/picture.php?/29/category/8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak... Patryk też zmieścił, potem jeździł na dziewczyny M3 na futurach a jak coś wyrwał i trzeba było na tylne siedzenie to w ładzie... ;]

 

No tak to fakt, przy 225/35 nie moze nikt z tylu jechac bo bedzie trzec.

Ale, jak juz idziesz z kims na tyl, to przeciez nie jedziesz wtedy i nie robi ci czy trze czy nie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to chłopaki do rzeczy!!! jakie felgi wybrać ???? miałem motorsporty to żle bo wąskie koło a teraz za szeroko??? co wybrać? w jakiej kasie????? pisać doradzić coś.

 

fot nie wstawiałem bo ien image coś tam mi nie działa do końca a jak narazie graty przybywają i przybywaja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to chłopaki do rzeczy!!! jakie felgi wybrać ???? miałem motorsporty to żle bo wąskie koło a teraz za szeroko??? co wybrać? w jakiej kasie????? pisać doradzić coś.

 

fot nie wstawiałem bo ien image coś tam mi nie działa do końca a jak narazie graty przybywają i przybywaja...

 

Zobacz temat Wallego. Ma delikatnie zagięte ranty, maX to 9j - 9,5j co wsadzi w zależności jakie ET. Popatrz na zdjęcia od tyłu jego auta, zastanów się czy taki efekt chcesz osiągnąć, popatrz u mnie na foty, ja mam wypychane około 2cm na stronę, wchodzi 10j a zmieszczę i 10,5j. Potem looknij do Cześka. Ma zrobione na ostro, wchodzi 11j bez mydła.

 

Tylko weź pod uwagę że prócz samego rantu masz jeszcze wewnętrzny taki fartuch w e36 którzy przyciera u mnie i przycierał u Cześka zanim nie założył koni.

 

Ja jak mam teraz FK z tyłu to czasem dobijało, tylko że u mnie ja zasuwam autem, żona to samo :D

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie chce az tak bardzo powypychanych rantów. poprostu chce kupić ładne koła i zeby rant miał to oryginalne przegięcie które teraz widać ale chyba z tymi futurami 10j et 19 mi to nie wyjdzie..... myśle ze taki efekt jaki jest u wallego to najfajniejsze nadkola jak dla mnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SEBASTIAN29,

8,5 z et 13 troszke mniej wystaje jak 10 et 19

przegladaj galerie w PD tam jest wszystko napisane i opisane.

Wally przetarł szlaki gadaj z nim.

Ogólnie to musisz mieć dość wysokie et żeby w seryjny błotnik wlazło. U gamka też jest w seryjnym blotniku popatrz sobie.

pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

No i chłopaki jedziemy dalej zima jak widać za oknem juz odpuszcza. dlatego postanowiłem dodać pare fotek.

27012012049.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

teraz konkrety fota wydechu od wally (narazie nie jest jeszcze ogarnięty)

201301160391.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

ostatno zamontoawałem nawet pompowane lędzwie tu fota jak wybebeszyłem to coś ze starego siedzenia

201301160394.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

na kierownice też przyszła kolej

201301210543.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

no i mój najnowszy zakup felgi narazie foty z przymiarki kolor trochę lipny ale i tak pójdą do lakiernika....

201303230863.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

201303240866.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

201303240875.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

i tak jak się spodziewałem tylne 9 calowe koła się nie mieszczą....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drogie koła??? same felgi to jakies 2200 kosztowały... typy po 3,5tys chcą za srebrne...

hi tech chyba sie do Ciebie zgłosze po te rozpórki i z tymi nadkolami....

teraz ma 215/45 17 i obcieraminimalnie ale obciera

 

A ja głupi po 1500 , 1700 czy tysiąc kupuje takie RCki ...

 

3500 to 18tki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...