Skocz do zawartości

[E36] BMW 330i Cabrio by Gamek2


gamek2

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

gamek2 co do Twojego podejścia do tego auta to sobie daruje zachwyty :D

 

ale co innego chciałem pisać, napisałeś że auto było pordzewiałe, chłopaki otworzyli podłużnice, fakt ale to ni wiele da muszę Cie rozczarować, jeśli rdza jest miedzy blachami to stamtąd przejdzie pod tą cudowną warstwę i tak zrobi swoje, fakt nie będziesz latał w deszcz ani zimą, za z 10 lat minie, może 15 i będzie to samo i tak. jeśli chcesz mieć cabrio na dożywocie szukaj budy która spędziła żywot w ciepłym klimacie i tyle, póki jeszcze można coś takiego kupić

 

tu taki przykład na filmiku, abstrahuje od tego jak koleś wygląda i co wyrabia z tym autem, chodzi o podejście i umiejętności, rozwiercamy blachy a tam ...

 

2:25

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto powiedział ze była rdza ? Podłoga była w igła stanie był tylko jeden punkt rdzy 

Co do podłużnic nigdzie nie były otwierane tylko jest przyspawana blacha zeby wzmocnić wrazie przytarcia

Nie wiem skąd masz takie info 

Nawet Robert mówi ze dawno tak zdrowej podłogi nie widział jak w tym e36

Wszędzie gdzie można było wejść robert wchodził z kamerą i sprawdzał zamknięte profile i wszystkie zostały zabezpieczone 

Uwiez mi gdyby coś było było by to rozcinane i robione od nowa

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak zrozumiałem z wypowiedzi i fot dwie strony wcześniej, doprecyzowałeś teraz sprawę

 

Podłużnice w tamtym miejscu to faktycznie szurają po glebie nom stop to się przyda świeży metal :D na filmiku widać że rdza gnieździ się tam gdzie nikt się jej nie spodziewa a ratowanie e36 na poziomie polskiego porsche nie ma żadnego sensu także mam nadzieje że blacharz się nie myli

 

w każdym razie, nie wiem jak Ty, ja szukam powoli budy z południa,  ale bez stresu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...