Skocz do zawartości

[E36] BMW 330i Cabrio by Gamek2


gamek2

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no każdy może, ale to takie oszukiwanie samego siebie. Nie mówię że masz brzydkie auto, jest bardzo fajne, ale przy germanie to nawet nie stało. Mnie ten krzyż się kojarzy z prekursorami na tym forum, uwiecznienie naprawdę ładnego projektu. Ty masz ładne zwykłe e36 w cabrio i ten krzyż pasuje jak pies do jeża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie .Kazdy w sumie moze robic sobie i przyklejac na auto co sie każdemu podoba.Z drugiej strony faktycznie zaczynjac te krzyze przyczepiac mielismy taka mysl zeby z takim krzyzem jezdzily naprawde nieliczne auta wyróznione typowym niemickim stylem porobionych juz w naprawde mocnym stylu nazistowskim.NIe bede tu komus zakazywal czy nakazywal zamieszczac krzyze bo to była by głupota z mojej strony i zaprzeczanie samemu sobie ale starajmy sie fakycznie moze wyróznic te typowe niemiecki auta typu Kamil Lublin,Hubert cabrio,Kujon,Kiloff moze Miroll niech to bedzie cos co nie kazdy od tak powinien miec i ma .To cabrio bardzo mi sie podoba ale troszeczke mi brakuje jeszcze do tego typowego germana.Po za tym ten krzyz naklejony tu ma niewiele wspólnego z krzyzami które my mielismy choc troche nawiazuje do naszych.Prawdziwe krzyze przyznaje jedna osoba na tym forum ale nie ma obawy.Jesli on spostrzeze auto godne tego krzyza sam sie do was odezwie.Pozdrawiam was.Dla was German :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

glupoty gdybym chcial to nakleje sobie taki krzyz i na polonezie fordzie czy na swoim bmw ale nie chce gamek2, jesli tobie sie to podobalo to po co zdejmowales to nie jest przestepstwo niestety takie realia panowie masa zabija niektore trendy tak jak zolte halogeny ktore kazdy chcial miec dopoki nie zaczeli zakladac wszyscy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...