Skocz do zawartości

[E36] BMW 330i Cabrio by Gamek2


gamek2

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous
samemu sobie ale starajmy sie fakycznie moze wyróznic te typowe niemiecki auta typu Kamil Lublin,Hubert cabrio,Kujon,Kiloff moze Miroll niech to bedzie cos co nie kazdy od tak powinien miec i ma .

 

spokojnie, krzyz sobie nakleic i zrobic moze kazdy jesli tylko czuje ze do auta mu bedzie pasowac. nikt wam patentu na to nie dal. owszem jest to tandetne kopiowanie czyjegos pomyslu jesli sie go wali na blotnik i jest on w takim samym stylu jak wasze... osobiscie mysle ze era krzyza juz przeminela i nie wroci (przynajmniej na tym forum).

 

ja nigdzie nie powiedzialem ze planuje to przychlastac na e36 bo nie planuje...jakby moj kebab zostal przeniesiony do GS to chyba musielibyscie sobie zalozyc nowy dzial i sie tam przeniesc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, że każdy sobie może taki krzyż nakleić i nikt nikomu przecież nie zabroni. Ale to przecież oszukiwanie samego siebie, że mam germana, nakleje sobie krzyż na błotnik. Jeśli to auto było by germańskie to bym nawet słowem nie wspomniał o krzyżu. Ja nie rozumiem jak można być takim człowiekem. Była kulturalna rozmowa, że krzyż to uwieńczenie projektu, ładnego germańskiego projektu. A zaraz po tym padają dziecinne stwierdzenia "a je tesz sobie nakleje i nikt mi nie zabroni" Ludzi Wy macie minimum 20 lat, niektórzy pisza ja by mieli 12. Nie bronie tego krzyża jak twierdzy, ale uważam że jakaś pisana zasada dostania krzyża jest i jak ktoś dzicinnie po cichu sam w domu drukuje (niepodobny zreszą do oryginału :lol: ) i nakleja na auto które jest zwykłe (ale uwaza ze nikt mu nie zabroni bo inni mają i on też chce) to dla mnie jest nienormalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja jeszcze wruce do tych krzyży bo mi sie podobaja ale nie nakleje w takim razie. Niech ktos w takim razie zrobi ankiete albo nowy temat. I niech wymysli co mozna nakleic cos oryginalnego na te nasze wozy z galerii Seryjne & Cult Style. Mysle ze to nie glupi pomysl.

Czekam na wasze ciekawe propozycje. Mysle ze ktos sie tym zajme powaznie :oops::oops::oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja jeszcze wruce do tych krzyży bo mi sie podobaja ale nie nakleje w takim razie. Niech ktos w takim razie zrobi ankiete albo nowy temat. I niech wymysli co mozna nakleic cos oryginalnego na te nasze wozy z galerii Seryjne & Cult Style. Mysle ze to nie glupi pomysl.

Czekam na wasze ciekawe propozycje. Mysle ze ktos sie tym zajme powaznie :oops::oops::oops:

 

no k.rwa komedia :shock:

 

Nalep sobie znak "nike" albo "pioneer" na tylną szybe i nie rób se jaj pisząc że ktoś się tym zajmie poważnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Widuje to auto prawie codziennie i musze powiedziec szczerze ze nie robi specjalnego wrażenia, jest zadbane ale czegos mu brak... krzyż zdecydowanie nie pasuje... felgi tez mi nie odpowiadają... :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...