Skocz do zawartości
gamek2

[E36] BMW 330i Cabrio by Gamek2

Polecane posty

Maszyna ruszyła dawno nic sie nie działo bo czekałem na swoją kolej i teraz bedzie z górki

Wczoraj auto było na hamowni żeby sprawdzic ile jest obecnie km i wynik nas zaskoczył bo mimo tego ze dolot nie jest zrobiony ani wydech i bez strojenia przy temperaturze 35 stopni i 50 stopni w dolocie auto wypluło 276km 

2uttick.jpg

napisz mi na priv co zmieniałeś proszę jeśli chodzi o silnik :)  dolot z m3 , barany coś jeszcze?

ja wsadzilem kolektoryt schmiedmanna i stożek z komora i mam wrażenie, że mocy ubyło...

Tak wygląda cabrio na dzień dzisiejszy

Uprzedzając pytanie odnosnie podłuznic to nie nie są dziurawe kiedyś złapałem blache zeby własnie je ochronić przed szorowaniem o asfalt ;) Teraz bedzie to sciągnięte i rozwiązane inaczej

2zgckye.jpg

14y5vtz.jpg

38 minut temu, feconi napisał:

Ciekawe co będzie jak dojdziesz do takiego punktu, gdzie nie będzie co już zrobić przy tym aucie ...

Ten moment jest bardzo blisko ;)

7 minut temu, ryyyan napisał:

Gamek gdzie to wszystko robisz? 

Racemode ale z tego co sie dziś dowiedziałem od Roberta to kończy mój projekt i raczej juz  sie w to nie bedzie bawił

1 godzinę temu, gamek2 napisał:

Ten moment jest bardzo blisko ;)

Racemode ale z tego co sie dziś dowiedziałem od Roberta to kończy mój projekt i raczej juz  sie w to nie bedzie bawił

Wykonczyles go psychicznie hehe

Gamek podziwiam twój zapał jak patrzę na te foty to przypomina mi się film niekończąca się historia :grin:

Co będziesz robił heheh zawsze będzie coś do zrobienia, tj tylko auto które starzeje się, ja też tak mam , w compakcie , nigdy nie będzie on skończony 

Pozdro

Ps, polatasz nim jeszcze w tym sezonie?

5 godzin temu, MAREK GERMAN napisał:

Co będziesz robił heheh zawsze będzie coś do zrobienia, tj tylko auto które starzeje się, ja też tak mam , w compakcie , nigdy nie będzie on skończony 

Pozdro

Ps, polatasz nim jeszcze w tym sezonie?

To auto nie ma kiedy się zestarzeć bo cały czas jest w robocie :-)

Cały spód auta :)wszystko bedzie nowe lub odnowione do tego nowy wydech,strojenie zrobiony dolot +airbox 

No i oczywiscie cała podłoga bedzie wydarta i zakonserwowana na nowo powłoką poliuretanową kto miał z tym do czynienia wie jakie to jest mocne

7 godzin temu, gamek2 napisał:

Cały spód auta :)wszystko bedzie nowe lub odnowione do tego nowy wydech,strojenie zrobiony dolot +airbox 

No i oczywiscie cała podłoga bedzie wydarta i zakonserwowana na nowo powłoką poliuretanową kto miał z tym do czynienia wie jakie to jest mocne

Już czekam na foto relację z tych prac bo zapowiada się naprawdę dobrze :) :D

Dnia 23.07.2019 o 14:06, gamek2 napisał:

Jakieś tam pierwsze cześci dojechały

mw5phv.jpg

Nowe? Jaki koszt bo też szukam