Skocz do zawartości

[E36] BMW 330i Cabrio by Gamek2


gamek2

Rekomendowane odpowiedzi

58 minut temu, Michaś 523i napisał:

Teraz to żeś mnie zaskoczył

34111158985

Patryk ma racje tarcze kotwicze występuje tylko na tynej osi. Z przodu to jest po postu osłona tarczy. A druga sprawa jak nie trudno sie domyślić ze strony patryczkena to był  sarkazm. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, patrykm88 napisał:

Patryk ma racje tarcze kotwicze występuje tylko na tynej osi. Z przodu to jest po postu osłona tarczy. A druga sprawa jak nie trudno sie domyślić ze strony patryczkena to był  sarkazm. Pozdro

Pisz tak dalej a na pasjonatach będą powtarzać i się ośmieszać dalej - tarcza kotwiczna = osłona tarczy = przód i tył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Michaś 523i napisał:

Pisz tak dalej a na pasjonatach będą powtarzać i się ośmieszać dalej - tarcza kotwiczna = osłona tarczy = przód i tył

Nie wiem ale  przodu to też sie nazywa tarcza kotwiczna? Tarcza kotwiczna jak sama nazwa wskazuję to element bębnowego hamulca gdzie montuje się te pierdoły od ręcznego w bmw(pare razy obiło mi się o uszy ). A z przodu to po prostu osłona tarczy hamulcowej ktora spełnia rolę ochronną samej tarczy i chroni inne elementy od przegrzania. Wiec nijak ma sie nazwa kotwiczna z przodu. Jak sie mylę to prosze mnie poprawic. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz aby sie przestali sprzeczac to zapodaj jakies nowe fotki.Wtedy zowu wszyscy wpadniemy w zachwyt i temat ucichnie.

Widze to auto oczami wyobrazni stojace na szklanym podescie na jakims car show.

Ps 

Unikaj narazie fotek z oslonami tarcz,bezwzgledu na to czy sa kotwiczne czy nie.

Edytowane przez kamster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
17 minut temu, patrykm88 napisał:

Gamek i co tam za hamulec bedzie? Z czego zaciski i jakie wymiary tarcz? Pozdro

Sorry zdublowałem post

Weś no daj chłopowi trochę odpocząć dopiero co koła do E30 wsadził. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...