Skocz do zawartości

[E34] debu85- 530i


debu85

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 329
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

dwie felgi są kute , a dwie nie , wszystkie 4 ori, skręcane są na klucz spiline , będzie różnica po polerce i te nie kute mają tak jakby bardziej ostre krawędzie rantów

 

No i wszystko jasne dzięki za info :-) , felgi zostawiam na zimę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłużnice się uchowały, ale wahacze aluminiowe trochę dostały, to samo stabilizator :-P . Ogólnie na takiej glebie i zawiasie fajnie omija się wystające przeszkody

 

Dziś po siłowni ma być MOC, więc szarpniemy motorownię.

 

no to super :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem ciekaw jak ta e34 będzie jeździć po tym modzie, chodzi tu głównie o osiągi

A jeździłeś 330i e46? Masy obydwu aut są praktycznie bliźniacze. Tyle, że zamiast 2,90 pakujemy 3,23.

 

pozdro

 

jezdziłem, gorzej jeździła od mojej starej 328 ale mniejsza o to przełożenie mnie zastanawiało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem ciekaw jak ta e34 będzie jeździć po tym modzie, chodzi tu głównie o osiągi

A jeździłeś 330i e46? Masy obydwu aut są praktycznie bliźniacze. Tyle, że zamiast 2,90 pakujemy 3,23.

 

pozdro

 

jezdziłem, gorzej jeździła od mojej starej 328 ale mniejsza o to przełożenie mnie zastanawiało

między e36 a e46 jest ok 100kg różnicy, co nie zmienia faktu, że wg testów, a nie danych katalogowych, 328 robi setkę w 7,2 a 330 w 6,6

 

James ma m54 więc można go podpytać. I to chyba w takim samym setupie wyposażenia jak debu. Można by jeszcze zrobić aku z przodu, to by waga kabla odeszła, albo zrobić jakąś turborurę :-P

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...