Skocz do zawartości

[E36] 320i Coupe | Kornel - Project Individual


KORNEL

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 179
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

na alu lepie bylo by widac :P masz jakies foto jak robiłeś halo ? widze ze cos malowałeś

 

zając jeszcze nie przyniósł :mrgreen:

 

malowałem dwa takie boczne paski jak zdejmiesz szkło a reszta to krzyż. Chociaż myślę o demontażu i pomalowaniu całego odbłyśnika na czarno tylko nie wiem jak to będzie wyglądać . Jak znajdę foto, prześlę na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robić negatyw do zimowych balonów mija sie z celem, jestem pewny że poza lansem nie jesteś w stanie przejechać zakrętu bo wyrywa błotniki, ja na 15 tkach z oponą 205/50 zbliżyłem sie do gleby na odległość 5mm i prosto też jechało :mrgreen: ale chodziło tylko o sprawdzenie możliwości i na gwincie zostało jeszze z 2cm możliwości.

 

Założysz coś szerokiego i na takiej glebie nie pomoże negatyw, konieczne będzie zmodyfikowanie błotników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robić negatyw do zimowych balonów mija sie z celem, jestem pewny że poza lansem nie jesteś w stanie przejechać zakrętu bo wyrywa błotniki, ja na 15 tkach z oponą 205/50 zbliżyłem sie do gleby na odległość 5mm i prosto też jechało :mrgreen: ale chodziło tylko o sprawdzenie możliwości i na gwincie zostało jeszze z 2cm możliwości.

 

Założysz coś szerokiego i na takiej glebie nie pomoże negatyw, konieczne będzie zmodyfikowanie błotników.

 

Przed negatywem z przodu fakt przycierało ale teraz jak jest mogę bez problemu skręcać na tych kołach. Innych na razie nie mam a czasami auto jest potrzebne wiec na czymś jechać muszę. Lansować się nie lansuję bo nie ma czym na razie. Jak będzie letnie koło to wszystko będzie spasowane tak aby miało ręce i nogi. Jak już włożę szerokie koła, a mam taki zamiar w przyszłości to błotniki będę poszerzał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
jeszcze tylko nakladki na progi i tylny zderzak

 

a gdzie dokladka zderzaka???

 

będzie, będzie wszystko będzie :mrgreen:

 

W planach są nakładki poliftowe , szeroka listwa , zderzak m pak , wloty jak i dokładka i kratka w wersji bez klimy no i oczywiście lampy in pro na tył :twisted:

 

 

tylko z czasem .. :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

30.03.2012

 

Dziś ładnie świeciło słoneczko więc wyjechałem moim ukochanym BMW na małą przejażdżkę.

Ostatnią trasę nią robiłem w grudniu więc stwierdziłem że ją trochę przepalę po zimie :mrgreen:

Wyjechałem i już po ujechaniu 500 metrów zgubiłem szczebelki zderzaka, od razy wpadły pod koła i efekt taki : :/

 

DSC01937_zpsd2df319c.jpg

 

Mała irytacja ale nie było najgorzej, zrobiłem nią niecałe 30 km wiec mordka uśmiechała mi się po zimowej przerwie.

Po powrocie, wziąłem się za mycie :

 

DSC01939_zpsb1d811f4.jpg

DSC01938_zpsc2786d72.jpg

DSC01934_zps78be1ef2.jpg

DSC01933_zps2baff5db.jpg

DSC01932_zpsd4739d3e.jpg

 

 

 

I zacząłem wjeżdżać do garażu - standardowo po deskach. Niestety jedna wpadła pod halogen i go wytrąciła :/ :

 

DSC01940_zps22d55a12.jpg

 

 

Poprawiłem więc deskę i wjeżdżam do garażu z nieco większym rozpędem niż na pół sprzęgle.

Niestety deska tym razem zahaczyła o zderzak a ja wjechałem do garażu :evil:

 

EFEKT:

 

DSC01941_zps9fc7c1eb.jpg

Czy nie czułem oporu wjeżdżając ? Tak, czułem ale zawsze czuję przycierając, a wszystko to że kilka dni temu opuściłem gwint niżej :|

 

 

 

 

 

 

 

Na szczęście zderzak jest ORI : :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

I choć w to jeszcze nie wierzę to wrócił na swoje miejsce :shock:

 

DSC01943_zps58565434.jpg

DSC01945_zps205d368b.jpg

DSC01946_zpsd48fed39.jpg

 

Jedyne uszczerbki:

 

DSC01942_zpsb4e501be.jpg

DSC01948_zps31becc7d.jpg

 

I spasowanie jest prawie takie jak było wcześniej choć nie ma kilku korków które mocują go do belki :

 

DSC01947_zps4824e56c.jpg

 

Jak by ktoś miał jeszcze wątpliwości czy kupować UŻYWANY ORYGINAÅ czy NOWY ZAMIENNIK niech sam sobie odpowie, mając zamiennik miałbym puzzle wielkanocne.

 

A oto nowy nabytek przez który moje powolne mody w BMW będą jeszcze wolniejsze:

 

DSC01944_zpsf6492c95.jpg

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...