Skocz do zawartości

[e36] MOLO- coupeja ISem jest ta...


MOLO

Rekomendowane odpowiedzi

Wiatm.

 

 

Auto zakupiłem około 2 miesięcy temu.

Na początku troche obniżyłem, załozyłem mpakiet na przód dodałem biały kierunek i póki co załozyłem na tył dyfuzor (na wiosnę będzie m-pakiet tył)

 

oto po częsci zdekodowany vin

 

VIN WBABE51050JG38471

Type code BE51

Type 318IS (EUR)

E series E36 (2)

Series 3

Type COUPE

Steering LL

Doors 2

Engine M42

Displacement 1.80

Power 103

Drive HECK

Transmission MECH

Colour ARKTISSILBER METALLIC (309)

Upholstery STOFF KLEE/ANTHRAZIT (D6AT)

Prod.date 1995-03-14

 

Wyposażenie:

2x airbag

skórzana kierownica trójramienna

gałka Mpakiet

klima manualna

półka ze stopem (dokładana)

felgi 17 cali 8,5 cala et 20 wzór Mpakiet od e39

tylne lampy orginał Mpakiet

zderzak przód Mpakiet

listwy boczne Mpakiet

progi Mpakiet

xenon 4300

 

 

 

Samochód to wypust na rynek włoski, sprowadził je mój koleżka i latał od 2011 roku, auto miało malowany przedni lewy i tylny prawy błotnik.. Poza tym maska też nie jest od tego auta była wymieniana ze względu na wgnioty, robił to poprzedni własciciel ja i tak ją będe wymieniał ze względu na dwa purchelki..

 

Auto ma mega zdrowa budę i podłogę i to był priorytet w poszukiwaniach samochodu

Silnik zdrowy nie miał nigdy do czynienia z gazem

 

Z mechaniki za dużo do działania nie mam zawias sztywny, dyfer cichy rozrządu nie słychac..

 

Załozyłem nową sondę rzecz jasna BOSCH ponieważ na zimnym silniku nie chciał sie wkręcac a i spalanie było na poziomie nawet 16 litrów teraz jest gitara auto spokojnie pali poniżej 10 litrów, przy okazji zmieniłem świece..

Na tył założyłem spręzyny od e46 jest sztywniej i nieco niżej...

Z przodu sa jakies obniżające spręzyny które były na aucie juz w momencie sprowadzenia..

 

Ogólnie zastanawiam sie nad gwintem.

 

Samochód przed zimą wyglądał tak..

 

53826328619946813906014.jpg

 

doszedł m pakiet przód i dyfuzor tył w wersji zimowej na stalówkach wyglada mało ciakawie i jest niestety sporo wyzej..

 

p1010121c.jpg

 

p1010122s.jpg

 

p1010117o.jpg

 

p1010097om.jpg

 

p1010115u.jpg

 

p1010151v.jpg

 

obiecuje ze do weekendu wrzuce zdjęcie srodka...

 

 

PLANY

 

-skóra do srodka

-dystanse na koła choc i tak sa ładnie równo z nadkolami ale póki co nie chce ich zmieniac a niech sie troche zaba zrobi to z tyłu negatyw zobię, opony oczywiscie 205/40

-ogarnięcie auta od strony wizualnej czyli ponowne spasowanie przedniego zderzaka i likwidacja wgniotek (są trzy :D)

-poliftowy nosek

 

Ogólnie jest kilka pomysłów może przytargam angola z dwaósemakiem i będzie przekładanka

 

Koła które sa na aucie naprawde wyglądają spoko ale jezeli w dobrej cenie trafie coś co siedzi mi w głowie to będzie szeeroko :)

 

Nie będzie napewno wejderów

 

Nie wkładam również ledówm ringów i takich tak akcentów znanych spod remiz organizujących zabawy taneczno-bokserkie...

 

Beemkami jeżdze ponad 10 lat i auto będzie utrzymane w klimacie starootwockiej szkoły.. tylko pospawów ani ciętej spręzyny nie będzie :D

 

w tej chwili na założenie czeka licznik w milach (bo lubię) który musze odebrac od Mariusza_BRP i czekam również na obiecane mi przez niego skaje..

 

mam tez lotke na bagaznik i to jest pierwsze pytanie czy ją zakładac?

 

o to to

http://www.google.pl/imgres?um=1&hl=pl&client=firefox-a&sa=N&tbo=d&rls=org.mozilla:pl:official&biw=1280&bih=661&tbm=isch&tbnid=ujFh2Kfx6LKVqM:&imgrefurl=http://aukcjusz.pl/aukcja/lotka-spoiler-na-klape-bmw-e36-tworzywo-abs,8055182.html&docid=fk9osf9FvddVbM&imgurl=http://www.2-way.pl/galeria1/jpgs//e36.jpg&w=517&h=332&ei=733kUN6LO4WLhQe8vICwBQ&zoom=1&iact=hc&vpx=4&vpy=368&dur=280&hovh=180&hovw=280&tx=192&ty=186&sig=105956343375609456057&page=1&tbnh=131&tbnw=209&start=0&ndsp=27&ved=1t:429,r:14,s:0,i:129

 

Czekam na opinię a zdjęcia będę sukcesywnie dodawał

 

Pozdro 600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opony juz zamówilem wiec felgen machen bedzie znacznie wczesniej niz na wiosne bo i tak mam nadzieje ze snezyc juz nie bedzie w lutym np a z drugiej strony mało nią jezdze wiec niech juz sobie siadzie na lekkim stopie bo teraz taka smutna jakas...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Detailingiem zajmuje sie na co dzień więc tylko czekam az wiosna zawita na rejony koła zostaja te no chyba że dostane takie jakie mam w zamysle do tego auta a do ziemi jeszcze pójdzie także myśle ze mimo hejtowanych nalepek bedzie spoczo.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zderzak tak ten z ABSu pasuje okej a spasowanie pod kierunkiem to tylko moja wina musze nieco wyjechac z mocowaniem na slizg.. one ogólnie sa jak oryginał ja z tylnym dyfuzorem dałem 500 zł z przesyłka i nie żałuję kratka jak ori listwy tez i na belke pasuje dobrze hokej w komplecie no i jest to nowe a nie uzywka popękana bez hokeja za która czasem kosmici chca po 700zł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...