Skocz do zawartości

[E34] debu85- 530i


debu85

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się nadal uprę przy czarnym froncie auta BH+nera+kierunek Pamiętając cały czas motto : " ciemno ,nisko, szeroko..." 8):twisted::wytrysk:

 

To auto wyłamuje się z ram GS, a i tak robi niewiarygodną robotę i to jest jego najmocniejszym punktem. Po co to zmieniać i robić kolejne ciemno, nisko, szeroko?

 

Debu, stick to the plan!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 329
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

nie rozumiem w czym problem :/ . Czy chodzi o przesuniecie osłony względem otworów ?

 

chodzi dokładnie o docisk, w tym silniku jest sprzęgło samonastawne i w obecnym setupie tj: ze starym dociskiem sprzęgło nie będzie działało prawidłowo - będzie się ślizgać, także albo nowy docisk albo cofnięcie tego starego do "ustawień sprężyn regulacyjnych" jak w nowym docisku

 

różnica widoczna na foto poniżej tj: chodzi o ustawienie żółtych sprężynek regulacyjnych

 

9bb517076a49d874med.jpg[/url]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GroupeAIE dzięki za info. Jeśli chodzi o to sprzęgło to wg. tego opisu:

http://www.swiatmotoryzacji.com.pl/index.php?modul=numery&page=czytaj&id=732

 

jeśli chłopaki nie odkręcali docisku od koła zamachowego( nie prosiłem ich o zmianę tarczy) to nie muszą nic robić i można śmiało montować skrzynie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SAC'a Biceps "studiował" pierwszy raz chyba 4 lub 5 lat temu przy e46 e320d, więc luzik.

 

Wojtek, po prostu myślał, że wymienialiśmy tarczę i wrzuciliśmy fotkę z montażu skrzyni bez zresetowania samoregulatorów. Ale tak jak pisał Biceps, zgodnie z uzgodnieniami, sprzęgło nie było ruszane...

 

W czwartek dzwoniłem do Radzikowskiego, ale czekam jeszcze na wycenę w innym, sprawdzonym miejscu, na okładzinach wzmocnionych kevlarem. Jak tylko dostanę info, to dam Ci znać, bo może jednak się to wymieni, choć angolem chyba jeździłeś, a i widać po aucie, że lubisz podłubać sam :wink:

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...