Skocz do zawartości

[E34] debu85- 530i


debu85

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 329
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Serducho na żywo w e34 robi robotę!

Ja do dziś żałuję tego widoku, który codziennie swego czasu w touringu oglądałem :cry:

 

kier1.jpg

 

Noooo, do tej kiery m54b30 będzie pasowało bez dwóch zdań :lol:

Fabrycznie też siedzi z serduchem, tylko pogrubianym w e39 :drive:

 

Melduję, że dawca dojechał cały i zdrowy i bezwypadkowy.

165 000km przebiegu to nic, ale tak suchy jak pieprz i bezszelestny silnik to naprawdę wielka satysfakcja z połowów. Będzie Pan zadowolony. Jutro wpadnie fotograf, to będzie sesyja, w sobotę pewnie poza autem. Tylko odkurzacz przywiozę, bo nawet myjka ciśnieniowa niepotrzebna.

 

Uszczeleczki mięciutkie, paseczki...

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2low2go dzięki , a co do pomarańczek to nadal są ,to czarne auto ze zdjęcia wyżej nie jest moje :mrgreen: .Dzisiaj auto oddane do HTT na przeszczep , co ważne odniosłem wrażenie , że we właściwe ręce. Już nie mogę się doczekać , aż je odbiorę :-P . Silnik do przeszczepu suchutki, cichutki, zwinny i z zadbanego auta :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

High-tech dzięki za foty .Hehe pół nocy wczoraj nie mogłem zasnąć, ciągle myślałem co będzie. Mam prośbę odnośnie sprzęgła, żeby wałek sprzęgłowy w skrzyni wyczyścić przed założeniem i go delikatnie przesmarować na nowo, żeby sprzęgło, a konkretnie samo łożysko swobodniej się po nim przesuwało, bo teraz trochę ciężko pedał sprzęgła wchodzi, chyba ,że ten typ tak ma :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

High-tech dzięki za foty .Hehe pół nocy wczoraj nie mogłem zasnąć, ciągle myślałem co będzie. Mam prośbę odnośnie sprzęgła, żeby wałek sprzęgłowy w skrzyni wyczyścić przed założeniem i go delikatnie przesmarować na nowo, żeby sprzęgło, a konkretnie samo łożysko swobodniej się po nim przesuwało, bo teraz trochę ciężko pedał sprzęgła wchodzi, chyba ,że ten typ tak ma :wink:

 

Przecież to normalna procedura przy każdej zmianie sprzęgła w każdym samochodzie. Nie ucz ojca dzieci robić :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to normalna procedura przy każdej zmianie sprzęgła w każdym samochodzie. Nie ucz ojca dzieci robić

 

Nie chodziło mi o pouczanie, bo o Ich wiedzę jestem spokojny :-P , to tylko prośba o zwrócenie na to uwagi . Kiedyś dużo najeździłem się po różnych warsztatach i często wracałem niezadowolony i teraz tak mi zostało, "zwróć uwagę na to czy tamto " :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wyrwałem niedaleko mnie fajne kółka na zimę za 600zł MS2

 

580562da0f7b2ee6.jpg

 

Dwie felgi są oryginały ,a dwie podrobione (lub ori odlewane :?: ) , ale super . Wszystkie 4 są w 8 calach ,otwór 72,6 mm, a Et20 ;) Wszystkie 4 maja zdejmowane rotory ,a te po prawej to oryginały. Muszę poszukać klucza , bo dwie felgi mają rotory przykręcone na nietypowe śrubki , śruba ma wiecej ramion niz torx

 

Dwie mam z takim środkiem

2jbobj4.jpg

 

a dwie ORI kute są lżejsze i mają pod dekielkiem taki środek

img7302v.jpg

 

Plan jest taki, żeby je odrestaurować, założyć zimówki i jeździć ,a obecne sprzedam . No ale to później, najpierw SWAP :mrgreen::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...