Skocz do zawartości

[E36] BMW 330i Cabrio by Gamek2


gamek2

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, gamek2 napisał:

@patrykm88 no chyba nie myślisz ze wpadną tu jakieś pierwsze lepsze klocki ;)

Żeby już było kompletnie to i są kupione nowe przewody w oplocie syalowym

Nie nie. Wiem że bedzie towar z najwyższej półki. Wypowiedź wyżej kierowałem bardziej do Tomasza1505

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Tomasz1505 napisał:

sugerujesz ze u mnie śmietnik jest założony  proponuje prześledzić mój temat na maxbimmer lub bmw-sport

Nie w żadnym wypadku. Po prostu nie widziałem tutaj o Twoim BMW tematu więc nie wiem. Duzo ludzi myslu ze jak wlozy wiercony zestaw zimermanna to juz są sportowe hamulce. Gamka temat śledzę i raczej wiadomo co włoży do auta. Chętnie poczytam co tam masz. Masz ten sam nick ta tamtych forach?

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tomasz1505 napisał:

sugerujesz ze u mnie śmietnik jest założony  proponuje prześledzić mój temat na maxbimmer lub bmw-sport

Wielka szkoda, że tego auta nie ma na forum!!! Pierwszy raz je widzę bo na sport nie bywam od dawna a widzę, że chyba z gamkiem odwiedzacie tego samego psychologa ;)

Szacunek za auto i robotę Tomek!

Pozwolę sobie wrzucić link: 

https://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=86&t=103458&start=940

Pomyśl nad dodaniem tematu.

PS.

Sorry gamek z spam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.11.2019 o 08:40, Tomasz1505 napisał:

sugerujesz ze u mnie śmietnik jest założony  proponuje prześledzić mój temat na maxbimmer lub bmw-sport

Temat oblukany i to co zrobiłeś z tym autem to szacun wielki! Naprawdę miło się czytało oglądało , a najlepsze się zaczęło jak znalazł się dawca..! Co nie zmienia faktu, że i tak nie wiem co tam masz za hebel :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leza sobie nowe graty na tych kozackich plytkach a w odbiciu e28 na rs.Czego mozna chciec wiecej.Przez ciebie sam choruje na taki garaz ale ze nie mam narazie warunkow to sobie taka szachownice w kibelku poloze aby chociaz miec namiastke.

Przy tak porobionym podwoziu to warto by jezdzic autem do gory kolami aby wszyscy mogli podziwiac.

Szacun mistrzu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Thepiekarz napisał:

Szkoda że jeszcze nie mam takiej szachownicowy u siebie w garażu bo jak bym wysypał swoje wszystkie graty(ASO) wyglądało by to podobnie. Pozdro!!!

Tylko że Ty te graty zbierałeś ale życie a Gamek kupił po prostu parę pierdółek od tak :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...