Skocz do zawartości

[E36] BMW 330i Cabrio by Gamek2


gamek2

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy raz widzę tak odjebane podwozie w aucie, poziom poza zasięgiem, w takim wydaniu naprawdę żal tym wyjechać na drogę, dobrze że masz ten podnośnik w garażu będziesz mógł tam często zaglądać ze szmatką pod spód i utrzymywać stan jaki udało się osiągnąć, totalne mistrzostwo olbrzymi Szacunek 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...

Po 2.5 roku e36 wczoraj a praktycznie już dziś wróciło do domu

Przy aucie mam trochę jeszcze do poskładania ale to już będę robił sobie sam powoli

Najpierw muszę zająć się doczyszczeniem całego wnetrza jak i z zewnątrz :-D potem geometria 

Można powiedzieć że dziś o 24 było strojone

IMG_20210330_193739.jpg

IMG_20210330_182644.jpg

IMG_20210331_003619.jpg

IMG_20210331_035923.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem o najważniejszym :-P wstępnie auto zostało wystrojone tak jak poniżej widać i nie jest to wszystko co można było wyciągnąć ale po takim postoju stwierdziliśmy że narazie zostaniemy przy tej mocy 

Mysle ze spokojnie te 320 można by zrobić 

 

received_847403606131533.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, dober napisał:

A nie lepiej było zrobić swap na s54b32? 

Po pierwsze chciałem coś innego 

Po drugie nigdy nie zależało mi na mocy bo nie to było priorytetem 

Jak bym chciał to wsadziłbym i 3xs54

Po trzecie można z niego jeszcze bez problemu wyciągnąć wiecej 

Co do silnika to był robiony porting walki i itb reszta praktycznie seria

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze mimo podziwiania levelu prac nie do końca jestem pewien czy to był dobry pomysł. O ile lakier, koła, zawias i całe dbanie o auto ogranicza jego użytkowanie. To tak odwalone podwozie ogranicza je już chyba do końca. Po prostu żal tym jeździć. A nie daj Boże przyszurasz... Szkoda po prostu nie używać tego auta bez zmartwień o to. Mimo wszystko jest sztos i nie widziałem nigdy czegoś takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...