Skocz do zawartości

[E36] BMW 330i Cabrio by Gamek2


gamek2

Rekomendowane odpowiedzi

  •  
          

    Siemka jak już co niektórzy wiedzą auto od września jest  w firmie Racemode która ogarnia dla mnie ITB. Jakiś czas temu dostałem info że silnik jest rozebrany do ostatniej śrubki i jest w bardzo dobrym stanie z czego się cieszę ! Co udało się zrobić??  rozebrać silnik przygotować komorę silnika do malowania wyspawać cały nowy wydech,skompletować wszystkie potrzebne graty i mnostwo rzeczy o ktorych zapomnialem. Już niedługo  zacznie sie skladanie w większosci na nowych i mocniejszych czesciach! Szkoda mi kolektorów schmiedmanna ale niestety nie nadają się i zostaną zastąpiene kolektorami z s54  

    Niestety nie mam żadnych zdjęć z prac mimo iż chłopaki robią dosyć obszerna fotorelację z której skleją film w pózniejszym czasie 

    Tak ze przy aucie coś sie ciagle dzieje !!

  •  
  •  
 
  •  
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 19.11.2017 o 09:40, gamek2 napisał:

Dawid oczywiscie ze moment obrotowy pójdzie do góry ;)  Ile ? Zobaczymy 

Dawidowi pewnie chodziło, że jego V też ma spory zapas NM ze względu na wpis łapki :P

Cytat

Ciekawe jakby dała radę z Dawida e36 V8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

S

16 godzin temu, wally napisał:

robota lakiernika czy tylko Ludwik z gąbką wystarczył? :)

pozdro :P

Komora została na nowo odmalowana bo ori był pół mat i zdecydowałem sie na połysk bo według mnie lepiej bedzie to wyglądało z odnowionym silnikiem ;) przy okazji bedziemy chowac wszystkie kable ktore sie uda ;) Odrazu zostało usuniete i wygladzone to co juz nie było potrzebne 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
  • 5 tygodni później...

A dlatego że udało mi sie do nich dostać pod warunkiem ze do kwietnia to zrobią bo mają sporo pracy ale że troche rzeczy doszło to niestety sie przeciąga ;) Prawdopodobnie w przyszłym tygodniu bedzie pierwsze odpalenie i do konca kwietnia ma być gotowe.

Ale że niechce mi sie jechać do nich drugi raz na ostre wałki to oni troche km nim zrobią a pozniej  je wsadzą i wystroją 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...