Skocz do zawartości

[E36] HyperTech Racing 325i 3.0 Turbo - filip


filip

Rekomendowane odpowiedzi

2jz który leży już prawie rok nabrał mocy prawnej. Specjalnie na tą okazję zaprojektowałem sprzęgło dwutarczowe, które wykonaliśmy razem z Karolem, szacowana wytrzymałość to około 1000 ps i ponad 1300 ps na wzmocnionym docisku. Do kompletu ma być strzał z nitro. Mam nadzieję że auto wyjedzie niedługo!

 

10256317_699777643393873_1266107025497111057_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Nie mam do ciebie słów :-P ,zawsze czymś zadziwisz wiedziałem że będzie gruby projekt 2jz-eta ale nie myślałem że asz tak :shock: ,wielki szacun za pracę w tą budowę nie mówiąc o kosztach ale ciekawi mnie jak taką duża moc przełożysz na koła te sliki dadzą radę i jakie przełożenie planujesz zamontować....czekam na końcowy efekt będzie na bank przerażjący mocą aż bedzie kipiało...heheh :twisted:

P.S.Widziałem na allegro taką srebrną e36 z 2jz-etem na sprzedasz i rozmawiałem z kimś kto jeżdził tym autem albo nawet się przejechał to był w wielkim :shock::shock::shock: jak to wciska w fotel,nie mówiąc już o asfalcie jak go zwija...pozdro i powodzonka w modach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukasz_61, moc jest funkcją od momentu... te wartości są ze sobą powiązane

niby tak, niby nie.

możesz mieć 500KM i 500Nm, a możesz mieć 500KM i 700Nm. kwestia przebiegu tego momentu. z resztą wiem, że Ty to wiesz. tylko nigdy się nie spotkałem, żeby ktoś pisał o liczbie KM przy wytrzymałości sprzęgła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filip, lukasz_61, moment skręcający na sprzęgło jest podany w Nm więc najnaturalniejsze jest podawanie wytrzymałości w Nm ale spotkałem się w niektórych firmach przemysłu też z podawaniem obu wartości.

 

Swoją drogą mega się ciesze że coraz więcej tak GRUBYCH projektów powstaje w PL a 4,4 w e36 już staje się częstsze nawet w autach na codzień . Trzymam kciuki żeby problemów przy swapowaniu i programowaniu było najmniej !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...