Skocz do zawartości

[E36] HyperTech Racing 325i 3.0 Turbo - filip


filip

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

To ze skrzynia to bylo do przewidzenia ze ja zmieli a wydaje mi sie ze z 2.8 tez nie wytrzyma:-/ wg mnie z s50b30 by dala rade bo z tego co wiem one sa pancerne:-D

 

a powiedz jeszcze jaki masz dyfer ? Jakie przelozenie i czy ori szpera z e36 czy jakis customowy np z e34 duza glowa 3.46?

 

Ale projekt miazdz i auto napewno tez wciaga wszystko na ulicy;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Powiem krótko,poznałem wczoraj filipa osobiście i auto również i naprawdę chłopak ma wiedzę aby konstrułować takie auta a jeśli chodzi o auto to ma naprawdę niepowtarzalny potencjał aby takie samochody jak np;GTR R35 750ps,Forda fokusa 380ps i inne turbo doładowane i nie tylko doładowane auta pokonać beż problemu....w :shock::shock::shock: byłem jak to auto się zbiera jak filip mnie przewiuz i oczywiście trzeba mieć też umiejętność aby takim autem jeżdzić...Wielki szacun za wkład włożony tą e36 i tu nie chodzi o kasę tylko o roboczo godziny które trzeba było poświęcić aby obudzić tego potwora....pozdro myślę że będzie okazja jeszcze żeby polatać z tobą filip....pozdro :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki, tutaj nie ma nigdy "finalnie" teraz jestem na etapie kupowania tłoków i korb na przyszły sezon

 

hehe, jak to sie mawia apetyt rośnie w miare jedzenia, no jestem ciekawy co z tego wystrugasz, już robi niesamowite wrażenie, a po nowych modach będzie lakier schodził przy pełnym booscie :-D

 

będę tu zaglądał z niecierpliwością na kolejną porcje fotek z prac nad silnikiem :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...