Skocz do zawartości

[E30] Cabrio by Grzesiek


lenin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym pokazać wam mój wózek jakim jest E30 Cabrio , auto kupiłem 3 lata temu i przez ten czas sukcesywnie je reanimowałem ze stanu agoni do obecnego mam nadzieje że przypadnie wam do gustu gdyż nie ukrywam ze chciałbym pojechać nim na tegoroczny geramfest do Tarnowa (mam 60 km heheh) co więcej w auto wsadziłem mase czasu kasy i pracy ale nie o tym mowa :drive: Jest to E30 z typowym silnikiem M40B18 i tak zostało zrobione według mnie w stylu German Style czy według was też to już się zobaczy , kolor samochodu to granitsilber metallic jest to szeroka lampa z 92 r . Poniżej lista przeróbek jakie miały miejsce :

 

-wylakierowanie od zera i usuniecie całek korozji kolor oryginalny granitsilber metallic na nowych błotnikach z aso lakier T4W bezbarwny Upol

-lampy tylne MHW by Dzidziuś (polecam)

-przednie lampy robione na wzór Black Hella

-halogeny robione na czarno

-kierunki Clear delikatnie dymione z postojówkami

-felgi AZEV 17" 215/40/17 z przodu na dystansach

-obniżenie czerwone springi nie wiem dokładnie ile minus ? zakładał poprzednik na amorach KYB

-listwy w czarny akryl Du Pont

-progi przedni pas i tylny na gładko bez baranka

-radyjko ALPINKA

-tapicerka mianowciie fotele i kanapa E36 skóra

-kierownica Raid + naba

-BRA przez jednych znienawidzona przez innych kochana sam nie wiem czy zostanie czy dam psu na pożarcie

-znaczki czarne (carbon)

-zimny dolot SIMOTY

-wydech środkowy 323 końcowy 325 wspawane ładne fifki

 

Mechanicznie i Optycznie auto doprowadzone do stanu bdb wedlug mnie to by było chyba na tyle piwo

 

Poniżej zdjęcia czekam na ocene :) Daje fotki jak wygląda teraz mam również sporo z całego procesu restaruacji

 

 

 

p1100533c.th.jpg

p1100520g.th.jpg

p1100522i.th.jpg

p1100523c.th.jpg

p1100525d.th.jpg

p1100531.th.jpg

p1100534.th.jpg

p1100536p.th.jpg

p1100542j.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc najpierw zacznij dawać normalne foty na forum żeby nie trzeba było wszystkiego powiększać.

Co do samochodu:

- tylne lampy out

- siedzenia z e36 out

- bra to samo

- znaczki daj normalne a nie ten festyn

- na glebę z nią

- daj dokładkę z is-a

- nie podoba mi się jeszcze te pomalowane na kolor pas i progi

- końcówki zmień na takie na wzór m3

- Poszukaj normalnych kierunkowskazów na przód bo te nie pasują

 

Pomyśl nad tym bo masz naprawdę dobrą bazę.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Razi ten tylny pas zrobiony na gładko... przód jeszcze ale tył jest fe. Tak samo listwy w akrylu... powinny być matowe. W tylnym pasie wycięcie na wydech niesymetryczne, wydech też chyba prosto nie jest. Z tyłu brakuje szerokości a z przodu przynajmniej 4cm gleby. Że bra nie pasuje to na pierwszy rzut oka widać.

 

-radyjko ALPINKA

 

najwyższy model? :lol:

 

-tapicerka mianowciie fotele i kanapa E36 skóra

 

KA-SZA-NA !

 

Dare MHW też mi się nie widzą no i kierunki cleary...

 

Dużo tuningu na siłę tu widzę a to je cabrio i to E30 a nie kiebab i tu powinna być seria w stylistyce zachowana. Do tego tylko gleba, koło i kilka smaczków ale ORI!

 

 

zimny dolot SIMOTY

 

Jaki sens do m40? :?

 

-znaczki czarne (carbon)

 

Ludzie to nie są lata '90 a auto jest modelem kultowym. Wystarczy wrzucić w google jak wygląda emblemat BMW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem całą relację na bmw-e30 i kolega naprawdę dużo włożył pracy w to auto, zaczynając od blacharki kończąc na malowaniu - samodzielnie.

Nie oszczędzał też $$ czego przykładem są np. nowe przednie błotniki z ASO.

 

Zrób tak jak podpowiadają syndykatowi koledzy a auto będzie godne.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że włożył kupę siana. Na pewno nie jeden na forum wyłożył więcej, to nie w tym rzecz. Można było wydać mniej, a nie byłoby się do czego czepić...

Wg. mnie bra jest zupełnie tu nie potrzebna...

Opony przydałyby się ładniejsze, węższe/niższe, żeby można było jeszcze opuścić parę cm... wariata pod machą nie ma, więc nie ma co się martwić że opony pospadają ;)

Lampy tylne też mi nie leżą...już lepiej daj oryginały

Fotele też tu nie pasują, tak trudno znaleźć jakieś sporty? Nawet bez skóry wyglądały by lepiej niż te z E36.

Ogólnie autko ładne, E30 w cabrio to auto do którego mam sentyment i kiedyś na pewno wrócę do tego modelu...

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem całą relację na bmw-e30 i kolega naprawdę dużo włożył pracy w to auto, zaczynając od blacharki kończąc na malowaniu - samodzielnie.

Nie oszczędzał też $$ czego przykładem są np. nowe przednie błotniki z ASO.

 

Zrób tak jak podpowiadają syndykatowi koledzy a auto będzie godne.

 

Pozdro

 

To niech kolega podzieli się relacją z przeprowadzonych prac - tylko proszę o zdjęcia w normalnej wielkości. Wydane w dużej ilości siano nie jest miernikiem i równoznaczne z dobrym efektem końcowym. Powróciłbym do oryginalnego wyglądu, dobra koło, gleba i ori rarytasy zrobią o wiele większą robotę niż modyfikacje, które widzimy teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...