Skocz do zawartości

[E36] BMW 330i Cabrio by Gamek2


gamek2

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, lapka666 napisał:

Kurcze mimo podziwiania levelu prac nie do końca jestem pewien czy to był dobry pomysł. O ile lakier, koła, zawias i całe dbanie o auto ogranicza jego użytkowanie. To tak odwalone podwozie ogranicza je już chyba do końca. Po prostu żal tym jeździć. A nie daj Boże przyszurasz... Szkoda po prostu nie używać tego auta bez zmartwień o to. Mimo wszystko jest sztos i nie widziałem nigdy czegoś takiego.

Robiąc ta podłogę byłem tego świadom że nie będzie to już auto do jazdy  

Oczywiście wyjade nim raz na jakiś czas 

Wszystko będzie zabezpieczone powłoką 

Mam podnośnik więc nawet jak coś to czyszczenie tego raz na jakiś czas będzie przyjemnością dla mnie

Nie jest to moje jedyne auto więc mam czym jeździć 

Nikt normalny takiego czegoś by nie zrobił no ale ja normalny nie jestem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj się z łapka zgodzie ze jednak prace za***ista sprawa ale tak wylizane i nowe podwozie to tylko laweta na zloty tak jak pisałeś , chyba że po jakimś czasie zapomnisz o tym że pod spodem jest jak jest i będziesz tym też zapierdalal , nawet jeśli ładna pogoda będzie to i tak się pobrudzi , szkoda żeby był to pomnik tylko , a auto tj kot niesamowity , pamiętam jak ja odpaliłes na samych trąbkach , ależ to chodziło już 

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli zaczyna przypominać moje stare e36 

Jeszcze trochę pracy przy aucie jest

Między innym muszę podłączyć Abs, linki hamulca ręcznego, osłonę pod silnik ;-)

Potem zabieram auto na zbierznosc i przegląd a następna wycieczka będzie do tapwid na wymianę podsufitki dachu. Później jeśli będzie mi się chciało to pojade na ponowne strojenie bo to było takie wstępne 

Oczywiście w między czasie zrobię pełny detailing 

IMG_20210404_190229_812.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie  tyle ze dość, przy tym aucie Robert robił wszystko na tip top i musiało być zawsze wszystko robione na najwyższym poziomie co przekładało się na czas bo nie które rzeczy były robione po kilka razy gdyż efekt go nie zadawalał

Auto jest praktycznie skończone ja robię tylko jakieś pierdoły bo też już chciałem je mieć 

Każdy z nas jest zadowolony on może skupić się na innych autach a ja mam już auto i mogę coś dłubać przy nim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kolejny etap prac przy cabrio można odhaczyć 

E36 zostało całe dokładnie przejrzane pod kątem wgniotek i wszystkie które były zostały usunięte  

Maska i progi idą do malowania a w między czasie zajmę się detajlingiem

Doszło tez kilka drobnych rzeczy

 

IMG_20210422_093928.jpg

IMG_20210422_100206.jpg

IMG_20210422_113721.jpg

IMG_20210422_102116.jpg

IMG_20210422_111055.jpg

IMG_20210422_111046.jpg

IMG_20210422_121716.jpg

IMG_20210422_192412.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...