Skocz do zawartości

[E46] 328 SEDAN BY damiane36


damiane36

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 135
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

czasami dasz pare kropel więcej rozpuszczalniku niż potrzeba i wyjdzie jaśniejszy.

 

dasz zbyt cieńkie, lub zbyt mało warstw i będzie to samo.

 

dasz za dużo klaru i też rozjaśni oraz zmatowi.

 

moim zdaniem lepiej dać do lakiernika, zapłacić ze 400-500 za elem. ale odbierasz auto wtedy jak odcienie się zgadzają, jak się nie zgadzają to niech poprawia do skutku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie na zderzakach zawsze jest inny odcien bo to plastik!sam pracuje w fabryce VW i widze ze jest roznica ale u Ciebie rzeczywiscie kiepsko dobrali!ale poprawisz i zacznie to wygladac!

 

co do kol co wkleil ELBE to te pierwsze i ostatnie to kaski w śród 1tlg podobaja mi sie ale tu tez trzeba to spasować w nadkolach, to nie jest tak ze kupisz kola i juz spoko trzeba to zgrać z buda jeszcze !ale dasz rade

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ori schnitzery w 18" ciężko znaleźć, troszkę na pewno się naszukasz no i ceny też już są niemałe...

Znajomy ma takie 4x8.5J IS13 18" ale nie sprzedaje póki co :)

Obrazek

 

gadałem z kumplem ostatnio który szuka felg do swojego e36, zgadał się z kolesiem który ma takie schnitztery do sprzedania, podobno ori, z tym że nie pamiętam teraz czy to były 17' czy 18' wiem że nie są nigdzie wystawione, czeka niby do wiosny jak się zacznie sezon, chyba żeby teraz mu ktoś dał 2tys to by sprzedał...

nie wiem ile takie felgi są warte, ale jak coś to mógłbym popytać o szczegóły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Bardzo ładne auto, Osobiście podoba mi się ze do tego koloru pasuje dymiony styl lamp , co do felgo to zeby było oryginalnie to może szeroka stal z insigni , przód 9 cali tył 11 pomalowane w czarno grafitowym macie. Pozdro i radosci z BMW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...